X
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

باربری و حمل بار به بیرمنگام

09193176479 تلفن همراه

باربری و حمل بار به بیرمنگام

اگر شما هم قصد مهاجرت به شهر بیرمنگام را دارید میتوانید برای دریافت مشاوره در مورد حمل بار به بیرمنگام با کارشناسان ما صحبت کنید.

این شهر امکانات و تسهیلات ویژه و مناسبی را برای مهاجرین و گردشگران فراهم کرده است و همین باعث شده انتخاب افراد و خانواده های زیادی برای زندگی و کار و بیزینس و حتی ادامه تحصیل باشد و امروزه نیز به راحتی و با هزینه کم میتوانید به انگلیستان سفر کنید و از خدمات ارسال بار به انگلستان استفاده کنید.

خدمات باربری به بیرمنگام شامل موارد زیر میشوند :

 • بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و…) در محل به صورت استاندارد
 • بارگیری جهت حمل بار هوایی و زمینی
 • انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت ما با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .
 • پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .
 • در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به بیرمنگام : شرکت رادین لاجستیک راه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، … را برای فریت بار به بیر منگام را بر عهده دارد .
باربری و حمل بار به بیرمنگام

ارسال وسایل و لوازم منزل به شهر بیرمنگام

برای اینکه بخواهید ارسال لوازم منزل به بیرمنگام را انجام دهید با محدودیت های وزن و حجم بار روبرو خواهید شد.

در این شرایط 3 راه وجود دارد :

 1. اولین راه، فروش تمام وسایل در ایران و خرید دوباره آنها در مقصد است که به دلیل گرانی پوند انگلستان نسبت به ریال ایران این راه اصلا به صرفه نیست.
 2. دومین راه استفاده از خدمات شرکت های هواپیمایی است که برای این کار به خاطر زیاد بودن حجم وسایل باید جریمه هایی پرداخت کنید که شاید این جریمه ها از ارزش کل بار بیشتر باشد و این راه هم به صرفه نیست.
 3. راه آخر پیدا کردن یک شرکت باربری و حمل بار بین المللی میباشد که این خدمات را به نحو احسنت و با قیمت مناسب ارائه دهد.

رادین لاجستیک یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین شرکت های ترابری بین المللی میباشد که دارای بیش از 10 سال تجربه و سابقه درخشان است.

این شرکت دارای انواع وسایل نقلیه مجهز و تجهیزات پیشرفته و کادری حرفه ای و متخصص در تمام زمینه ها میباشد.

همچنین ما دارای کارشناسانی هستیم که بدون حضور دائم شما تشریفات و امور گمرکی را نیز با قیمت های مناسب و هزینه های کم انجام میدهند.

از جمله دیگر خدمات این شرکت میتوان به ارسال بار به ترکیه ، ارسال بار به آلمان اشاره کرد.

ارسال وسایل و لوازم منزل به شهر بیرمنگام

فریت بار به بیرمنگام انگلیس

کارگو بار به بیرمنگام یا فریت بار به بیرمنگام را از ما بخواهیدو به ما بسپارید.

کارگو بار به باربری و حمل وسایل تجاری گفته میشود، اما فریت بار به حمل وسایل شخصی و اداری گفته میشود که ما تمامی این خدمات را ارائه میدهیم.

مدارک مورد نیاز برای فریت بار شامل پاسپورت مسافر، بلیط پرواز، پکینگ لیست و مجوزهای خاص برای کالاهای خاص هستند تا مجوز ارسال بار صادر شود.

این خدمات با روش ارسال بار هوایی از فرودگاه انجام میشود و در کمترین زمان به مقصد میرسد و قیمت مناسبی هم دارد.

موارد غیر مجاز برای ارسال :

 • داروهای غیرقانونی
 • اسلحه های تهاجمی، مثل چاقو ضامن دار
 • اسپری های دفاع شخصی، مثل اسپری فلفل
 • گونه های گیاهی و جانوری که درخطر انقراض هستند
 • الماس خام
 • فیلم و عکس و کتاب و هرگونه محتوای مبتذل و مستهجن
 • واردات شخصی گوشت و لبنیات
فریت بار به بیرمنگام انگلیس

بسته بندی اسباب و اثاثیه

بسته بندی وسایل و آماده سازی آنها برای بارگیری و جابجایی از مهم ترین مراحل برای اسباب کشی میباشد  که سلامت بار و وسایل را تضمین میکند و از آسیب رسیدن به لوازم جلوگیری میکند. شما باید برای ارسال بار به هر کشوری از جمله ارسال بار از ترکیه به ایران، ارسال بار به بیرمنگام و.. وسایلتان را بسته بندی بکنید تا در هنگام جابه جایی آسیبی نبینند.

اگر بسته بندی به درستی انجام نشود ممکن است خسارات مالی زیاد به بار آورد اما انجام این کار به صورت استاندارد، ایمن و مستحکم آسیب های احتمالی را به حداقل میرساند.

کادر متخصص و آموزش دیده ما انواع لوازم شخصی و اضافه بار مسافری، لوازم منزل، کالای خطرناک، کالای تجاری، تجهیزات صنعتی، آلات و ادوات موسیقی، موتورسیکلت و خودرو و آثار هنری و تابلو ها بسته بندی میکنند.

این خدمات با تجهیزات پیشرفته و لوازم مخصوص مانند نایلون های حبابدار و کارتن های ضخیم با روش های اروپایی انجام میشود.

همچنین لازم به ذکر است که ما تمام وسایل را بیمه میکنیم و بیمه نامه رسمی را تحویل شما میدهیم تا اگر خدایی نکرده خسارتی به وسایل شما وارد شود، بیمه خسارات را جبران کند.

بسته بندی اسباب و اثاثیه

مدارک مورد نیاز برای انتقال بار به بیرمنگام

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار مسافری به بیرمنگام

شما یا نماینده شما با در دست داشتن بلیط و پاسپورت خود در زمان حضورتان درگمرک فرودگاه می توانید اقدام به فرستادن بار به بیرمنگام نمایید. البته بدیهی است که باید مشخصات کامل (آدرس و تلفن) شخص مورد نظر در بیرمنگام که دریافت کننده بار شما در فرودگاه بیرمنگام می باشد با خود همراه داشته باشید.

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار مسافری به بیرمنگام

با توجه به جمعیت زیاد ایرانیان در بیرمنگام افراد بسیاری اقدام به صادرات بار تجاری به بیرمنگام مینمایند. برای ارسال بار تجاری به بیرمنگام علاوه بر مدارک شناسایی می‌بایست کارت بازرگانی نیز در دسترس داشته باشید. در صورت نداشتن کارت بازرگانی میتوانید از کارت بازرگانی نمایندگان ما با رعایت ضوابط خاص استفاده نمایید.

مدارک مورد نیاز برای انتقال بار به بیرمنگام

هزینه ارسال بار به بیرمنگام

عوامل موثر در تعیین هزینه باربری به بیرمنگام انگلیس عبارتند از :

 • نوع بار، تعداد و وزن
 • روش ارسال بار
 • هزینه های بیمه نامه
 • میزان مسافت
 • قیمت روز یورو

برای دریافت اطلاعات بیشتر ، آگاهی از قیمت ها ، دریافت مشاوره رایگان و یا درخواست خدمات با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

هزینه ارسال بار به بیرمنگام

روش های باربری به بیرمنگام

ارسال بار هوایی به بیرمنگام

ارسال بار هوایی به بیرمنگام

ارسال بار زمینی به بیرمنگام

ارسال بار زمینی به بیرمنگام

تماس بگیرید