X
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

باربری و ارسال و حمل بار از شهر های ایران به استانبول ترکیه

09193176479 تلفن همراه

حمل بار و وسایل و لوازم از ایران به استانبول ترکیه

افراد زیادی به دلایلی همچون تحصیل، شغل و... به کشور ترکیه مهاجرت میکند یکی از مشکلاتی که این افراد براییشان پیش می آید مشکل ارسال وسایلشان به استانبول است.

یکی از خدمات شرکت ما ارسال وسایل و لوازم منزل و شرکت ها و ادارات به استانبول میباشد که زیر مجموعه خدمات اصلی ارسال بار به ترکیه است که هم به صورت گروپاژ زمینی و هم به صورت فریت بار هوایی انجام میشود.

همکاران و کارشناسان خبره ما در تمام روز ها حتی ایام تعطیل به صورت 24 ساعته هم آماده پاسخگویی و هم آماده ارائه خدمات میباشند تا خدمات به بهترین شکل برای شما انجام شود و بدون دغدغه تمام وسایل در مقصد به شما تحویل داده شوند. تمام وسایل آشپزخانه ، سرویس چوب ، لوازم برقی ، صوتی و تصویری ، فرش و تابلو و ... و سایر وسایل مجاز از مواردی هستند که میتوانید با استفاده از روش های مختلف به مقصد ارسال کنید. در این خدمات نکاتی مانند ممنوعیت ارسال مواد غذایی ، خوراکی ، مواد مخدر ، مواد آرایشی و بهداشتی و گل و گیاه و ... ممنوعیت ارسال وسایل نو به دلیل اینکه این امر صادرات محاسبه میشوند وجود دارند که باید رعایت کنید ، همچنین برای تمام لوازم برقی باید هزینه گمرک و مالیات پرداخت شود.

حمل بار و وسایل و لوازم از ایران به استانبول ترکیه

باربری و ارسال اثاثیه منزل به شهر استانبول

باربری و حمل انواع بار و کالا و اثاثیه منزل به استانبول ، صادرات به استانبول و یا واردات از استانبول به صورت حرفه ای توسط کارکنان ما همره با دانش و مهارت و تجربه انجام میشود.

از جمله ویژگی های خدمات شرکت ما این است که وسایل و لوازم شما در همان مبدا به صورت تخصصی و دقیق بسته بندی میشوند ، از درب منزل یا درب شرکت بارگیری میشوند و در ماشین قرار داده میشوند و ترانزیت پلمپ میشود و در درب منزل یا درب شرکت شما در مقصد تحویل شما داده میشود.

از جمله خدمات شرکت ما در این زمینه موارد زیر هستند :

 • بازدید از وسایل و ارائه مشاوره رایگان
 • بسته بندی تخصصی انواع وسایل
 • انجام تمام امور گمرکی
 • پشتیبانی سریع
 • داشتن نمایندگی های مختلف در ایران و ترکیه
 • ارسال بار از ایران به تمام شهر های ترکیه 
 • ارسال بار از ترکیه به شهر های ایران
باربری و ارسال اثاثیه منزل به شهر استانبول

ارسال بار از استانبول به شهر های ایران

در این چند سال اخیر افراد و خانواده های زیادی برای زندگی و کار و تحصیل و ... به شهر های مختلف ترکیه مخصوصا استانبول مهاجرت کرده اند که امروزه برخی از آنها با کاهش ارزش لیر با مشکلاتی مواجه شده اند که مجبور به بازگشت به ایران هستند.

در این شرایط بهتر است از خدمات ارسال بار از ترکیه  به ایران از جمله ارسال بار از استانبول به ایران، ارسال بار از ازمیر به ایرانو... استفاده کنید که توسط شرکت ما انجام میشود فقط موردی که وجود دارد این است که  باید یک سال از مدت صدور کارت اقامیت شما گذشته باشد تا بعد از آن به کنسولگری ایران در استانبول مراجعه کنید و مجوز ترک خاک را بگیرید تا کارشناسان ما با این مجوز تمام امور گمرکی را برای شما انجام دهند.

اگر به این خدمات تخصصی و ویژه ما نیاز دارید ، با ما تماس بگیرید.

ارسال بار از استانبول به شهر های ایران

بسته بندی برای اسباب کشی و انتقال وسایل به استانبول

بسته بندی وسایل از امور مهم در اسباب کشی است که اگر خودتان این امر را انجام دهید که هیچ اما اگر قرار بر انجام این امر توسط کارکنان ما باشد ، کارشناسان رادین لاجستیک برای برآورد هزینه ها و راهنمایی و ارائه توضیحات در محل خاضر میشوند.

زمان بازدید از فرستنده خواسته می شود که در روز بسته بندی یک کپی از گذرنامه و بلیط سفر یا عکس آنها به همراه آدرس خود با کد پستی و آدرس ایمیل و آدرس کامل و شماره تلفن گیرنده تهیه نماید و در روز بسته بندی به پرسنل شرکت تحویل نماید.

بعد از بسته بندی هم بارنامه ای با حضور صاحب بار به ثبت میرسد که به عنوان رسید کالا محصوب میشود و همچنین در کنار آن تمام وسایل شما به صورت رسمی و تضمینی بیمه میشوند تا در صورت ایجاد صدمه ، خسارات پرداخت شود.

بسته بندی برای اسباب کشی و انتقال وسایل به استانبول

هزینه و قیمت حمل بار از ایران و تهران به استانبول

هزینه و قیمت اینگونه خدمات دارای تعرفه قیمت مشخصی میباشد که میتوانید با تماس با ما آگاه شوید اما برخی فاکتور ها هستند که تاثیر مستقیم روی این هزینه ها دارند که عبارتند از :

 1. نوع بار
 2. وزن و خجم بار
 3. خدمات درخواستی مثل بسته بندی
 4. فاصله مبدا تا مقصد
 5. هزینه های گمرکی
 6. و ...

برای درخواست خدمات و یا آگاهی از قیمت ها با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

هزینه و قیمت حمل بار از ایران و تهران به استانبول

ارسال خرده بار و بسته به استانبول با اتوبوس

از زمان های گذشته اتوبوس جایگاه ویژه در حمل بار داخل شهری یا حتی خارج از کشور داشته و امروزه نیز برای ارسال خرده بار به استانبول، شرکت ما از روش حمل بار با اتوبوس استفاده میکند.

ما این اطمینان را به شما عزیزان میدهیم که بارتان را با سلامت کامل در مقصد تحویل دهیم و هچنین میتوانید هر لحظه از رفایند خدمات با خبر شوید.

امروزه هریک از ماها برای رسیدگی به کار و مشاغل روزانه، کم و بیش به پست و ارسال از مناطق مختلف کشور و حتی جهان روی میاوریم و از این جهت تعیین و برآورد مبلغ و هزینه ی آن حائز اهمییت ویژه ای است .حمل بار با اتوبوس به استانبول یکی از روش های مناسب با هزینه معقول و کم است.

مزایا ارسال بسته و خرده بار به استانبول با اتوبوس

 • صرفه جویی در هزینه و زمان
 • استفاده آسان
 • قیمت در لحظه
 • پیگیری کالا

برای دریافت مشاوره رایگان یا ثبت درخواست با ما تماس بگیرید.

ارسال خرده بار و بسته به استانبول با اتوبوس

خدمات ارسال بار به استانبول

 شرکت باربری  رادین لاجستیک خدماتی دارد که شامل:

 1. بسته بندی لوازم منزل: یکی از کارهایی که شما باید حتما انجام بدهید بسته بندی وسایل است زیرا اگر بسته بندی وسایل به درستی انجام نشود امکان دارد در هنگام جابه جایی اثاثیه شما آسیب ببیند
 2. انواع راه های ارسال بار به استانبول: ارسال بار به استانبول به صورت هوایی و زمینی امکان پذیر است که در ادامه بیشتر راجب آن ها صحبت میکنیم.
 3. انجام دادن کار های گمرکی بدون مسافر: بعضی از مسافران میخواهند همراه بار خود برای انجام دادن کارهای تشریفاتی گمرکی حضور داشته باشند اما بعضی از افراد تمامی کارهای گرمکی به شرکت باربری میسپارند. در هر صورت شما میتوانید شرکت ما این کار را انجام میدهد تا رضایت مشتری را جلب کند
 4. پالت بندی محصول: بعد از انجام دادن کارهای گمرکی بسیاری از افراد میخواهند تمامی محصولاتشان به دلیل آسیب دیدگی کم تر  پالت بندی میکنند شما میتوانید در صورت نیاز این مورد را به کارشناسان ما  بگویید.

شما میتوانید برای ارسال بار به استانبول به صورت هوایی و زمینی با شرکت باربری رادین لاجستیک تماس بگیرید.

خدمات ارسال بار به استانبول

انواع روش های ارسال بار به استانبول

ارسال بار به استانبول روش هایی دارد که شما میتوانید هر کدام از آن راه ها را انتخاب کنید اما در حالت کلی دو فاکتور مهم برای ارسال بار به ترکیه از جمله ارسال بار به ازمیر، ارسال بار به آنتالیا و....، زمان و هزینه است.

ارسال بار به استانبول به صورت زمینی

ارسال بار به استانبول به صورت زمینی

ارسال بار به استانبول به صورت زمینی برخلاف روش هوایی زمان بیشتر طول میکشد اما هزینه ی آن بسیار کم تر است بسیاری از افراد برای ارسال بار به استانبول از این روش استفاده میکنند. شما میتوانید برای ارسال بار به استانبول به صورت زمینی با شرکت ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما برای بسته بندی وسایل با تعیین وقت قبلی به منزل شما بیایند.

ارسال بار به استانبول به صورت هوایی

ارسال بار به استانبول به صورت هوایی

یکی از روش های که شما برای ارسال بار به استانبول میتوانید انتخاب کنید روش هوایی است. این روش زمان کمتری نسبت به روش هوایی دارد اما هزینه ی آن چند برابر روش زمینی است برای همین بسیاری از افراد این روش را زمانی انتخاب میکنند که هزیته برایشان اهمیت نداشته باشد. شما میتوانید برای ارسال بار به استانبول به صورت هوایی از این روش استفاده کنید.

تماس بگیرید