X
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

باربری و حمل بار به لیون

09193176479 تلفن همراه

باربری و حمل بار به لیون

باربری رادین لاجستیک به عنوان بهترین و معتبر ترین و مطمئن ترین شرکت باربری بین المللی است که امور ترخیص و گمرکی را همراه با اخذ سیمر، کارت بازرگانی، مجوز صادرات و کارنه تیر برای خدماتی از جمله ارسال بار به فرانسه،  حمل بار به لیون و ارسال بار از ترکیه به ایران انجام میدهد.

کارشناسان رادین لاجستیک با دریافت مشخصاب بار شما و همچنین شرایط و بودجه شما بهترین و مناسب ترین روش را به شما معرفی میکنند.

همچنین شرکت ما تضمین کننده سلامت و امنیت تمام بار و اسباب و اثاثیه شما در حین جابجایی میباشد.

 

باربری و حمل بار به لیون

ارسال وسایل منزل به لیون

شرکت ما با ارائه بارنامه، بیمه نامه و ضمانت نامه رسمی و کتبی، ضامن سلامت کامل بار ها شما میباشد.

این بیمه نامه معتبر با پوشش سراسری حوادث توانسته است تمامی خسارت های ناشی حوادث غیر قابل پیش بینی را به کمترین میزان کاهش دهد و جبران کند.

شرکت ما هیچگونه خدماتی را بدون بیمه برعهده نخواهد گرفت زیرا بیمه امری ضروری و اجتناب ناپذیر است بخصوص در حمل بار به خارج از کشور  هر چه مسافت بین محل بارگیری و تخلیه بیشتر  باشد ضرورت بیمه بیشتر می شود.

همچنین کادر متخصص ما تمام امور گمرکی را زا صفر تا صد برای تمام خدماتی از جمله ارسال بار به پاریس یا حتی ارسال بار به ترکیه را نیز به صورت تخصصی و بدون نیاز به حضور دائم شما هم انجام میدهند.

ارسال وسایل منزل به لیون

فریت بار از ایران به لیون

فریت بار به لیون را هم بدون هیچ نگرانی و با خیال راحت به ما بسپارید.

شرکت ما مجری حمل هوایی انواع بار، به عنوان مرکزی برای سهولت ثبت درخواست فریت بار شما در نظر گرفته شده و شما را در ارسال بار به لیون یاری می کند.

این مجموعه می‌تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما و اعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شما جهت به سلامت رسیدن آن به لیون، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا را انجام دهد. پس از آن بار شما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به لیون صادر می شود.

از جمله خدمات ما میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

  • بسته بندی تخصصی بار جهت فریت بار به شهر لیون
  • حمل اضافه بار مسافری به لیون
  • ارسال لوازم منزل به شهر لیون
  • فریت بار تجاری به لیون

برای دریافت چنین خدماتی اگر مسافر هستید باید پاسپورت یا بلیط و اگر تاجر و بازرگان هستید باید فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی را همراه داشته باشید.

فریت بار از ایران به لیون

بسته بندی وسایل

یکی از مهم ترین مراحل اسباب کشی و جابجایی بار مخصوصا به خارج از کشور که یکی از دغدغه های مهاجرین هم میباشد، بسته بندی وسایل است که سلامت بار را تضمین میکند.

ما دارای کادری متخصص برای بسته بندی هستیم که با صبر و حوصله و دقت بالا تمام وسایل بزرگ و کوچک، ظریف و حساس، عتیغه و با ارزش و ... را با روش های اروپایی و مدرن همراه با تجهیزاتی پیشرفته و مجهز اعم از نایلون های حبابدار و کارتن های ضخیم و ... بسته بندی میکنند.

لازم به ذکر است که شرکت ما بدون انجام بسته بندی تخصصی توسط کادر انتخاب شده، هیچگونه باری را تحویل نمیگیرند.

بسته بندی وسایل

هزینه ارسال بار به لیون

عوامل موثر در تعیین هزینه باربری به لیون فرانسه عبارتند از :

  • نوع بار، تعداد و وزن
  • روش ارسال بار
  • هزینه های بیمه نامه
  • میزان مسافت
  • قیمت روز یورو

برای دریافت اطلاعات بیشتر ، آگاهی از قیمت ها ، دریافت مشاوره رایگان و یا درخواست خدمات با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

هزینه ارسال بار به لیون

روش های ارسال بار به شهر لیون

باربری زمینی به لیون

باربری زمینی به لیون

در ارسال بار به لیون به روش زمینی می توان از انواع تریلی از جمله ترانزیت استفاده کرد.حمل زمینی به خارج از کشور از نظر هزینه ای برای نواحی و مناطق نزدیک مانند خاورمیانه بسیار مناسب است .روش باربری زمینی از ایمنی بالایی در باربری برخوردار می باشد.

باربری هوایی به لیون

باربری هوایی به لیون

محبوب ترین و سریع ترین روش باربری به خارج از کشور ارسال بار هوایی می باشد.ارسال بار به لیون با هواپیما های مخصوص باربری انجام می شود. حمل هوایی به لیون از نظر زمان بندی تحویل بار سریعترین روش باربری است ؛ اما این روش حمل علاوه بر سرعت بالا ، هزینه زیادی نیز خواهد داشت.

تماس بگیرید