X
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

ارسال و حمل وسایل منزل به هامبورگ

09193176479 تلفن همراه

باربری و حمل بار از ایران به هامبورگ آلمان

باربری و حمل بار از ایران به هامبورگ زیر مجموعه خدمات ارسال بار به آلمان میباشد که قانونا برای این انتقال باید یا تاجر ، یا بازرگان و یا مسافر باشید که هم میتوانید این امور را به ما بسپارید و هم میتوانید از سایر خدمات استفاده کنید.

برای ارسال وسایل شخصی ، وسایل منزل ، لوازم اداری و یا خرده بار و چنین مواردی فقط کافیست بلیط و پاسپورت داشته باشید اما اگر قصد ارسال بار تجاری به هامبورگ را دارید ، باید فاکتور فروش ، پکینگ لیست و کارت بازرگانی داشته باشید ، زیرا این موارد برای انجام امورات گمرکی ضروری میباشد.

اگر قصد حمل بار به هامبورگ با ساتفاده از شرکت ای هواپیمایی را داشته باشید ، با مشکل محدودیت وزن و حجم بار مواجه میشوید که برای حل این مشکل باید جریمه هایی سنگین پرداخت کنید که شاید این جریمه ها از ارزش بار شما هم بیشتر باشند که اصلا به صرفه نیست.

پیشنهاد ما استفاده از خدمات تخصصی باربری های بین المللی میباشد که بدون محدودیت بار های مجاز شما را از درب منزل در مبدا به درب منزل در مقصد حمل میکنند.

با استفاده از خدمات شرکت ما شما هر لحظه میتوانید از روند خدمات با خبر باشید و همچنین وقتی بار به مقصد رسیده باشد میتوانید با مراجعه به قسمت بار هواپیمایی هامبورگ بار خود را به همراه بارنامه و قبض انبار دریافت نمایید.

باربری و حمل بار از ایران به هامبورگ آلمان

ارسال وسایل منزل و لوازم اداری به شهر هامبورگ

برای ارسال هر نوع باری به هر کشوری ، نکته حائز اهمیت پیدا کردن یک شرکت ترابری معتبر و مطمئن است.

شرکت رادین لاجستیک با مجوز رسمی هواپیمایی کشوری ، یکی از شرکت های عضو اتحادیه جهانی IATA و شبکه جهانی حمل و نقل بین المللی WWPC میباشد که خدماتی از جمله ارسال بار به فرانکفورت و ارسال وسایل منزل به هامبورگ و ... را در لیست خدمات خود قرار داده است.

با استفاده از خدمات ما شما هیچ محدودیتی ندارید و میتوانید تمام وسایل اعم از پوشاک ، مبلمان ، کمد و بوفه ،تخت، سرویس های چوبی، پیانو ، فرش ، ظروف، مواد غذایی ، خشکبار، لوازم شخصی ، کتاب و جزوات دانشجویی ، برنج، کنسرو، غذاهای آماده با بسته بندی های تجاری و انواع خرده لوازم منزل ، به شهر هامبورگ آلمان ، ارسال نمایید.

همچنین از مزایا شرکت ما میتوان به این شااره کرد که کلیه مراحل از پذیرش بسته بندی تا انجام امورات گمرکی و صدور مجوز و بارگیری و انبار داری و ... توسط کارشناسان ما و بدون نیاز به حضور دائم شما به صورت کاملا مطمئن انجام میشوند.

همچنین اگر به هر دلیلی قصد بازگشت به ایران را داشتید هم میتوانید از خدمات ارسال بار از فرانکفورت به ایران استفاده کنید.

ارسال وسایل منزل و لوازم اداری به شهر هامبورگ

فریت بار به هامبورگ

فریت بار به هامبورگ آلمان یکی از مهم ترین و پر درخواست ترین خدماتی است که مسافران و مهاجران دارند که معمولا به 4 یا 5 روز زمان نیاز دارد

شما عزیزان میتوانید با این خدمات بارتان را با هرگونه مقیاس وزنی و حجمی از فرودگاه امام به فرودگاه هلموت اشمیت هامبورگ با قیمت مناسب و به راحتی ارسال کنید.

ما در رادین لاجستیک به صورت 24 ساعته و شبانه روزی آماده پاسخگویی و ارائه خدمات هستیم و همچنین لازم به ذکر است که تمامی خدمات ما همراه با بارنامه و بیمه نامه رسمی توسط پرسنلی مجرب و انواع تجهیزات و وسایل نقلیه مجهز ارائه میشود.

از دیگر خدمات ما میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

  • بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به هامبورگ
  • ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما
  • دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه
  • انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک
  • انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار
  • صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به هامبورگ با بهترین نرخ
  • فریت بار لوازم منزل و حمل هوایی اسباب منزل
  • فریت بار تجاری (کارگو) به هامبورگ
  • فریت بار اضافه بار مسافری به هامبورگ
فریت بار به هامبورگ

بسته بندی وسایل برای انتقال به هامبورگ

از جمله نیاز ها و دغدغه های مسافرین ، بسته بندی وسایل برای اسباب کشی خصوصا برای ارسال به خارج از کشور و مسافت های طولانی است.

این امر دارای یک سری استاندارد ها و نکات ایمنی میباشد که حتما باید رعایت شود و به صورت اصولی انجام شود زیرا اگر فردی نابلد این کار را انجام دهد باعث آسیب رسیدن به وسایل میشود.

ما دارای کادری متشکل از خانم ها و آقایانی آموزش دیده و کاربلد داریم که همراه با ابزار ها و تجهیزاتی پیشرفته مانند کارتن های ضخیم و نایلون های حبابدار به روش های نوین اروپایی تمام لوازم را بسته بندی میکنند.

همچنین نکته مهم این است که اگر وسایل شما با ارزش و گران قیمت باشند همراه با پالت ها و صندوق های چوبی بسته بندی میشوند.

مورد بعد هم این است که بسته بندی فقط و فقط باید توسط شرکت ما انجام شود و بار بسته بندی شده را به هیچ وجه شرکت قبول نمی کند.

اعزام نیرو های بسته بندی فقط به تهران و کرج انجام میشود و سایر متقاضیان باید تمام بارشان را به انبار ما در تهران ارسال کنند تا بسته بندی انجام شود.

بسته بندی وسایل برای انتقال به هامبورگ

هزینه ارسال بار به هامبورگ

هزینه باربری و حمل بار از ایران به هامبورگ یا از هامبورگ به شهر های ایران دارای تعرفه مشخصی میباشد اما بستگی به موارد مختلفی هم دارد که یکی از این موارد تاثیر گذار حجم و وزن بار است.

دومین عاملی که تاثیر میگذارد فاصله مبدا تا مقصد است و از دیگر موارد مهم هم میتوان به روش باربری انتخاب شده اشاره کرد.

موارد بعدی هم نوع ایر لاین انتخاب شده و خدماتی از جمله بسته بندی و تعداد کارگر و تعداد و نوع وسایل نقلیه میباشد.

ما این تضمین را به شما میدهیم که با کیفیت ترین خدمات را با مناسب ترین قیمت ها به شما ارائه دهیم.

برای دریافت اطلاعات کاملتر ، آگاهی از قیمت ها و درخواست خدمات با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

هزینه ارسال بار به هامبورگ

روش های ارسال بار و وسایل به هامبورگ

باربری هوایی به هامبورگ

باربری هوایی به هامبورگ

ارسال بار هوایی به هامبورگ از خدمات ویژه میباشد که به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم انجام میشود که در روش مستقیم ، بار و وسایل شما یک راست به مقصد ارسال میشوند ، اما در روش غیر مستقیم بار شما ابتدا به امارات ارسال میشود و بعد از آن به سمت هامبورگ حرکت میکند.مهم ترین مزیت این روش زمان کم آن است و عیب این روش هم هزینه و قیمت بالای آن است. بار مینیمم زیر 45 کیلو - 45 کیلو – 100 کیلو – 300 کیلو - 300 کیلو به بالا | هر چه میزان بار شما بیشتر شود هزینه ارسال پایین تر خواهد آمد .

باربری زمینی به هامبورگ

باربری زمینی به هامبورگ

ارسال بار زمینی به هامبورگ هم از دیگر خدمات رایج میباشد که به دو صورت فول تراک و خرده بار انجام میشود.در رش فول تراک ، صاحب بار میتواند یک یا چند تراک را در اختیار بگیرد و تمام وسایل را همراه با پلمپ بار به هامبورگ بفرستد ، اما در روش خرده بار اگر کالا قابلیت بارگیری در یک کانتینر با سایر بارها را داشته باشد، می توان بار را به صورت خرده بار یا گروپاژ حمل کرد و در غیر این صورت باید به روش دیگر یعنی فول تراک حمل شود.مدت زمان این خدمات از روش هوای بیشتر است و بین 10 تا 12 روز زمان لازم دارد اما هزینه آن کمتر است.

تماس بگیرید