02144763438 تلفن تماس

حمل وسایل و لوازم منزل از ترکیه به ایران

تا چندین سال پیش قیمت لیر ترکیه بسیار بالا بود و همین باعث زندگی راحت مردم مختلف در شهر های مختلف ترکیه بود.

اما امروزه متاسفانه شاهد سقوط ارزش لیر در ترکیه هستیم و همین باعث شده است افرادی که به این کشور مهاجرت کرده بودند، قصد بازگشت به ایران را داشته باشند.

اگر شما نیز تصمیم به بازگشت به وطن را گرفته اید میتوانید با ما تماس بگیرید زیرا ما علاوه بر ارائه خدمات ارسال بار به ترکیه خدمات ارسال بار به ایران را نیز ارائه میدهیم..

شرکت باربری رادین لاجستیک دارای شعبات مختلف در تمام شهر های ترکیه میباشد و شما میتونید هر زمانی از روز های سال حتی ایام تعطیل به خدمات زیر نیاز داشتید با ما تماس بگیرید :

 • ارسال بار از استانبول به ایران و تهران
 • ارسال بار از ازمیر به ایران و تهران
 • ارسال بار از آنکارا به ایران و تهران
 • ارسال بار از آنتالیا به ایران و تهران
 • ارسال بار از بلیکدوزو به ایران و تهران
 • ارسال بار از اسنیورت به ایران و تهران
 • ارسال بار از فلوریا به ایران تهران

اگر قصد حمل بار از شهر های ترکیه به شهر های ایران را دارید باید مدت کارت اقامیت (کیملیک) یک سال حداقل گذشته باشد و اینه به کنسولگری ایران در آستانبول یا آنکارا مراجعه کنید و نامه ترک خاک باید بگیرید.

شرکت ما هم با توجه به نامه مورد نظر تمام خدمات گمرکی در ترکیه و ایران را بدون هیچ گونه مالیات و عوارض گمرکی یعنی به عنوان لوازم شخصی مستعمل یا دست دو انجام می دهد تا تمام وسایل مجاز شما به ایران منتقل شوند.

تیم مشاوره و کارشناسی ما به صورت تمام وقت و همه روزه آماده ارائه خدمات در زمینه باربری و ارسال کالا از ترکیه به ایران و بلعکس به شما عزیزان هستند.

توجه داشته باشید که باربری بین المللی که وظیفه حمل کالا را می پذیرد موظف است برای باربری به ترکیه شما CMR صادر کند.

CMR یا بارنامه سند باربری ترکیه به ایران می باشد که توسط شرکت حمل بار صادر می شود.

حمل وسایل و لوازم منزل از ترکیه به ایران

باربری از شهرهای ترکیه به شهرهای ایران

افراد و خانواده ها و درخواست کنندگان زیادی هستند که به دنبال یک شرکت مطمئن که خدماتی اصولی و استاندارد با قیمت مناسب بین دو کشور ایران و ترکیه را ارائه دهند.

برای اینکه مشکلی برای واردات به ایران یا صادرات به ترکیه نداشته باشید باید اطلاعات کافی در مورد تمام مسائل باشید، مثلا اینکه ترکیه اجازه صادرات و خارج کردن هرنوع باری را نمیدهد و همچنین ایران هم اجازه ورود هرنوع باری را نمیدهد.

نکته بسیار مهم دیگر هم این است که از شرکت هایی درخواست خدمات کنید که خدمات را همراه با بارنامه، بیمه نامه و ضمانت نامه رسمی و کتبی ارائه میدهند.

باربری از ترکیه به ایران به یکی از پر درخواست ترین خدمات تبدیل شده است و رادین لاجستیک هم با داشتن کارشناسانی حرفه ای به دنبال ارائه خدمات میباشد و هرنوع بار تجاری و غیر تجاری را حمل میکند و به مقصد میرساند.

نکته مهم این است که اگر بار و لوازمتان ارزش آن کمتر از 80 دلار باشد شامل عوارض گمرکی نمی شود و برای کسب اطلاعات بیش تر در مورد نکات مهم حمل بار از ترکیه به ایران با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برای چنین خدماتی اگر مشتری بخواهد خودروی ارسال بار را به صورت دربست در اختیار بگیرد باربری بین المللی رادین لاجستیک این کار را برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

شرکت ما آماده ارائه خدمات ارسال بار به استانبول و بالعکس نیز میباشد.

باربری از شهرهای ترکیه به شهرهای ایران

کارگوبار و فریت بار ترکیه به ایران

کارگو بار ترکیه به ایران یا فریت بار ترکیه به ایران از خدمات تخصصی ماست و با خیال راحت چنین خدماتی را به ما بسپارید.

ما با بیش از 10 سال تجربه و سابقه درخشان در انجام پروژه های سبک و سنگین فعالیت داشته و داریم و به صورت همه روزه آماده خدمت رسانی هستیم و از جمله خدمات ما میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 1. کارشناسی دقیق بار شما در خصوص بررسی نوع بار و انتخاب مقرون به صرفه ترین شیوه حمل بار از ترکیه به ایران
 2. بسته بندی کالا و تهیه و ترجمه لیست دقیقی از اقلام بار شما جهت ارائه به گمرک کشور
 3. مشاوره  دقیق  جهت تکمیل مدارک لازم که باعث صرفه جویی در زمان می شود
 4. ترخیص و تخلیه کاملا اصولی و حرفه ای بار توسط نیروهای متخصص و باتجربه

فریت بار به معنی ارسال بار های شخصی و وسایل منزل و چنین مواردی میباشد اما کارگو بار به معنی ارسال بار های تجاری مثل صادرات و واردات میباشد که ما ارائه میدهیم.

کادر متخصص شرکت ما فرایند ارسال بار شما را  به ایران را به گونه ای ساپورت می کنند که بدون اتلاف زمان ، بدون اتلاف هزینه ، بدون اتلاف انرژی و بدون آسیب رسیدن به بار و کالای شما ، عملیات فریت بارتان را به آسانی انجام شود.

همین عوامل منجر به مقرون به صرفه شدن حمل بار شما می شود.

کارگوبار و فریت بار ترکیه به ایران

بسته بندی وسایل

با استفاده از خدمات بسته بندی برای انتقال بار که با رعایت نکات ایمنی و بهداشتی انجام میشود میتوانید بارتان را در مقصد صحیح و سلامت تحویل بگیرید.

بسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشی از دیگر خدمات این مجموعه می باشد. توجه کنید که هرچه کار بسته بندی ، تخصصی تر انجام شود ، در حین جابجایی بار و اثاثیه ،  دچار خسارت و زدگی وسایل نخواهید شد.

نیروهای متخصص ما کلیه خدمات بسته بندی را به بهترین نحو ممکن ارائه می نمایند، همچنین با روشهای بسته بندی وسایل حساس مثل: پیانو و آلات موسیقی ، ظروف چینی و کریستال بسیار حساس ظروف و وسایل عتیقه انواع قاب, آینه لوستر و ...کاملا آشنا هستند و این کار ها را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهند.

بسته بندی و حمل مبلمان بزرگ از دیگر تخصص های کارگران این مجموعه است که شما می توانید به آن ها اعتماد کنید.

شما می توانید با توجه به حجم وسایلتان ، تعداد پرسنل مورد نیاز خود را از ما درخواست نمایید.

بسته بندی وسایل

ارسال بسته و خرده بار ترکیه به ایران

شاید برخی منظور از حمل خرده بار را ندانند ؛ حمل خرده بار از ترکیه به ایران یعنی شما می خواهید مقداری بار که می تواند اثاث ، لوازم شخصی ، یا هر کالای دیگری باشد را از باربری ترکیه به ایران ارسال کنید اما مقدار آن بسیار کم است.

در این شرایط باید از حمل خرده بار استفاده کنید یعنی بارتان با مشترک با چند بار دیگر با یک ترانزیت به مقصد ارسال کنید.

برای ارسال بسته یا خرده بار بهترین راه اجاره قسمتی از تریلی است که برخی شرکت ها فقط هزینه اجاره قسمتی از تریلی را دریافت میکنند اما برخی شرکت ها هزینه تریلی دربست را دریافت میکنند.

این نکته را به خاطر داشته باشید که هزینه ارسال خرده بار همیشه کمتر از ارسال فول بار نیست. چه بسا زمان‌‌هایی که این مقدار بیشتر نیز می‌گردد.

همچنین برای باربری از ترکیه به ایران مشتریان گرامی اول از همه در یکی الی دو هفته قبل تمام هماهنگی های لازم را انجام بدهند.

ارسال بسته و خرده بار ترکیه به ایران

هزینه و قیمت ارسال بار از ترکیه به ایران

همانطور که در سایر مقالات هم گفتیم چنین خدماتی دارای قیمت های ثابتی نیستند و عوامل متعددی وجود دارد که روی این قیمت ها تاثیر میگذارند.

عوامل موثر روی هزینه حمل بار از ترکیه به ایران عبارتند از :

 • شهر مبدا و مقصد
 • مسافت راه
 • نوع و حجم بار
 • روش ارسال بار
 • خدماتی مانند بسته بندی
 • قیمت روز لیر
 • و ...

برای دریافت اطلاعات بیشتر، آگاهی از قیمت ها و همچنین درخواست خدمات میتوانید با ما تماس بگیرید.

هزینه و قیمت ارسال بار از ترکیه به ایران

روش های باربری ترکیه به ایران

ارسال زمینی بار از ترکیه به ایران

ارسال زمینی بار از ترکیه به ایران

حمل زمینی بار از ترکیه به ایران، به نسبت حمل هوایی بار، در زمان بیشتر و با هزینه کمتری قابل انجام است. حمل زمینی بار از ترکیه، به‌ وسیله کریرهای ترکیش از سراسر ترکیه انجام می‌شود. زمان حمل بار به این روش به پارامترهای مختلفی نظیر فول کانتینر و گروپاژ بودن بار متغیر می‌باشد.

ارسال هوایی بار از ترکیه به ایران

ارسال هوایی بار از ترکیه به ایران

حمل هوایی یکی از بهترین و سریع‌ترین روش‌های ارسال بار با هزینه‌ای بیشتر (نسبت به حمل زمینی بار) از این کشور به ایران به شمار می‌رود. زمان نهایی این روش، بسته به شرکت هواپیمایی انتخاب شده متفاوت می‌باشد؛ اما اغلب ارسال بار از این طریق، یک روز بیشتر زمان نخواهد برد. درصورتی‌که وزن بار شما بیشتر از 1500 کیلوگرم می‌باشد، پیشنهاد می‌کنیم از روش حمل هوایی استفاده کنید. اگر قصد اسباب‌کشی از ترکیه به ایران را دارید می‌توانید از این روش استفاده کنید.

تماس بگیرید