X
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

ارسال و حمل وسایل منزل به آنتالیا

09193176479 تلفن همراه

حمل انواع وسایل و لوازم از ایران به آنتالیا ترکیه

ارسال وسایل و لوازم منزل به آنتالیا زیر مجموعه خدمات ارسال بار به ترکیه میباشد که به شکل هوایی ، زمینی ، فریت بار و کارگو بار در کمترین زمان ، با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت توسط شرکت ما ارائه میشود.

ما به صورت شبانه روزی و 24 ساعته در تمام روز ها حتی ایام تعطیل آماده ارائه مشاوره رایگان توسط کارشناسان ، ارائه خدمات بسته بندی و حمل بار از تمام شهر های ایران به شهر های ترکیه بخصوص آنتالیا همراه با بیمه نامه تضمینی و رایگان میباشیم.

ما با توکل و امید به خدا و همچنین تلاش های بی وقفه و شبانه روزی توانسته ایم بیش از 15 سال تجربه به دست آوریم و به یکی از مطمئن ترین شرکت های حمل و نقل در تهران تبدیل شویم و با ارائه خدمات مناسب ، مشتریان زیادی جذب کنیم و رضایت تمام مشتریان را جلب کنیم.

با خدمات فریت بار آنتالیا ، شما میتوانید فریت بار و کالاهای زیر 20 کیلوگرم را با عنوان Used personal effects یا لوازم مستعمل شخصی (خرده بار شخصی) به راحتی و بدون هیچ مشکلی و خرج و اضافی و جریمه ای به آنتالیا ارسال کنید.

ارسال دربستی یا ارسال از درب منزل (مبدا) به درب منزل (مقصد) هم توسط شرکت ما انجام میشود که جزو خدمات پر درخواست و راحت است زیرا صفر تا صد امور توسط کارشناسان مجموعه ما و بدون نیاز دائم صاحب بار انجام میشود.

شما میتوانید برای ارسال بار از ترکیه به ایران با شرکت باربری رادین لاجستیک تماس بگیرید.

 

 

حمل انواع وسایل و لوازم از ایران به آنتالیا ترکیه

باربری اسباب و اثاثیه منزل به شهر آنتالیا

شرکت ما از معدود شرکت هاب حمل و نقل در ایران و تهران میباشد که دارای چندین سال تجربه و سابقه درخشان میباشد و توانسته انواع بار های متنوعی از مشتریان مختلف را در مبدا بارگیری کند و در مقصد تحویل صاحب بار دهد.

ما برای ارائه خدمات کارکنانی ماهر و آموزش داده را در اختیار داریم که با تجهیزات ، روش های نوین و وسایل نقلیه مجهز ، با دقت کافی ، سرعت بالا و کمترین زمان ، خدمات ویژه ای را برای شما انجام میدهند تا بهترین اسباب کشی و مهاجرت عمرتان را با ما تجربه کنید.

از جمبه مهم ترین خدمات ما میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 1. بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و…) در محل به صورت استاندارد
 2. بارگیری جهت حمل بار
 3. انجام تشریفات گمرکی بار و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند . باربری آنتالیا ترکیه با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .
 4. پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. 
 5. در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به آنتالیا : ما در  در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه را برای ارسال بار به آنتالیا را بر عهده  میگیریم.
باربری اسباب و اثاثیه منزل به شهر آنتالیا

ارسال بار از آنتالیا به شهر های ایران

اگر به هر دلیلی قصد مهاجرت و بازگشت از آنتالیا به هر شهری از ایران را داشتید فقط کافیست ما شماره های ما تماس بگیرید زیرا یکی از شعبات شرکت ما در آنتالیا میباشد که خدمات حمل بار و وسایل از آنتالیا به ایران را انجام میدهد.

برای این خدمات باید یک سال از مدت صدور کارت اقامیت شما گذشته باشد تا بعد از آن به کنسولگری ایران در استانبول مراجعه کنید و مجوز ترک خاک را بگیرید تا کارشناسان ما با این مجوز تمام امور گمرکی را برای شما انجام دهند.

ارسال بار از آنتالیا به شهر های ایران

بسته بندی انواع وسایل

بسته بندی وسایل از موارد مهمی است که باید تبهر و مهارت کافی برای انجامش داشته باشید ، اگر ندارید بهتر است این کار را به افرادی متخصص بسپارید.

ما علاوه بر ارائه خدماتی مثل باربری به آنتالیا و ارسال بار به استانبول و سایر شهر ها خدمات بسته بندی وسایل منزل در محل مورد نظر شما را نیز در کمترین زمان ، با بیشترین دقت و نازل ترین قیمت ها همراه با تجهیزات و ابزار های مخصوص و افراد آموزش دیده انجام میدهیم.

این امر همراه با کارتن های ضخیم و چند لایه ، نایلون های حبابدار و سایر تجهیزات انجام میشود تا سلامت بار شما را تضمین کند و در طول مسیر هیچ صدمه ای به بار شما وارد نشود.

همچنین از ویژگی های شرکت ما میتوان به وسایل نقلیه و ماشین های مجهز و موکت کاری شده اشاره کرد که باعث میشوند هیچ مشکلی برای وسایل شما بوجود نیاید.

بسته بندی بصورت جعبه های چوبی ، کارتن های مقوایی و . . . انجام میگیرد و حمل و نقل بار شما با بهترین و کاملترین امنیت انجام میگیرد .

بسته بندی انواع وسایل

هزینه و قیمت باربری ایران به آنتالیا

از جمله خدمات شرکت ما میتوان به بسته بندی اثاثیه ، بسته بندی جهیزیه ، فروش لوازم بسته بندی اثاثیه ، ارسال کارگر باربری  ، حمل لوازم سنگین به صورت تخصصی ، ارسال ماشین برای باربری ، چیدمان اثاثیه بعد از حمل و نقل و... اشاره کرد که هر فرد یا خانواده ای برای مهاجرت به آنها نیاز دارد.

اما نکته مهم برای درخواست خدمات هزینه و قیمت است که در خدمات باربری یک سری تعرفه مشخصی وجود دارد اما قیمت های اصلی را برخی موارد تعیین میکنند که روی این هزینه ها تاثیر میگذارند.

برخی از این موارد عبارتند از :

 • میزان بار
 • ارزش بار و وسایل
 • نوع روش حمل بار
 • استفاده از خدمات خاص باربری
 • انجام و هزینه کارهای گمرک و ترخیص کالا
 • مسافت بین مبدا و مقصد

برای دریافت اطلاعات بیشتر ، آگاهی از قیمت ارسال بار به آنتالیا ترکیه و یا درخواست خدمات با ما تماس بگیرید.

هزینه و قیمت باربری ایران به آنتالیا

روش های باربری و ارسال بار به آنتالیا

خدمات ارسال بار هومایی به آنتالیا یا ارسال بار زمینی به آنتالیا را از ما بخواهید.

باربری هوایی به آنتالیا

باربری هوایی به آنتالیا

باربری زمینی به آنتالیا

باربری زمینی به آنتالیا

تماس بگیرید