X
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

ارسال بار به تمام شهر های آلمان

09193176479 تلفن همراه

حمل وسایل منزل و لوازم اداری به آلمان

کسانی که قصد رفتن به یکی از شهر های آلمان و یا حتی کشور های دیگر را داشته باشند با مشکلاتی اعم از محدودیت های اعمال شده از طرف ایرلاین ها برای مقار بار مجاز در پرواز های خارجی مواجه میشوند و افراد و خانواده ها علارغم اینکه برای زندگی راحت باید تمام وسایل منزل یا محل کار را به مقصد ببرند به محدودیت ها بر میخورند.

در این شرایط 3 راه پیش روی مهاجرین وجود دارد :

1 . فروش تمام وسایل در مبدا و خرید دوباره آنها در مقصد که این روش اصلا به صرفه نیست زیرا ارزش یورو آلمان بسیار بیشتر از ریال ایران است و امکان خرید همه وسایل در آلمان با همان پول حتی کمی بیشتر از آن مبلغ اصلا امکان پذیر نیست.

2 . دومین راه پرداخت جریمه های سنگین به شرکت های هواپیمایی برای ارسال وسایل منزل به آلمان است که این روش هم برای مهاجران گران تمام میشود زیرا به قدری این جریمه ها زیاد هستند که ممکن است حتی مجبور به پرداخت مبالغی بیشتر از ارزش وسایلتان شوید.

3 . سومین راه و بهترین گزینه استفاده از خدمات باربری و حمل بار به آلمان شرکت های باربری بین المللی میباشد که به روش های مختلف توسط افرادی کاربلد و زبده به نحو احنست انجام میشود ، فقط نکته ای که وجود دارد این است که قبل از هر اقدامی باید یک شرکت معتبر را پیدا کنید تا بارهایتان را صحیح و سلامت به مقصد برساند.

ما در رادین لاجستیک دارای کارشناسانی هستیم که بعد از بازدید از تمام وسایل شما بارنامه و بیمه نامه رسمی تنظیم میکنند و همراه با انجام تمام امورات گمرکی ، تمام وسایل مجاز شما را به مقصد مورد نظر میرسانند و تحویل صاحب بار میدهند.

لازم به ذکر است که تمام این شرایط برای ارسال هر نوع باری به هر کشور حتی ارسال بار به ترکیه و هر کشور دیگری  حتی ارسال بار از ترکیه به ایران هم وجود دارد که با خدمات ما همه چیز آسان و به صرفه میباشد.

حمل وسایل منزل و لوازم اداری به آلمان

باربری و حمل بار از ایران به شهر های آلمان

اگر قصد باربری و حمل بار به آلمان را دارید ، فقط کافیست با شماره های درج شده رد سایت تماس بگیرید تا در ابتدا مشاوران ما به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند و در صورت تمایل شما ، در اسرع وقت و در زمان مورد نظر شما کارشناسانی را به محل اعزام کنند تا مشاوره های تکمیلی و هزینه تمام خدمات را به شما اعلام کنند و در صورت تایید شما برای دریافت خدمات ، بارنامه و بیمه نامه را برای تمام وسایل زیر نظر شما تایید کنند و در زمان تعیین شده ، کارکنان شرکت برای بسته بندی و بارگیری و سار خدمات در محل حضور پیدا کنند.

این خدمات به دو شکل هوایی و زمینی انجام میشود که در روش زمینی ، ارسال بار از درب منزل ایران به درب منزل آلمان است که توسط ماشین کفی مجهز است و در روش هوایی وسایل شما از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه های هامبورگ ، فرودگاه فرانکفورت ، فرودگاه دوسلدورف ، فرودگاه مونیخ و فرودگاه برلین ارسال میشوند.

از ویژگی های شرکت رادین لاجستیک میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

⭐ ارسال بار به آلمان توسط شرکت ctm با برگه ی ضمانت و تاییدیه های رسمی وقانونی با بیشترین سرعت و کیفیت انجام می گردد!!

⭐ ارسال بار به آلمان توسط CTM به صورت ارسال منزل به منزل (Door To Door) قابل انجام میباشد.

⭐ ارسال بار به آلمان توسط کارکنان CTM با بیش از چهل سال سابقه کار

⭐ ارسال بار به آلمان با کشتی توسط CTM به صورت خدمات منزل به منزل

باربری و حمل بار از ایران به شهر های آلمان

فریت بار به آلمان

فریت بار به آلمان یا کارگو بار به آلمان را به شرکت ما بسپارید.

همکاران ما با ارائه بهترین مشاوره در این زمینه ، محموله شما را با بهترین قیمت و در کمترین زمان به صورت ایمن به هر شهری از آلمان ارسال میکنند.

ارسال هوایی کالاهایی نظیر لوازم منزل، لوازم شخصی، قطعات یدکی، انواع دستگاه‌های صنعتی، نمونه‌های تجاری، تابلوهای نقاشی، فرش ، پیانو، پوشاک ، خشکبار و ... به آلمان، با بسته‌بندی کامل و تهیه مجوزهای گمرکی و صدور بارنامه هوایی، از صفر تا صد، در تخصص ماست.

شرکت ما با داشتن مجوز از سازمان هوایی کشور و داشتن دفتر و شعبه فعال این اطمینان را به شما میدهد که  خدمات را بدون واسطه و به صورت مستقیم و تضمینی انجام دهد.

برای دریافت این خدمات فقط کافیست مدارکی از جمله یک کپی یا عکس از بلیط هواپیمای شما ، اصل و کپی پاسپورت یا کارت ملی فرستنده‌ ی بار ، پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما) ، کارت بازرگانی و یا معرفی‌نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به آلمان ، مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی (در صورت لزوم) ، پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما) و اینوویس را همراه داشته باشید.

مراحل فریت بار به آلمان

 1. تماس با شرکت پرشین کارگو پارسیان و مشاوره رایگان با متخصصین ما
 2. بسته بندی تخصصی بار شما ؛ برای دانستن اهمیت این مورد، صفحه بسته بندی بار فریت را مشاهده نمایید.
 3. انتقال بار از منزل یا شرکت شما به پایانه هوشمند فرودگاه امام خمینی (ره)
 4. تهیه و تکمیل مدارک فریت بار مسافری
 5. گرفتن مجوزهای لازم جهت فریت بار به آلمان
 6. انجام تشریفات گمرکی برای ارسال بار به آلمان
 7. صدوربارنامه ، گرفتن رزرو و صدور بیمه نامه فریت بار به مقصد آلمان
 8. الصاق تگ و لیبل ، ایکس ری و تحویل بار به ایرلاین
 9. تحویل بارنامه و سایر مدارک به مشتری و تسویه حساب
 10. پشتیبانی و پیگیری بار تا رسیدن آن به شهر مورد نظر شما

صفر تا صد فریت بار از ایران به آلمان یا فریت بار از آلمان به ایران را به ما بسپارید.

فریت بار به آلمان

ارسال خرده بار و بسته به آلمان

ارسال خرده بار ، ارسال بسته و ارسال هدیه از رایج ترین خدمات درخواستی است ما به نحو احسنت و در کمترین زمان ارائه میدهیم.

اگر قصد استفاده از این خدمات و یا ارسال بار دانشجویی به آلمان را دارید میتوانید از ما درخواست این خدمات را به صورت VIP کنید.

ارائه این خدمات به این صورت است که خرده بار و بسته های شما در انبار تهران نگهداری میشوند و بعد از آن در کنار بار و وسایل سایر مشتریان به روش زمینی به مقصد انتقال داده میشوند.

در این روش بهترین مسیر ترانزیت به مشتریان اعلام می شود: ترکیه--> بلغارستان--> رومانی--> مجارستان--> اتریش--> آلمان از اصلی ترین مسیر ها برای حمل بار ترانزیت به آلمان می باشد.

همچنین در این شرایط میتوانید از فریت بار هم استفاده کنید که با این خدمات ارسال خرده بار و کالاهایی در زیر 20 کیلوگرم هم برای شما عزیزان مهیاست.

در این بین اهمیت یک شرکت معتبر و متخصص با اعتبار جهانی برای بسته بندی و ارسال بار به آلمان با بهترین کیفیت کاری، بسیار واضح و مبرهن است.این خدمات توسط شرکتهای معتبر در ایران انجام میشود و این شرکتها میتوانند تمام مراحل حمل بار شما را با مقصد بعهده بگیرند.

ارسال خرده بار و بسته به آلمان

بسته بندی وسایل برای انتقال از ایران به آلمان

از مهم ترین قسمت های اسباب کشی داخل شهری و برون شهری و مخصوصا به خارج از کشور ، بسته بندی وسایل میباشد که بسیار اهمیت دارد و باید به صورت استاندارد و صحیح انجام شود زیرا هرگونه سهل انگاری و یا رعایت نکردن نکاتی باعث آسیب دیدن و وارد شدن صدمه به بار و لوازم میشود.

بهرت است این امر توسط افرادی با دانش و مهارت ، همراه با ابزار و تجهیزات پیشرفته و روش های نوین و استاندارد انجام شود تا سلامت وسایل را تضمین کند که در این زمینه هم میتوانید به ما اعتماد کنید.

از دیگر موارد مهم در این زمینه که بسیار مهم است ، چینش لوازم در وسایل نقلیه میباشد که ما این کار را همراه با پالت ها یا صندوق های چوبی انجام میدهیم.

کادر بسته بندی ما تمام دوره ها را گذرانده اند و از ابزار هایی مانند نایلون های حبابدار و کارتن های ضخیم و ... استفاده میکنند و این کار را با روش های استاندارد اروپا انجام میدهند.

صفر تا صد این خدمات را از ما بخواهید.

بسته بندی وسایل برای انتقال از ایران به آلمان

مراحل حمل اسباب و اثاثیه به آلمان

 1. مشاوره تلفنی، بازدید کارشناس رایگان برای ارسال کالا به آلمان
 2. تخمین نوع بسته بندی فریت هوایی و یا نوع کانتینر برای ارسال بار به آلمان
 3. بسته بندی برای حمل بار به المان
 4. تهیه لیست بسته بندی قبل از فرستادن بار به آلمان
 5. سمپاشی کردن و صدور گواهینامه های معتبر بین المللی برای کارگو آلمان
 6. بارگیری و ارسال به گمرک یا فرودگاه برای ارسال بار به آلمان
 7. تشریفات گمرکی ایران، بازرسی توسط سگ مواد یاب و پلمپ کانتینر
 8. تحویل بار به هواپیمایی یا باربری زمینی
 9. صدور بیمه نامه معتبر بین المللی
 10. پیگیری آنلاین پس از حمل بار به آلمان با کشتی و یا هواپیما
مراحل حمل اسباب و اثاثیه به آلمان

هزینه ارسال و حمل بار به آلمان

هزینه ارسال بار به آلمان دارای قیمت ثابت و مشخصی نمیباشد و همانطور که میدانید باربری های بین المللی دارای خدمات متعددی میباشند که هرکدام از آنها روی قیمت ها تاثیر میگذارند.

از جمله موارد موثر روی قیمت ها موارد زیر هستند :

 • نوع ، حجم و مقدار بار
 • روش حمل بار
 • فاصله مبدا تا مقصد
 • خدمات درخواستی مثل بسته بندی
 • تعداد وسایل نقلیه و کارگر
 • هزینه تشریفات گمرکی
 • و ...

البته ما این تضمین را به شما میدهیم که تمام خدمات را به بهترین شکل با مناسب ترین قیمت ها نسبت به سایر شرکت ها انجام دهیم.

برای دریافت اطلاعات ، آگاهی از قیمت ها و یا درخواست خدمات با شماره های ما تماس بگیرید.

هزینه ارسال و حمل بار به آلمان

روش های باربری به کشور آلمان

باربری زمینی به آلمان

باربری زمینی به آلمان

حمل بار زمینی به آلمان یکی از کم هزینه ترین روش هاست که به 3 صورت فول تراک و خرده بار و درب منزل به درب منزل انجام میشود.مدت زمان رسیدن بار در این روش نسبت به روش هوایی بیشتر است و هزینه آن کمتر ، به همین علت معمولا تاجران از این روش استفاده میکنند.زمان حمل بار زمینی به آلمان بسته به کریر، اگر بار به صورت گروپاژ باشد بین 15 الی 20 روز و اگر به صورت فول تراک باشد بین 10 الی 12 روز است.

باربری هوایی به آلمان

باربری هوایی به آلمان

حمل بار هوایی به آلمان فقط به شهر هایی مانند فرانکفورت و هامبورگ و شهر هایی که دارای فرودگاه هستند به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم انجام میشود.در روش مستقیم بارها مستقیما از ایران به آلمان منتقل مشوند و اما در روش غیر مستقیم که برای کالا های تحریمی انجام میشود ، ابتدا کالا از ایران به کشور دیگری مثل امارات فرستاده میشود و بعد از آن به مقصد میرسد.مدت زمان حمل بار هوایی از آلمان کمتر از سایر روش ها و حدود 2 تا 5 روز بوده که از مزایای این نوع حمل می باشد و هزینه آن هم به همین میزان بیشتر است.

تماس بگیرید