X
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

باربری و حمل بار به ازمیر ترکیه

09193176479 تلفن همراه

حمل وسایل منزل از شهر های ایران به ازمیر ترکیه

خدماتی مانند ارسال بار به ترکیه ، حمل بار به شهر های ترکیه ، ارسال وسایل منزل به ازمیر یا ارسال بار به استانبول از خدمات تخصصی شرکت ما به حساب می آید.

از خدمات شرکت ما میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 • بسته بندی لوازم منزل با استانداردهای روز دنیا
 • فریت بار تجاری به ترکیه
 • ارسال بار مسافری به تمام شهرهای ترکیه
 • واردات بار از ترکیه با کیفیت بالا
 • صادرات هر نوع بار که منع قانونی نداشته باشد.

برای استفاده از این خدمات مراحلی انجام میشود که در ابتدا شما با شماره های ما تماس میگیرید و به صورت رایگان مشاوره میشوید و در صورت تمایل به استفاده از خدمات ، کارشناسان ما در محل حضور پیدا میکنند و شرایط لازم و هزینه ها را را به شما اعلام میکنند.

بعد از آن در وقت مشخص و توافقی کادر ماهر و با تجربه ما برای بسته بندی در محل حضور پیدا میکنند و بعد از بسته بندی هم تمام وسایل شما در درب منزل بارگیری میشود ، پلمپ میشود و در درب منزل جدید به شما تحویل داده میشود که به این خدمات باربری از درب منزل (ایران) به درب منزل (ازمیر) میگویند.

همچنین ما دارای کارشناسان فنی و با تجربه ای هستیم که تمام امور گمرکی را با کمترین هزینه و بدون نیاز به حضور دائم شما انجام میدهند.

نکته ای که باید دقت داشته باشید این است که اگر صاحب کالا شخص یا شرکتی باشد که دارای کارت بازرگانی است, جهت ترخیص کالا می تواند شخص دیگری را که دارای کارت حق العمل کاری است برای ترخیص کالا از گمرک معرفی کند که در اینصورت شخص معرفی شده باید هم کارت بازرگانی و هم کارت حق العمل کاری معتبر باشد.

حمل وسایل منزل از شهر های ایران به ازمیر ترکیه

اسباب کشی و باربری اثاثیه منزل به شهر ازمیر ترکیه

اگر به دنبال یک شرکت معتبر برای حمل اسباب و اثاثیه به ازمیر هستید ، با رادین لاجستیک تماس بگیرید ، کارشناسان و مشاوران و سایر کارکنان ما به صورت 24 ساعته در تمام روز ها حتی ایام تعطیل آمکاده پاسخگویی و ارائه خدمات هستند.

یکی از خدماتی که ما ارائه میدهیم ارسال خرده بار به ازمیر میباشد که برای این خدمات بار و محموله شما در انبار قرار میگیرد و همراه با سایر وسایل فراد دیگر در زمان مناسب توسط کامیون و تریلی به مقصد منتقل میشود و این امر برای زمانی است که وسایل شما کم است ، عجله ای ندارید و قصد پرداخت مبلغ زیادی هم ندارید زیرا این روش هزینه و قیمت کمی دارد.

کارگو بار ازمیر و فریت بار ازمیر هم برای ارسال انواع وسایل اداری ، شخصی ، تجاری ، وسایل منزل و دانشجویی و ... هستند که با هزینه هایی مناسب و با سرعت بالا و تضمین سلامت بار انجام میشود.

لازم به ذکر است که تمامی خدمات ما همراه با بارنامه کتبی و بیمه نامه رسمی و معتبر انجام میشوند که ضامن سلامت بار شما هستند.

ما بهترین و ساده ترین و سریع ترین خدمات اثاث کشی به ترکیه همراه با بیمه نامه + بسته بندی + خدمات گمرکی و . . . را در اختیارتان قرار میدهیم .

 

اسباب کشی و باربری اثاثیه منزل به شهر ازمیر ترکیه

ارسال برا از ازمیر به ایران و تهران

رادین لاجستیک یکی از معتبر ترین و شناخته ترین شرکت های باربری بین المللی در ایران میباشد که هم در ایران و هم در سایر کشور ها دارای شعبات مختلف است و با بیش از 20 سال تجربه و سابقه درخشان آماده ارائه خدمات به محو احنسنت میباشد.

تا مدتی پیش ارزش لیر بسیار بالا بود و همین باعث شده بود تا افراد زندگی راحتی در شهر های ترکیه داشته باشند اما مدتی است که این ارزش کاهش یافته است و شرایط زندگی برای برخی افراد و خانواده ها کمی سخت شده است.

همین مورد باعث شده تا خانواده هایی قصد بازگشت به ایران را داشته باشند که ما در این شرایط هم در کنار شما هستیم و خدمات ارسال بار از ازمیر به ایران اعم از وسایل منزل و یا لوازم اداری را برای شما عزیزان انجام میدهیم.

فقط برای این خدمات باید یک سال از مدت صدور کارت اقامیت شما گذشته باشد تا بعد از آن به کنسولگری ایران در استانبول مراجعه کنید و مجوز ترک خاک را بگیرید تا کارشناسان ما با این مجوز تمام امور گمرکی را برای شما انجام دهند.

شما میتوانید برای ارسال بار از ترکیه به ایران مثل ارسال بار از ازمیر به ایران  و ارسال بار از استانبول به ایران با شرکت باربری رادین لاجستیک تماس بگیرید.

ارسال برا از ازمیر به ایران و تهران

بسته بندی وسایل

یکی از ارکان اصلی اسباب کشی ، چه درون شهری و چه برون شهری مخصوصا خارج از کشور بسته بندی وسایل میباشد که باعث میشودتمام وسایل شما بدون هیچ ضربه و آسیب و خط و خش با حفظ سلامت و امنیت و کیفیت به مقصد برسند.

شما میتوانید بسته بندی را خودتان انجام دهید اما ما هیچ مسئولیتی در قبال سلامت بارتان نداریم اما اگر این خدمات را از ما بخواهید ، کادر ما همراه با ابزار ها و تجهیزاتی پیشرفته مانند کارتن های ضخیم و سلفون های حبابدار و ... در محل حضور پیدا میکنند و این امر را به روش های نوین اروپایی انجام میدهند.

همچنین ما بسته بندی وسایل با ارزش و گران قیمت و شکستنی را به صورت تخصصی تر همراه با جعبه های چوبی انجام میدهیم تا هیچ نگرانی ای نداشته باشید.

بسته بندی وسایل

مراحل انتقال بار و وسایل به شهر ازمیر

 1. پس از این که شما شرکت ما را برای ارسال بار به ازمیر انتخاب کردید با مشاوران ما تماس می گیرید و آنها به صورت تلفنی و یا در صورت تمایل به صورت حضوری به شما خدمات کارشناسی و مشاوره جهت حمل بار را ارائه می دهند .
 2. در این مرحله روش حمل بار را انتخاب می کنید .
 3. سپس مقدار هزینه حدودی برای ارسال بار به ازمیر به شما اعلام می شود.
 4. مرحله بعدی بسته بندی بار می باشد که در صورت تمایل شما ، توسط پرسنل رادین لاجستیک انجام می شود.
 5. بسته بندی بار به صورت اصولی و حرفه ای می تواند تاثیر مستقیمی در هزینه ها داشته باشد ؛ زیرا هزینه ارسال بار به ازمیر به وزن و حجم بار شما بستگی دارد.
 6. بار شما پس از بسته بندی باید داخل کامیون یا تریلی بارگیری و به گمرک ارسال شود.
 7. در گمرک نیز پس از بررسی بار و انجام امور تشریفاتی بار پلمپ می شود و به ازمیر ارسال می شود.

انجام تمامی مراحل باربری به ازمیر توسط همکاران زبده ما انجام می شود.

enlightened از دیگر خدمات ما میتوان به ارسال بار به استانبول ، ارسال بار به آنتالیا و سایر شهر های ترکیه هم اشاره کرد.

مراحل انتقال بار و وسایل به شهر ازمیر

هزینه و قیمت بار و وسایل به ازمیر ترکیه

عوامل موثر در تعیین هزینه باربری به ازمیر عبارتند از :

 • نوع بار، تعداد و وزن
 • روش ارسال بار
 • هزینه های بیمه نامه
 • میزان مسافت
 • قیمت روز لیر

برای دریافت اطلاعات بیشتر ، آگاهی از قیمت ها ، دریافت مشاوره رایگان و یا درخواست خدمات با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

هزینه و قیمت بار و وسایل به ازمیر ترکیه

روش های ارسال بار و وسایل به ازمیر

ارسال بار هوایی به ازمیر

ارسال بار هوایی به ازمیر

سرعت بالا و کمترین زمان - امنیت بسیار بالا - هزینه زیاد نسبت به سایر روش ها - زمان رسیدن بار به مقصد 2 الی 3 روز - همراه با همکاری بهترین شرکت های هواپیمایی و هواپیماها

ارسال بار زمینی به ازمیر

ارسال بار زمینی به ازمیر

سرعت کم - امنیت نسبتا بالا - هزینه کم - زمان رسیدن بار به مقصد حدود 1 هفته الی 10 روز - همراه با انواع وسایل نقلیه مجهز و مسقف

تماس بگیرید