02144763438 تلفن تماس

خدمات باربری از ایران به ترکیه

افراد یا خانواده هایی که قصد مهاجرت به ترکیه را دارند چند دسته هستند :

 1. خانواده هایی که قصد زندگی دائم یا موقت در ترکیه را دارند.
 2. افرادی که قصد کار و بیزینس در ترکیه را دارند.
 3. دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های ترکیه را دارند.

اگر جزو این دسته افراد هستید و نگران این هستید که چگونه وسایلتان را به مقصد بفرستید اصلا نگران نباشید.

شرکت حمل و نقل بین المللی رادین لاجستیک آماده ارائه خدمات باربری از ایران به ترکیه در تمامی روز های سال حتی ایام تعطیل با قیمت های مناسب و تخفیفات ویژه میباشد.

اگر قصد درخواست استفاده از این خدمات را از شرکت ما دارید ، میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما ، شما را به صورت رایگان راهنمایی کنند.

خدمات باربری از ایران به ترکیه

ارسال وسایل منزل و لوازم اداری به شهر های ترکیه

برای اینکه بتوانید زندگی راحتی داشته باشید لازم است که اسباب و اثاثیتان در منزل جدید کامل باشد.

برای این کار چندین راه وجود دارد که عبارتند از :

 • فروش تمام وسایل و خرید دوباره آنها در کشور مقصد که نسبت به تفاوت ارزش ریال ایران و لیر ترکیه ، این روش اصلا به صرفه نیست و باعث ضرر مالی میشود.
 • ارسال تمام وسایل به ترکیه با استفاده از خدمات شرکت های هواپیمایی که اگر اطلاعات کافی داشته باشید حتما میدانید که هر فرد تا وزن محدودی میتواند وسایل همراه داشته باشد و برای باقی وسایل باید جریمه ، عوارض و مالیات هایی حتی بیشتر از ارزش تمام وسایل پرداخت کنید که این روش هم اصلا به صرفه نیست.
 • مورد سوم استفاده از خدمات شرکت های ترابری بین المللی است که این شرکت ها با قیمت های مناسب و با مجوز رسمی تمام امور را برای شما انجام میدهند و وسایل شما را در مقصد به صورت صحیح و سالم به صاحب بار تحویل میدهند.

شرکت های متعددی در ایران در این زمینه مشغول فعالیت هستند که یکی از قدیمی ترین آنها رادین لاجستیک است که بیش از 10 سال فعالیت و تجربه و سابقه درخشان دارد و دارای کادری مجربت و متخصص در تمام امور هستند که بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به شما ارائه میدهند.

ارسال وسایل منزل و لوازم اداری به شهر های ترکیه

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی به ترکیه

بسته بندی وسایل یکی از امور مهم در اسباب کشی میباشد که سلامت اسباب و اثاثیه شما را تضمین میکند و باعث میشود هیچ آسیب و صدمه ای به بار شما وارد نشود و هیچ نگرانی ای بابت این مورد نداشته باشید.

رادین لاجستیک دارای کادری مجرب از خانم ها و آقایان متخصص در امر بسته بندی میباشد که تمام وسایل منزل اعم از مبلمان ، یخچال ساید ، تلویزیون و هر نوع وسایل برقی و چوبی و تمام وسایل اداری مانند میز و صندلی و پوشه و مدارک و ... را به بهترین شکل بسته میکنند.

این خدمات توسط کارکنان ما همراه با ابزار و تجهیزات پیشرفته و مجهز مانند کارتن های با کیفیت و ضخیم ، بابل رپ ، استرچ و مهم تر از همه بسته بندی با صندوق چوبی و با روش های نوین اروپایی انجام میشود.

بسته بندی هر نوع وسیله و باری در ابعاد و اندازه های مختلف حتی وسایل حساس و گران قیمت و با ارزش را به ما بسپارید.

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی به ترکیه

مراحل ارسال بار از درب منزل(مبدا ایران) به درب منزل(مقصد ترکیه)

 1. بازدید، کارشناسی و مشاوره رایگان پیش از حمل اثاثیه به ترکیه
 2. تخمین سایز کانتینر مورد نیاز برای ارسال اثاثیه به ترکیه
 3. انجام امور بسته بندی با کیفیت استاندارد
 4. تهیه لیست بسته بندی
 5. امور سمپاشی کانتینر و صدور گواهینامه های معتبر بین المللی
 6. بارگیری بار کانتینر و ارسال آن به گمرک غرب تهران و یا سایر گمرک های کشور
 7. انجام تشریفات گمرکی و بازرسی توسط سگ مواد یاب و پلمپ کانتینر در گمرک غرب تهران
 8. صدور بیمه نامه معتبر بین المللی
 9. صدور بارنامه و تکمیل مدارک مورد نیاز برای ارسال به ترکیه
مراحل ارسال بار از درب منزل(مبدا ایران) به درب منزل(مقصد ترکیه)

هزینه و قیمت ارسال و حمل بار به ترکیه

همانطور که گفته شد شرکت های مختلفی مشغول فعالیت و آماده ارائه خدمات میباشند اما فقط برخی آنها مجوز رسمی دارند و کاملا قابل اعتماد و مطمئن هستند.

باربری رادین لاجستیک یکی از شرکت های تحت نظر اتحادیه باربری های بین المللی میباشد که توانسته مشتریان زیادی جذب کند و با ارائه خدمات با کیفیت رضایت تمام آنها را جلب کند.

هزینه و قیمت باربری ایران به ترکیه دارای تعرفه مشخصی میباشد اما برخی موارد هم هستند که روی این قیمت ها تاثیر میگذارند که عبارتند از :

 • نوع و حجم بار
 • روش ارسال بار
 • خدمات ویژه مثل بسته بندی
 • تعداد کارگران و وسایل نقلیه
 • فاصله مبدا تا مقصد

برای دریافت اطلاعات بیشتر ، آگاهی از قیمت دقیق و یا درخواست خدمات با ما تماس بگیرید.

هزینه و قیمت ارسال و حمل بار به ترکیه

حمل بار از شهر های ایران به شهر های ترکیه

همانطور که گفته شد کسانی که تمایل به رفتن به ترکیه را دارند یا تاجر هستند و قصد ارسال بارهای تجاری به ترکیه را دارند یا خانواده و همکار هستند و قصد ارسال وسایل منزل یا لوازم اداری به ترکیه را دارند.

ارسال و حمل بارهای تجاری ، اداری ، اثاثیه منزل ، خرده بار ، وسایل دانشجویی ، بسته و ... به هر نقطه ای از کشور ترکیه به دو روش کارگو بار و فریت بار تقسیم میشود.

کارگو بار به ترکیه

کارگو بار به ترکیه

همانطور که گفته شد یک سری از مهاجران ، تاجر و بازرگان هستند که بارهایشان کالاها و اجناس تجاری هستند.خدمات کارگو بار هم آماده سازی ، بسته بندی و حمل بار های تجاری به منظور صادرات و واردات است که شامل طیف وسیعی از اجناس و کالاها میباشد که از جمله آنها میتوان به حیوانات زنده تا قطعات خودرو و یا از کتاب و لوازم تحریر تا لوازم ساختمانی و... بطور خلاصه هر کالا و جنسی که در بازار مشاهده می کنید اشاره کرد.اگر درخواست کارگوبار به ترکیه یا برعکس را دارید با ما تماس بگیرید.

فریت بار به ترکیه

فریت بار به ترکیه

سایر مهاجران هم خانواده ها هستند که باید وسایل منزلشان را به مقصد بفرستند و یا کارمندانی که باید لوازم اداری را به ترکیه بفرستند.این دسته از مهاجران میتوانند از خدمات فریت بار به ترکیه که شامل بسته بندی و ارسال وسایل منزل و لوازم اداری است استفده کنند که شرکت رادین لاجستیک به نحو احسنت ارائه میدهد.با فریت بار میتوانید هر وسیله ای مانند لوازم صوتی تصویری، لوازم آشپزخانه، لوازم شخصی، فرش و قالی، حتی مبلمان و میز و صندلی و غیره) را به محل جدید زندگی خود بفرستد.

روش های ارسال و حمل اثاثیه منزل از ایران به ترکیه

ارسال و حمل اسباب و اثاثیه منزل به ترکیه و برعکس در شرکت ما به دو روش زیر انجام میشود.

ارسال بار هوایی به ترکیه

ارسال بار هوایی به ترکیه

یکی از روش های سریع و ایمن برای باربری به ترکیه ، ارسال بار به صورت هوایی میباشد.روش هوایی نسبت به سایر روش ها زمان کمتری (حدود 2 الی 3 روز) نیاز دارد و به همین اندازه هم هزینه آن بیشتر است و نکته مهم این است که وسایلی مانند یخچال و وسایلی که درونشان گاز وجود دارد را نمیتوان ارسال کرد.برای ارسال هوایی ، ابعاد و تناژ بار بسیار مهم می باشد و شما باید با کارشناسان حرفه ای ما مشاوره دقیق و تخصصی انجام دهید .باربری هوایی به ترکیه از پر درخواست ترین خدمات شرکت ماست که تمامی امور این خدمات هم توسط کارکنان ما انجام میشود.

ارسال بار زمینی به ترکیه

ارسال بار زمینی به ترکیه

ارسال بار به ترکیه به صورت زمینی هم از دیگر روش ها میباشد که مدت زمان بیشتری نسبت به روش هوایی طول میکشد و حدود 1 هفته زمان میبرد اما هزینه آن هم کمتر است.شرکت ما دارای انواع وسایل نقلیه و کامیون ها و ترانزیت های مجهز و موکت کاری شده و مسقف و آماده برای حمل بار در مسافت های زیاد میباشند که دارای رانندگانی حرفه ای و با تجربه و راه شناس هم هستند که وسایل شما را از درب منزل در هر قسمتی از ایران به درب منزل در هر نقطه ای از ترکیه بدون هیچ مکل و آسیبی حمل میکنند.

خدمات رادین لاجستیک

پلمپ بار قبل از ارسال

پلمپ بار قبل از ارسال

بیمه نامه رسمی و کتبی

بیمه نامه رسمی و کتبی

بارنامه و ضمانت نامه

بارنامه و ضمانت نامه

تماس بگیرید