X
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

باربری و حمل بار به اتریش

09193176479 تلفن همراه

باربری و حمل بار به اتریش

باربری به کشور اتریش و حمل بار به اتریش از خدماتی ویژه هستند که تخصص شرکت ماست و میتوانید با خیال راحت به ما بسپارید.

هر فرد یا خانواده ای که بخواهد از خدماتی حمل بار به خارج از کشور مانند ارسال بار به ترکیه و ارسال بار به اتریش یا هر کشور دیگری را استفاده کند با مشکل محدودیت حجم و وزن بار برخورد میکند.

حالا برای اینکه بتوانید به راحتی و بدون مشکل و پرداخت هزینه ای تمام وسایل را به مقصد انتقال دهید، دو راه دارید :

 1. اولین گزینه استفاده از خدمات اضافه بار مسافری شرکت های هواپیمایی میباشد که برای این کار باید هزینه های گزافی پرداخت کنید که حتی ممکن است این جریمه ها از ارزش مالی تمام وسایل شما بیشتر شود و اصلا به صرفه نیست.
 2. دومین گزینه که راه حلی منطقی و به صرفه میباشد، پیدا کردن یک شرکت حمل و نقل بین المللی مطمئن میباشد که با هزینه مناسب و به صرفه و به نحو احسنت و صحیح و سلامت وسایل شما را از مبدا به مقصد حمل کند.

باربری و حمل بار از ایران به اتریش، ارسال انواع بار های شخصی، اداری، تجاری، صنعتی و وسایل و لوازم منزل به شهر های اتریش از خدمات تخصصی شرکت ما میباشد که همه روزه حتی ایام تعطیل ارائه میشود.

در حمل بار به اتریش انواع مجوز های استاندارد،صادرات و بازرگانی لازم و ضروری است و برای حمل اثاث منزل به اتریش تنها داشتن کارت بازرگانی کافی می باشد.

حمل کالا به اتریش به صورت گروپاژ و دربست در باربری بین المللی امیرکبیر با بهترین کیفیت .باربری به اتریش از تمام نقاط ایران امکان پذیر می باشد.

در صورت نیاز به خدمات ما با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

باربری و حمل بار به اتریش

ارسال وسایل و لوازم منزل و شرکت به اتریش

رادین لاجستیک از جمله شرکت هایی میباشد که دارای بیش از 10 سال تجربه و سابقه درخشان در زمینه ارسال لوازم منزل از ایران به اتریش میباشد که خدمات ویژه و تخصصی را با قیمت مناسب ارائه میدهد.

شرکت ما برای رسیدن به هدف صحیح و سالم رساندن بارها، از تمام تجربه خود در ارائه خدمات استفاده میکند و همچنین با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری منعقد کرده است تا ارسال بار به بهترین شکل انجام شود.

علاوه بر این ما برای راحتی و آسایش شما انجام امور را طوری تنظیم کرده ایم که لازم به حضور دائم شما نمیباشد و فقط در برخی مواقع نیاز به حضور شما داریم.

همچنین برای از بین بردن نگرانی شما بابت سلام بارها، ما بارنامه و بیمه نامه و ضمانت نامه کتبی و رسمی تنظیم میکنیم تا اگر خدایی نکرده خسارتی به وسایل وارد شد، شرکت بیمه خسارات جبرانی را پرداخت کند.

این نوع خدمات ما به شکل VIP (همراه با پلمپ بار) انجام میشود و شما میتوانید هر نوع وسیله مجاز اعم از لوازم بزرگ و سنگین، وسایل ریز و درشت، وسایل حساس و گران قیمت، وسایل چوبی، وسایل برقی و ... را با استفاده از این خدمات به اتریش برسانید.

خدمات ما توسط کادری مجرب و کاربلد و وسایل نقلیه مجهز به تمام شهر های اتریش انجام میشود.

در حمل اثاث منزل و لوازم اداری به کشورهای اروپایی از جمله اتریش قوانینی ثابتی وجود داد که مشتری باید آن را رعایت کند تا در کمترین زمان از گمرک عبور داده شود.

اولین مورد سم پاشی لوازم چوبی و بسته بندی های چوبی می باشد و در نهایت داشتن گواهی سم پاشی می باشد زیرا برای عبور از گمرک به این گواهی احتیاج خواهید یافت.

یکی دیگر از مهم ترین مواردی که مشتریان در حمل کالا به اتریش باید به آن دقت کافی داشته باشند تهیه invoice  و یا packing list می باشد.

ارسال وسایل و لوازم منزل و شرکت به اتریش

کارگو بار و فریت بار به شهر های اتریش

حمل بار به شهر های اتریش به دو روش زیر انجام میشود که تخصص شرکت ماست :

فریت بار به اتریش

افرادی که قصد مهاجرت یا مسافرت طولانی مدت به کشور های دیگر را داشته باشد می تواند بارهای و لوازم مورد نیاز خود را با استفاده از شرکت های فریت و حمل بار هوایی به کشور مقصد بفرستد . در واقع یک بار خصوصی بوده و ماهیت تجاری ندارد اصطلاحا، فریت بار می گویند.

و اکثرمسافرین و مهاجرینی که قصد عزیمت به کشورهای دیگر را دارند محموله هایی همچون ظروف آشپزخانه ، سرویس های چینی ، لوازم منزل ، لوازم شخصی ،  البسه ، کتاب و … دارند که نمی توانند به همراه خود ببرند و باید از این خدمات با هزینه پایین میسر است استفاده می کنند.

کارگو بار به اتریش

به محموله هایی که ماهیت تجاری دارند  و به صورت حمل بار هوایی انتقال می شوند در اصطلاح کارگو می نامند، بطور  مثال  تجار بین المللی برای ارسال کالاهای خود یا کالاهای خریداری شده از همین روش استفاده می کنند و و با هواپیماهای مخصوص  مانند هواپیما های غول پیکر مثل بلوگا یا آنتونف 225 ارسال می شود.

خدمات فریت بار به اتریش هم عبارتند از :

 • بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار به اتریش
 • انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال بار به اتریش
 • تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به اتریش
 • انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به اتریش

علاوه بر این، شرکت ما در ارائه خدماتی از جمله ارسال بار به انگلستان، ارسال بار به آلمان و همچنین ارسال بار به استانبول و سایر شهر و کشور ها هم تخصص و مهارت بالایی دارد و توانسته مشتریان زیادی جذب کند و رضایت تمام مشتریان را جلب کند.

کارگو بار و فریت بار به شهر های اتریش

بسته بندی وسایل برای انتقال به کشور اتریش

از مهم ترین مواردی که در ذهن همه افراد قبل از اسباب کشی وجود دارد بسته بندی وسایل میباشد.

بیشتر مشتریان ما قبل از اسباب کشی مخصوصا اسباب کشی خارج از کشور نگران سلامت بارشان هستند اما ما با بر عهده گرفتن این امر، نگرانی را از شما دور میکنیم.

شرکت ما دارای کادری آموزش دیده و کربلد و متشکل از خانم ها و آقایانی با دقت و صبور هستند که همه نوع وسایل را با تجهیزات مدرن مانند کارتن های ضخیم و نایلون های حبابدار و ... با روش های اروپایی بسته بندی میکنند.

این خدمات ما باعث جلوگیری از آسیب رسیدن به وسایل شما میشود و سلامت بار شما را تضمین میکند.

اگر تصمیم دارید که این امور را خودتان انجام دهید اما تجهیزات مورد نیاز را ندارید هم میتوانید این تجهیزات را با قیمت مناسب از ما خریداری کنید.

اگر نیاز به خدمات بسته بندی یا خرید تجهیزات بسته بندی دارید میتوانید با ما تماس بگیرید.

 

بسته بندی وسایل برای انتقال به کشور اتریش

نکات مهم برای حمل بار به شهرهای اتریش

برای اینکه دچار مشکلی نشوید دقت داشته باشید که شرکتی را برای ارائه خدمات انتخاب کنید که اعتبر جهانی داشته باشد و خدمات را به صورت تخصصی انجام دهد.

علاوه بر این نکات زیر را هم مد نظر داشته باشید :

 1. از دادن مدارک گمرکی به افراد غیر مسئول برای زدن بارنامه جداٌ خودداردی نمائید و حتماً شرکتهایی را که دارای مجوز می‌باشند و مکان آنها در فرودگاه مشخص شده است را برای این کار انتخاب کنید.
 2. گمرک جمهوری اسلامی ایران هزینه‌ای برای انجام تشریفات گمرکی دریافت نمی‌کند هزینه اصلی حمل بار به اتریش بابت بارنامه می‌باشد که می‌بایست با شرکت بین المللی شیب که این کار را انجام می‌دهد تسویه شود.
 3. برخی از شرکت‌های هواپیمایی برای کسب سود بیشتر بارنامه های خود را به آژانس های حمل و نقل بارهوایی می‌فرستند تا برای آنها بازاریابی کنند‌. تفاوت قیمت در مسیری مشخص به دلیل رقابت آژانس‌ها با یکدیگر می‌باشد به همین دلیل شخص مسافر قبل از بارنامه زدن می‌بایست قیمت را از آژانس های مختلف در مسیرهای مختلف استعلام و سپس نسبت به حمل بار به اتریش اقدام نماید.
 4. سعی کنید کالا هایی که حمل آنها ممنوع است را از بار خود حذف کنید تا در هنگام جابجایی دچار مشکل نشوید.
نکات مهم برای حمل بار به شهرهای اتریش

خدمات شرکت باربری رادین لاجستیک

 • بسته بندی اضافه بار شما در منزل

توسط پرسنل آموزش دیده و کار آمد شرکت ما

 • حمل بار شما به قسمت بار فرودگاه امام خمینی

جهت انجام تشریفات گمرکی برای ارسال به اتریش

 • پالت بندی محموله در صورت نیاز

بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی این مسئولیت را نیز بر عهده گرفته است

 • صدور بارنامه هوایی با کمترین تعرفه

فریت بار به اتریش به همراه اخذ رزرو کتبی آن از شرکت هواپیمایی و تحویل آن به شما از طریق پشتیبانی شرکت رادین لاجستیک

 • انجام تشریفات گمرکی با و یا بدون حضور خود مسافر

برخی مسافران ضروری می دانند در این مورد برای انجام امورات مربوط به تشریفات گمرکی, کارشناس فریت بار شرکت ما را شخصا همراهی کنند. با این حال مسافران بیشتری هم هستند که تمام امورات مربوط به انجام دادن تشریفات گمرکی را بر عهده شرکت فریت بار بین الملل قرار می‌دهند. تمامی کارها مطابق با خواست مشتری صورت می گیرد و هدف تمامی کارکنان شرکت فریت بار و حمل بار هوایی کسب رضایت شهروندان ایرانی می‌باشد.

 • اخذ بارنامه جهت ارسال بار به اتریش

شرکت فریت بار و حمل بار هوایی رادین در کوتاه ترین زمان ممکن و با هزینه ی منصفانه مسئولیت اخذ بارنامه را جهت ارسال بار به اتریش بر عهده دارد.

شما میتوانید برای ارسال بار به هر کشوری از جمله ارسال بار از ترکیه به ایران، ارسال بار به اتریش و... با شرکت باربری رادین لاجستیک تماس بگیرید.

خدمات شرکت باربری رادین لاجستیک

مراحل باربری به اتریش

 در باربری به اتریش یا هر کشور دیگر باید دو مرحله را در نظر بگیریم :

مرحله اول شامل بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و مرحله دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل خواهد شد.

نکته مهم این است که مهاجرین باید قبل از هر اقدامی با قوانین و شرایط موجود آشنایی داشته باشند و بعد از اطمینان اقدام نمایند.
اما برای مطلع شدن مهاجرین از قوانین فریت بار به اتریش جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.

در صورت داشتن شرایط زیر از معافیت پرداخت عوارض برای واردات اموال شخصی خود بهره‌مند خواهید شد:

 • شما در حال نقل مکان برای اقامت در یکی از کشورهای اتحادیه اروپا هستید.
 • دارایی های در حال انتقال تحت مالکیت شما هستند؛ و...
مراحل باربری به اتریش

ارسال بسته و خرده بار به اتریش

اگر قصد ارسال بسته به اتریش یا ارسال خرده بار به اتریش مانند ارسال لوازم دانشجویی به اتریش را دارید میتوانید با ما تماس بگیرید.

کادر و پرسنل شرکت ما آماده اند تا این وسایل را از شما تحویل بگیرند و در مقصد تحویل صاحب وسایل دهند.

گروه و کادر اجرایی باربری اتریش با مسئولیت پذیری در قبال شما ، خود را موظف میدانند که انواع خدمات را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به شما عزیزان ارائه دهند.

امکان حمل خرده بار به اتریش با کمترین هزینه به صورت گروپاژ، حمل کالا به اتریش به صورت دربست به صورت زمینی با ترانزیت باکمترین هزینه و کرایه در باربری به اتریش کارشناسان و مشاوران شرکت ما در تمامی ساعات آماده پاسخ گویی به مشتریان می باشد.

ارسال بسته و خرده بار به اتریش

هزینه ارسال بار به اتریش

قیمت حمل بار از ایران به اتریش نسبت به موارد زیر مشخص میشود :

 • شهر مبدا و مقصد
 • مسافت راه
 • نوع و حجم بار
 • روش ارسال بار
 • خدماتی مانند بسته بندی
 • قیمت روز یورو
 • و ...
هزینه ارسال بار به اتریش

روش های حمل بار به شهر های اتریش

باربری هوایی به اتریش

باربری هوایی به اتریش

از روش های حمل بار به اتریش، روش هوایی میباشد که بار و وسایل شما را با سرعت و دقت بالا ، همراه با ضمانت و اطمینان به اتریش ارسال میکند.ارسال بار به صورت هوایی به اتریش است که شما میتوایند تمامی کار ها را به شرکت باربری ما بسپارید و دیگر نگران هیچ چیزی نباشید و فقط در مقصد حضور پیدا کنید و بار و وسایلتان را ر مقصد تحویل بگیرید.

باربری زمینی به اتریش

باربری زمینی به اتریش

از دیگر روش های ارسال بار به کشور های دیگر ، روش زمینی است که از طریق مرز های زمینی انجام میشود. شرکت ما دارای وسایل نقلیه مجهز و سالم و موکت کاری شده میباشد که دارای رانندگانی کاربلد و راه شناس هستند و قادر به ارسال و حمل بار به صورت صحیح و سالم از طریق راه های زمینی به اتریش هستند.

سوالات متداول

 • ارسال بار به اتریش چند روز طول می کشد؟

  بعد از اینکه بار خود را به فرودگاه مبدا تحویل دهید، معمولا بار شما پس از چهار تا پنج روز به مقصد خواهد رسید.

 • حمل اضافه بار مسافری به اتریش چگونه انجام می شود؟

  اضافه بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار ارسال می شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

 • آیا می توان در مرسوله فریت بار به اتریش مواد غذایی قرار داد؟

  ارسال اکثر مواد غذایی به صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

تماس بگیرید