X
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

باربری و حمل بار به مونیخ

09193176479 تلفن همراه

ارسال لوازم منزل و ادارات و شرکت به مونیخ آلمان

برای ارسال وسایل منزل به مونیخ یک سری قوانین و مقررات وجود دارد که مهم ترین آنها محدودیت برای خجم و وزن بار است که برای حل این مشکل راه هایی وجود دارد که به شما معرفی خواهیم کرد.

 1. برخی افراد به خاطر این مشکل تصمیم میگیرند که تمام وسایل را در مبدا بفروشند و با همان مبلغ در مقصد دوباره تمام وسایل را خریداری کنند، اما با توجه به ارزش بالای یورو آلمان نسبت به ریال ایران، این تصمیم کاملا اشتباه است.
 2. مورد بعدی هم این است که جریمه های سنگینی به شرکت های هواپیمایی پرداخت کنید تا این خدمات را به شما ارائه دهند که این راه هم به صرفه نیست زیرا ممکن است هزینه جریمه بیشتر از ارزش تمام وسایل شما باشد.
 3. آخرین و بهترین راه حل استفاده از خدمات شرکت های باربری بین المللی است که شرکت رادین لاجستیک تمام خدمات مربوط به ارسال بار به آلمان (تمام شهر ها) و همچنین تمام کشور ها را انجام میدهد.

رادین لاجستیک دارای بیش از 10 سال تجربه و سابقه درخشان در این زمینه میباشد که همراه با کادری ماهر، تجهیزاتی مدرن، وسایل نقلیه ای صحیح و سالم به روش های مختلف تمام خدمات را همراه با بیمه نامه و بارنامه رسمی و کتبی ارائه میدهد.

شما میتوانید برای ارسال بار به کشور های محتلف از جمله ارسال بار به آلمان، ارسال بار از ترکیه به ایران، ارسال بار به فرانسه و... با شرکت ما تماس بگیرید.

ارسال لوازم منزل و ادارات و شرکت به مونیخ آلمان

حمل و باربری از ایران به شهر مونیخ

اگر قصد حمل بار از شهر های ایران به مونیخ آلمان را دارید، صفر تا صد امور را به پرسنل ما بسپارید تا کارشناسان ما در کمترین زمان، بدون پرداخت هزینه های اضافی و همچنین بدون نیاز به حضور دائم شما تمام مدارک ها و مجوز های لازم را دریافت کنند و سایر امرو را انجام دهند.

برای درخواست این خدمات ابتدا شما باید با شماره های ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را برای انتخاب روش ارسال بار راهنمایی کنند و پاسخگوی سوالات شما باشند.

بعد از توافقات ابتدایی و تصمیم نهایی شما کارشناسان ما در محل حضور پیدا میکنند و تا مدارک مورد نمیاز را اعلام کنند، هزینه ها را مشخص کنند و قرارداد و بارنامه و بیمه نامه تمام لوازم را تنظیم کنند.

بعد از وقتی برای بسته بندی وسایل مشخص میشود که کادر بسته بندی ما در وقت مشخص به محل اعزام میشوند و این امور را انجام میدهند و نوبت به بارگیری وسایل میرسد.

در این مرحله اگر روش شما زمینی باشد، وسایل در وسایل نقلیه قرار داده میشوند و پلمپ میشوند تا از درب منزل به درب منزل حمل شوند.

اگر روش انتخابی شما هوایی باشد هم وسایل شما ابتدا به انبار ما منتقل میشوند تا در زمان مشخص به مقصد ارسال شوند.

لازم به ذکر است که تمامی خدمات ما مانند ارسال بار به ترکیه ، یا شهر های مختلف آلمان هم به همین شکل انجام میشود.

حمل و باربری از ایران به شهر مونیخ

فریت بار به مونیخ

هماطنور که گفته شد مونیخ از زیباترین و ثروتمند ترین شهر ها است که شرایط زندگی راحتی دارد و افراد زیادی به دنبال گرفتن اقامت این شهر هستند و قصد استفاده از خدمات فریت بار به مونیخ را دارند.

و از آنجا که عموما وزن بار ارسالی به آلمان از وزن بار مجاز مسافری بیشتر میباشد مسافران اقدام به فرستادن وسایل خود قبل ازپرواز به صورت فریت هوایی میکنند.

شرکت ما با بکارگیری افراد متخصص در این زمینه میتواند بهترین خدمات فریت بار هوایی و زمینی به مونیخ را ارائه دهد و شرایط ایده آلی را برای شما فراهم کند.

همچنین فریت بار به مونیخ الزام به حضور مسافر و فرستنده کالا در فرودگاه و یا دفتر این مجموعه نخواهد داشت.

از جمله خدمات فریت بار مسافری به مونیخ میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به مونیخ
 • ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما به مونیخ
 • دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به مونیخ
 • انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در مونیخ
 • انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار
 • صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به مونیخ با بهترین نرخ حمل بار به مونیخ و دریافت رزرو کتبی باراز هواپیمایی

لازم به ذکر است که اگر درخواست شما فریت بار به مونیخ ، ارسال فرش و مواد غذایی و صنایع دستی است. ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی الزامی میباشد.

فریت بار به مونیخ

بسته بندی وسایل برای انتقال به مونیخ

یکی از نگرانی ها و دغدغه های مسافرانی که قصد ارسال لوازم به مونیخ را دارند، سلامت بارهایشان است.

شرکت رادین لاجستیک دارای کادری متشکل از خانم ها و آقایان میباشد خدمات بسته بندی انواع وسایل و لوازم اعم از وسایل شکستنی، برقی، بزرگ و کوچک، حساس و گرانقیمت و هر نوع وسیله دیگری را به صورت تخصصی انجام میدهند و جای هیچ نگرانی برای شما باقی نمیگذارند.

همچنین ما بیمه نامه ای تنظیم میکنیم تا سلامت بار شما را تضمین کنیم و حتی اگر صدمه ای به وسایل شما وارد شد، بیمه گذار خسارات را پرداخت کند.

کار ما افرادی آموزش دیده و مجرب هستند که تمام لوازم شما را با روش های اروپایی و مدرن همراه با تجهیزاتی مانند صندوق چوبی، پالت چوبی، کارتن های ضخیم و نایلون های حبابدار محکم بسته بندی میکنند و همچنن کارکنان ما هم وسایل را با تمام دقت جابجا میکنند.

برای درخواست خدمات بسته بندی وسایل با ما تماس بگیرید.

بسته بندی وسایل برای انتقال به مونیخ

هزینه ارسال بار مونیخ

هزینه هر خدماتی مانند ارسال بار به مونیخ آلمان، ارسال بار به فرانکفورت یا هر نقطه دیگری از جهان دارای تعرفه قیمت مشخصی نیست و بستگی به موارد مختلفی دارد که روی این قیت ها تاثیر میکذارند.

از جمله موارد موثر روی هزینه ارسال بار به مونیخ میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فاصله مبدا تا مقصد
 • روش انتخابی ارسال
 • خدماتی مثل بسته بندی
 • وزن و حجم و نوع بار
 • تعداد کارگران و وسایل نقلیه
 • و ...

برای دریافت اطلاعات بیشتر، آگاهی از قیمت ها و یا درخواست خدمات با ما تماس بگیرید.

هزینه ارسال بار مونیخ

روش های ارسال بار از ایران به مونیخ

برای دریافت اطلاعات کامل در مورد باربری زمینی و هوایی به مونیخ تماس بگیرید.

ارسال بار هوایی به مونیخ

ارسال بار هوایی به مونیخ

زمان رسیدن بار به مقصد کم، هزینه زیاد

ارسال بار زمینی به مونیخ

ارسال بار زمینی به مونیخ

زمان رسیدن بار به مقصد زیاد، هزینه کم

سوالات متداول

 • مدارک لازم برای ارسال بار مسافری به آلمان چیست؟

  شما با در دست داشتن بلیط و پاسپورت خود در زمان حضورتان در فرودگاه می توانید اقدام به فرستادن بار به آلمان نمایید. در صورت نداشتن مدارک لازم با انجام هماهنگی با دفتر ما میتوانید وسائل مورد نظرتان را به آلمان ارسال نمایید.

 • مدارک لازم برای ارسال بارهای تجاری به آلمان چیست؟

  برای ارسال بارهای تجاری به آلمان علاوه بر مدارک شناسایی می‌بایست کارت بازرگانی نیز در دسترس داشته باشید. در صورت نداشتن کارت بازرگانی میتوانید از کارت بازرگانی نمایندگان ما با رعایت ضوابط خاص استفاده نمایید.

 • من مسافر نیستم. آیا میتوانم برای خویشاوندانم در آلمان بار ارسال کنم؟

  بله، شما میتوانید با هماهنگی‌ قبلی‌ با دفتر ما اقدام به ارسال بارها‌یی همچون خوراکی، مواد غذایی، لباس و … به آلمان نمایید.

تماس بگیرید