X
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

باربری و حمل وسایل و لوازم منزل به آلانیا ترکیه

09193176479 تلفن همراه

حمل وسایل منزل و لوازم اداری به آلانیا ترکیه

با توجه به افزایش موج فرایند مهاجرت از ایران یا سایر کشور ها به شهر های ترکیه مخصوصا آلانیا ، افراد زیادی دیگری هم هستند که بنا بر دلایل مختلف مانند زندگی دائم یا موقت ، کار و بیزینس ، ادامه تحصیل و ... قصد مهاجرت به این کشور را دارند که برای این کار چندین راه وجود دارد :

1 . اولین راه که برخی افراد تصور میکنند خوب و به صرفه است ، این است که در ایران تمام وسایل را بفروشند و با همان مقدار پول دوباره وسایل مورد نیاز را در ترکیه خریداری کنند.

این راه کاملا اشتباه است زیرا ارزش لیر ترکیه از ریال ایران بالاتر است و اصلا امکان خرید دوباره وسایل با کیفیت و مناسب با همان پول وجود ندارد.

2 . دومین راه که ممکن است به شما پیشنهاد شود این است که از خدمات حمل بار به آلانیا شرکت های هواپیمایی استفاده کنید.

این خدمات برای زمانی مناسب است که وزن وسایل شما زیر 30 کیلو زیرا اگر از این مقدار بیشتر باشد باید جریمه های سنگینی برای ارسال پرداخت کنید که ممکن است بیشتر از ارزش بار شما شود و اصلا به صرفه نیست.

3 . راه سوم هم استفاده از خدمات ارسال به آلانیا شرکت های باربری بین المللی میباشد که این خدمات را زیر مجموعه خدمات ارسال بار به ترکیه ارائه میدهند و دارای بهترین شرایط نسبت به راه های دیگر است.

ما به صورت 24 ساعته در تمام روز ها حتی ایام تعطیل آماده ارائه خدمات و مشاوره هستیم و میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

حمل وسایل منزل و لوازم اداری به آلانیا ترکیه

باربری اسباب و اثاثیه به شهر آلانیا ترکیه

با شرکت باربری رادین لاجستیک شما میتوانید امکان حمل انواع بار و اسباب و اثاثیه منزل به آلانیا ، بسته بندی تخصصی وسایل ، صدور بارنامه و بیمه نامه کتبی و رسمی و امکان انجام کلیه امور گمرکی بدون نیاز به حضور و پرداخت هزینه ای را داشته باشید.

همچنین فریت بار به آلانیا و یا کارگو بار به آلانیا هم از خدمات سریع شرکت ما هستند که برای باربری وسایل تجاری و لوازم منزل به شهر آلانیا ترکیه استفاده میشوند.

از دیگر خدمات میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 • بسته بندی کلیه لوازم و اثاثیه به صورت استاندارد
 • بارگیری جهت حمل بار هوایی و زمینی
 • انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر
 • پالت بندی محموله در صورت نیاز
 • در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به آلانیا

علاوه بر این اگر قصد ارسال بار به استانبول یا اسیر شهر های ترکیه را هم داشتید میتوانید به ما مراجعه کنید.

باربری اسباب و اثاثیه به شهر آلانیا ترکیه

ارسال بار از آلانیا به شهر های ایران

شاید مطلع نباشید اما مدتی است که ارزش لیر ترکیه بسیار کاهش یافته است و به همین علت زندگی در ترکیه نسبت به قبل سخت تر شده است و تحریم ها و گرانی ها باعث شده است تا مهاجرانی که در ترکیه حضور دارند تصمیم به بازگشت به کشور خود داشته باشند.

برای این خدمات باید یک سال از مدت صدور کارت اقامیت شما گذشته باشد تا بعد از آن به کنسولگری ایران در استانبول مراجعه کنید و مجوز ترک خاک را بگیرید تا کارشناسان ما با این مجوز تمام امور گمرکی را برای شما انجام دهند.

اگر شما نیز قصد  ارسال بار از ترکیه به ایران از جمله حمل بار و وسایل از آلانیا به شهر های ایران را دارید  میتوانید با ما تماس بگیرید.

ارسال بار از آلانیا به شهر های ایران

بسته بندی لوازم برای اسباب کشی به آلانیا

انجام صفر تا صد امور بسته بندی وسایل را به کادر حرفه ای و آموزش دیده ما بسپارید.

همه افراد در اسباب کشی نگران سلامت وسایلشان هستند و به همین علت یا خودشان با دقت بالا این کار را انجام میدهند و یا به دنبال شرکت هایی مطمئن برای انجام این کار هستند.

قبل از هر اقدامی کارشناسان در محل حضور پیدا میکنند تا هم بارنامه و بیمه نامه را تنظیم کنند و هم قیت ها را محاسبه کنند.

بعد از آن کادر شرکت همراه با تجهیزات و ابزار های پیشرفته حاضر میشوند تا تمام وسایل را به روش های مدرن و اروپایی همراه با پالت های چوبی بسته بندی کنند.

از دیگر تجهیزاتی که کارکنان ما برای بسته بندی وسایل شما استفاده میکنند میتوان به جعبه های چوبی ، کارتن های ضخیم و چند لایه ، نایلون های حبابدار و ... اشاره کرد که سلامت بار شما را تضمین میکنند.

بسته بندی لوازم برای اسباب کشی به آلانیا

هزینه ارسال و حمل بار به آلانیا

همانطور که از ابتدا گفتیم ، با تمامی خدمات را با مناسب ترین قیمت ها و با بالاترین کیفیت ارائه میدهیم و همین موارد باعث شده تا در این 20 سال مشتریان زیادی جذب کنیم و رضایت آنها را جلب کنیم و به عنوان یکی از بهترین و معتبر ترین شرکت های باربری در تهران شناخته شویم.

قیمت باربری به آلانیا هم مانند خدماتی مثل ارسال بار به آنتالیا دارای قیمت های مشخصی نمیباشد و تمام این هزینه ها بستگی به مواردی مانند موارد زیر دارند :

 • نوع ، مقدار و حجم وسایل
 • روش ارسال بار
 • مبدا و مقصد
 • خدماتی مثل بسته بندی و ...
 • تعداد کارگران و وسایل نقلیه
 • هزینه های گمرک
 • و ...

برای دریافت اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت ها و یا درخواست خدمات با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

هزینه ارسال و حمل بار به آلانیا

روش های اسباب کشی و انتقال بار به آلانیا

خدمات ارسال بار به آلانیا که یکی از شهر های توریست پذیر و زیبا ترکیه است به دو صورت هوایی و زمینی به نحو احسنت توسط افراد خبره انجام میشود.

این خدمات برای انواع بار های تجاری و شخصی و صنعتی ، به صورت همه روزه با کمترین زمان و هزینه انجام میشود.

 

ارسال بار هوایی به آلانیا ترکیه

ارسال بار هوایی به آلانیا ترکیه

باربری هوایی آلانیا به صورت خدمات کارگو و فریت بار از معتبر ترین ایرلاین ها صورت می گیرد. این روش سریعتر روش است که به تمام کشور های اروپایی و ... استفاده میشود و هزینه آن هم نسبت به روش زمینی بیشتر است و نسبت به حجم و وزن و نوع بار مشخص میشود. در این روش وسایل شما حدود 2 روزه به مقصد میرسد.

ارسال بار زمینی به ترکیه

ارسال بار زمینی به ترکیه

از دیگر روش های رایج ، باربری زمینی به آلانیا میباشد که امنیت و کیفیت بالایی دارد. این خدمات با انواع وسایل نقلیه مجهز و موکت کاری شده اعم از تریلی و ترانزیت و کامیون و ... همراه با رانندگانی با تجربه انجام میشود. همچنین این روش را با نام باربری از درب منزل ایران به درب منزل آلانیا ترکیه نیز میشناسند که وسایل شما از مبدا بارگیری میشود و در مقصد تحویل صاحب بار داده میشوند. این خدمات حدود 1 هفته زمان میبرد و هزینه مناسبی هم دارد.

تماس بگیرید