ارسال بار از ترکیه به ایران

09193176479 تلفن همراه

حمل وسایل و لوازم منزل از ترکیه به ایران

تا چندین سال پیش قیمت لیر ترکیه بسیار بالا بود و همین باعث زندگی راحت مردم مختلف در شهر های مختلف ترکیه بود.

اما امروزه متاسفانه شاهد سقوط ارزش لیر در ترکیه هستیم و همین باعث شده است افرادی که به این کشور مهاجرت کرده بودند، قصد بازگشت به ایران را داشته باشند.

اگر شما نیز تصمیم به بازگشت به وطن را گرفته اید میتوانید با ما تماس بگیرید زیرا ما علاوه بر ارائه خدمات ارسال بار به ترکیه خدمات ارسال بار به ایران از ترکیه را نیز ارائه میدهیم.

شرکت باربری رادین لاجستیک دارای شعبات مختلف در تمام شهر های ترکیه میباشد و شما میتونید هر زمانی از روز های سال حتی ایام تعطیل به خدمات زیر نیاز داشتید با ما تماس بگیرید :

 • ارسال بار از استانبول به ایران و تهران
 • ارسال بار از ازمیر به ایران و تهران
 • ارسال بار از آنکارا به ایران و تهران
 • ارسال بار از آنتالیا به ایران و تهران
 • ارسال بار از بلیکدوزو به ایران و تهران
 • ارسال بار از اسنیورت به ایران و تهران
 • ارسال بار از فلوریا به ایران تهران

اگر قصد حمل اثاثیه منزل از ترکیه به ایران را دارید باید مدت کارت اقامیت (کیملیک) یک سال حداقل گذشته باشد و اینه به کنسولگری ایران در آستانبول یا آنکارا مراجعه کنید و نامه ترک خاک باید بگیرید.

شرکت ما هم با توجه به نامه مورد نظر تمام خدمات گمرکی در ترکیه و ایران را بدون هیچ گونه مالیات و عوارض گمرکی یعنی به عنوان لوازم شخصی مستعمل یا دست دو انجام می دهد تا تمام وسایل مجاز شما به ایران منتقل شوند.

تیم مشاوره و کارشناسی ما به صورت تمام وقت و همه روزه آماده ارائه خدمات در زمینه باربری و ارسال کالا از ترکیه به ایران و بلعکس به شما عزیزان هستند.

توجه داشته باشید که باربری بین المللی که وظیفه حمل کالا را می پذیرد موظف است برای باربری به ترکیه شما CMR صادر کند.

CMR یا بارنامه سند باربری ترکیه به ایران می باشد که توسط شرکت حمل بار صادر می شود.

حمل وسایل و لوازم منزل از ترکیه به ایران

باربری ترکیه به ایران

افراد و خانواده ها و درخواست کنندگان زیادی هستند که به دنبال یک شرکت مطمئن که خدماتی اصولی و استاندارد با قیمت مناسب بین دو کشور ایران و ترکیه را ارائه دهند.

برای اینکه مشکلی برای واردات به ایران یا صادرات به ترکیه نداشته باشید باید اطلاعات کافی در مورد تمام مسائل باشید، مثلا اینکه ترکیه اجازه صادرات و خارج کردن هرنوع باری را نمیدهد و همچنین ایران هم اجازه ورود هرنوع باری را نمیدهد.

نکته بسیار مهم دیگر هم این است که از شرکت هایی درخواست خدمات کنید که خدمات را همراه با بارنامه، بیمه نامه و ضمانت نامه رسمی و کتبی ارائه میدهند.

باربری از ترکیه به ایران به یکی از پر درخواست ترین خدمات تبدیل شده است و رادین لاجستیک هم با داشتن کارشناسانی حرفه ای به دنبال ارائه خدمات میباشد و هرنوع بار تجاری و غیر تجاری را حمل میکند و به مقصد میرساند.

نکته مهم این است که اگر بار و لوازمتان ارزش آن کمتر از 80 دلار باشد شامل عوارض گمرکی نمی شود و برای کسب اطلاعات بیش تر در مورد نکات مهم حمل بار از ترکیه به ایران با کارشناسان ما تماس بگیرید.

در نظر داشته باشید که برای دریافت مجوز های لازم برای خروج بار از ترکیه به ایران، همراه داشتن مدارکی از جمله پاسپورت و ویزا و ... ضروری میباشد.

برای حمل بار تجاری از ترکیه به ایران هم مدارکی چون کارت بازرگانی، سند پرداخت حق گمرک، سند ترخیص، مجوز مورد نیاز برای حمل و نقل، فاکتورهای خرید یا پروفرما، گواهی مبدا و ... را همراه داشته باشید.

برای چنین خدماتی اگر مشتری بخواهد خودروی ارسال بار را به صورت دربست در اختیار بگیرد باربری بین المللی رادین لاجستیک این کار را برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

شرکت ما آماده ارائه خدمات ارسال بار به استانبول و بالعکس نیز میباشد.

باربری ترکیه به ایران

کارگوبار و فریت بار ترکیه به ایران

کارگو بار از ترکیه به ایران یا فریت بار از ترکیه به ایران از خدمات تخصصی ماست و با خیال راحت چنین خدماتی را به ما بسپارید.

ما با بیش از 10 سال تجربه و سابقه درخشان در انجام پروژه های سبک و سنگین فعالیت داشته و داریم و به صورت همه روزه آماده خدمت رسانی هستیم و از جمله خدمات ما میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 1. کارشناسی دقیق بار شما در خصوص بررسی نوع بار و انتخاب مقرون به صرفه ترین شیوه حمل بار از ترکیه به ایران
 2. بسته بندی کالا و تهیه و ترجمه لیست دقیقی از اقلام بار شما جهت ارائه به گمرک کشور
 3. مشاوره  دقیق  جهت تکمیل مدارک لازم که باعث صرفه جویی در زمان می شود
 4. ترخیص و تخلیه کاملا اصولی و حرفه ای بار توسط نیروهای متخصص و باتجربه

فریت بار به معنی ارسال بار های شخصی و وسایل منزل و چنین مواردی میباشد اما کارگو بار به معنی ارسال بار های تجاری مثل صادرات و واردات میباشد که ما ارائه میدهیم.

کادر متخصص شرکت ما فرایند ارسال بار شما را  به ایران را به گونه ای ساپورت می کنند که بدون اتلاف زمان ، بدون اتلاف هزینه ، بدون اتلاف انرژی و بدون آسیب رسیدن به بار و کالای شما ، عملیات فریت بارتان را به آسانی انجام شود.

همین عوامل منجر به مقرون به صرفه شدن حمل بار شما می شود.

کارگوبار و فریت بار ترکیه به ایران

بسته بندی وسایل

با استفاده از خدمات بسته بندی برای انتقال بار که با رعایت نکات ایمنی و بهداشتی انجام میشود میتوانید بارتان را در مقصد صحیح و سلامت تحویل بگیرید.

بسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشی از دیگر خدمات این مجموعه می باشد. توجه کنید که هرچه کار بسته بندی ، تخصصی تر انجام شود ، در حین جابجایی بار و اثاثیه ،  دچار خسارت و زدگی وسایل نخواهید شد.

نیروهای متخصص ما کلیه خدمات بسته بندی را به بهترین نحو ممکن ارائه می نمایند، همچنین با روشهای بسته بندی وسایل حساس مثل: پیانو و آلات موسیقی ، ظروف چینی و کریستال بسیار حساس ظروف و وسایل عتیقه انواع قاب, آینه لوستر و ...کاملا آشنا هستند و این کار ها را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهند.

بسته بندی و حمل مبلمان بزرگ از دیگر تخصص های کارگران این مجموعه است که شما می توانید به آن ها اعتماد کنید.

شما می توانید با توجه به حجم وسایلتان ، تعداد پرسنل مورد نیاز خود را از ما درخواست نمایید.

بسته بندی وسایل

حمل خرده بار از ترکیه به ایران

شاید برخی منظور از حمل خرده بار را ندانند ؛ حمل خرده بار از ترکیه به ایران یعنی شما می خواهید مقداری بار که می تواند اثاث ، لوازم شخصی ، یا هر کالای دیگری باشد را از باربری ترکیه به ایران ارسال کنید اما مقدار آن بسیار کم است.

همچنین اگر وسایلی خریدید که بار شما اندازه یک کامیون کامل (فول تراک) نباشد، بهترین راه استفاده از خدمات حمل خرده بار میباشد.

در این شرایط باید از حمل خرده بار استفاده کنید یعنی بارتان با مشترک با چند بار دیگر با یک ترانزیت به مقصد ارسال کنید.

برای ارسال بسته از ترکیه به ایران بهترین راه اجاره قسمتی از تریلی است که برخی شرکت ها فقط هزینه اجاره قسمتی از تریلی را دریافت میکنند اما برخی شرکت ها هزینه تریلی دربست را دریافت میکنند.

این نکته را به خاطر داشته باشید که هزینه ارسال خرده بار همیشه کمتر از ارسال فول بار نیست. چه بسا زمان‌‌هایی که این مقدار بیشتر نیز می‌گردد.

همچنین برای باربری از ترکیه به ایران مشتریان گرامی اول از همه در یکی الی دو هفته قبل تمام هماهنگی های لازم را انجام بدهند.

ارسال خرده بار از ترکیه به ایران را به انبار یا شرکت باربری مطمئنی بسپارید تا بارتان را جمع کنند و به صورت کامیونی به مقصد بفرستند.

حمل خرده بار از ترکیه به ایران

هزینه ارسال بار از ترکیه به ایران

همانطور که در سایر مقالات هم گفتیم چنین خدماتی دارای قیمت های ثابتی نیستند و عوامل متعددی وجود دارد که روی این قیمت ها تاثیر میگذارند.

اغلب حمل کالا به صورت زمینی هزینه ای کمتر از حمل کالا به روش هوایی از ترکیه به ایران  دارد .

عوامل موثر روی قیمت حمل بار از ترکیه به ایران به ایران عبارتند از :

 • شهر مبدا و مقصد
 • مسافت راه
 • نوع و حجم بار
 • روش ارسال بار
 • خدماتی مانند بسته بندی
 • قیمت روز لیر
 • اینکوتِرمز کالا (به مقررات بین المللی اطلاق می‌شود که برای حمل و نقل در نظر گرفته شده است.)
 • مقررات دولتی (هزینه مقررات دولتی مانند هزینه مالیات یا گمرک)
 • و ...

برای دریافت اطلاعات بیشتر، آگاهی از قیمت ها و همچنین درخواست خدمات میتوانید با ما تماس بگیرید.

هزینه ارسال بار از ترکیه به ایران

ارسال بار به ترکیه

بجز افرادی که به هر دلیلی قصد بازگشت از ترکیه به ایران را دارند، افرادی هم هستند که قصد ارسال بار به ترکیه برای زندگی دائم یا موقت، کار و بیزینس و ادامه تحصیل را دارند.

ارسال و حمل بارهای تجاری ، اداری ، اثاثیه منزل ، خرده بار ، وسایل دانشجویی ، بسته و ... به هر نقطه ای از کشور ترکیه به دو روش کارگو بار و فریت بار تقسیم میشود که توسط رادین لاجستیک ارائه میشود.

این خدمات به دو روش هوایی که سرعت بالا و هزینه بالایی دارد و زمینی که به صورت از درب منزل به درب منزل انجام میشود که قیمت کمی دارد و سرعت آن هم نسبت به روش هوایی کمتر است.

ما به صورت 24 ساعته و شبانه روزی حتی در ایام تعطیل آماده ایم تا همراه با بارنامه، بیمه نامه و ضمانت نامه کتبی و رسمی خدمات ارسال لوازم منزل به ترکیه را ارائه دهیم.

برای دریافت اطلاعات یا درخواست خدمات با شماره های ما تماس بگیرید.

ارسال بار به ترکیه

حمل بار از ترکیه به ایران

میتوان گفت افرادی که قصد حمل بار از ترکیه به ایران را دارند به دنبال شرکتی معتبر و مطمئن هستند که خدمات را با قیمت مناسب و به صورت تضمینی و بدون اینکه آسیبی به وسایل وارد شود ارائه دهند.

شرکت باربری رادین لاجستیک دارای شعبات مختلف در ایران و ترکیه میباشد و دارای مجوز های لاز است تا خدمات را با امکانات ویژه ای ارائه دهد و شما استرسی نداشته باشید.

اگر بار و وسایل شما بیش از 30 کیلو باشد، هنگام خارج کردن بار از ترکیه ملزم به پرداخت جریمه های سنگین خواهید بود که اصلا به صرفه نیست و در این شرایط میتوانید با شرکت های باربری بین المللی مانند رادین لاجستیک تماس بگیرید.

اگر قصد باربری ترکیه به ایران را دارید بای هماهنگی های لازم را دو هفته قبل از جابجایی کلی انجام بدهید تا به مشکل نخورید زیرا بار شما 2 تا 3 روز قبل از خودان باید به ایران ارسال شوند.

حمل بار از ترکیه به ایران

شرکت حمل بار از ترکیه به ایران

شرکت های باربری بین المللی زیادی در ایران و ترکیه وجود دارند که خدمات ارسال بار به ترکیه و خدمات ارسال بار از ترکیه به ایران را انجام میدهند که تنها تعداد محدودی از آنها دارای مجوز های رسمی هستند.

رادین لاجستیک یک شرکت حمل بار از ترکیه به ایران و شرکت حمل بار از ایران به کشور ها و شهر های اروپایی میباشد که دارای بیش از 10 سال تجربه و سابقه درخشان در این زمینه است که در این سالها مشتریان زیادی جذب کرده و رضایت آنها را جلب کرده است.

این شرکت دارای مدیریتی دلسوز و مسئولیت پذی و متعهد همراه با کادر و پرسنلی خوش اخلاق و کاربلد میباشد که صفر تا صد خدمات را به صورت تخصصی انجام میدهند.

همچنین کارشناسان ما تمام امور گمرکی را بدون حضور دائم شما انجام میدهند و برای جابجایی وسایل از روش های نوین و تجهیزات پیشرفته استفاده میکنند.

شرکت حمل بار از ترکیه به ایران

ارسال کالا از ترکیه به ایران

حمل کالا از ترکیه به ایران تحت قوانین و مقرراتی که کشور ترکیه دارد صورت می گیرد که به این پروسه باربری بین المللی گفته می شود.

باربری بین المللی رادین لاجستیک با چندین سال سابقه درخشان در زمینه ارسال کالا از ترکیه به ایران، ارسال بار از ایران به ترکیه و ارسال بار به انگلستان و سایر شهر و کشور ها فعالیت تخصصی دارد.

برخی کالاها مانند پوشاک،  کیف و کفش،  مواد شیمیایی،  تجهیزات پزشکی و غیره تجاری حساب میشوند و به صورت کارگو بار منتقل میشوند و سایر کالا ها مانند اسباب و اثاثیه منزل و لوازم شرکت ها به صورت فریت بار.

لازم به ذکر است که هرنوع کالای شما باید توسط کادر ما بسته بندی شود تا از قاچاق و واردات کالاهای غیر مجاز جلوگیری شود و بعد از آن طبق درخواست شما با روش زمینی یا هوایی به ایران فرستاده میشوند.

همچنین توجه داشته باشید که برای ارسال برخی کالاها که در لیست کالاهای خطرناک (مانند انواع مواد شیمیایی خطرناک) قرار می‌گیرند، می‌بایست از بسته‌بندی‌های مخصوص استفاده نمایید.     

از مزایا شرکت ما میتوان به بیمه رایگان تمام کالاهای شما نیز اشاره کرد.

ارسال کالا از ترکیه به ایران

روش های باربری ترکیه به ایران

حمل بار زمینی از ترکیه به ایران

حمل بار زمینی از ترکیه به ایران

حمل زمینی بار از ترکیه به ایران، به نسبت حمل هوایی بار، در زمان بیشتر و با هزینه کمتری قابل انجام است. حمل زمینی بار از ترکیه، به‌ وسیله کریرهای ترکیش از سراسر ترکیه انجام می‌شود. زمان حمل بار به این روش به پارامترهای مختلفی نظیر فول کانتینر و گروپاژ بودن بار متغیر می‌باشد.

حمل بار هوایی از ترکیه به ایران

حمل بار هوایی از ترکیه به ایران

حمل هوایی یکی از بهترین و سریع‌ترین روش‌های ارسال بار با هزینه‌ای بیشتر (نسبت به حمل زمینی بار) از این کشور به ایران به شمار می‌رود. زمان نهایی این روش، بسته به شرکت هواپیمایی انتخاب شده متفاوت می‌باشد؛ اما اغلب ارسال بار از این طریق، یک روز بیشتر زمان نخواهد برد. درصورتی‌که وزن بار شما بیشتر از 1500 کیلوگرم می‌باشد، پیشنهاد می‌کنیم از روش حمل هوایی استفاده کنید. اگر قصد اسباب‌کشی از ترکیه به ایران را دارید می‌توانید از این روش استفاده کنید.

تماس بگیرید