X
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

باربری و حمل بار به کلن آلمان

09193176479 تلفن همراه

باربری و حمل بار به شهر کلن آلمان

برای حمل و باربری به کلن آلمان باید بار را به دو دسته بار مسافری و بار تجاری تقسیم کرد.

بار مسافری: بار های مسفری شامل خرده بار هایی میباشد که مسفران قصد دارند همراه خود ببرند که شامل چمدان و کیف و اسباب و اثاثیه میشود که باید حتما دست دوم باشند که صادرات یا واردات محسوب نشوند.

بار تجاری: اکثر تاجران و بازرگانانی که در حوضه صادرات و واردات فعالیت میکنند دغدغه این را دارند که هر بار مجازی که دارند، صحیح و سالم در مقصد تحویل بگیرند.

برای درخواست چنین خدماتی مانند ارسال بار به آلمان یا هر شهر و کشوری ابتدا شما با مشاوران ما تماس میگیرید، مشاوران تمامی موارد را به شما ذکر میکنند و در صورت تمایل در محل حضور پیدا میکنند تا قیمت ها و شرایط و نکات را اعلام میکنند.

بعد از آن در صورت تایید شما زمان مشخص برای بسته بندی وسایل مشخص میشود که تیم بسته بندی همراه با لوازم و تجهیزات در محل حاضر میشوند و شروع به پک کردن تمم لوازم میکنند.

بعد از آن هم وسایل بارگیری میشوند و بعد از انجام امور گمرکی طبق روش انتخابی به مقصد ارسال میشوند.

باربری و حمل بار به شهر کلن آلمان

ارسال وسایل منزل از ایران به کلن

به طور کلی برای ارسال وسایل منزل به کلن یا حتی ارسال بار به هامبورگ و سایر شهر و کشور ها، دو راه وجود دارد که که عبارتند از :

 1. استفاده از خدمات شرکت های هواپیمایی: برای ارسال وسایل منزل یا لوازم اداری از شهر های ایران به کلن آلمان میتوانید از خدمات شرکت های هواپیمایی استفاده کنید اما موردی که وجود دارد این است که این خدمات دارای محدودیت حجم بار هستند و برای حمل بار اضافی باید جریمه هایی سنگین پرداخت کنید که ممکن است این هزینه ها حتی بیشتر از ارزش وسایل شما شود و اصلا به صرفه نیست.
 2. استفاده از خدمات شرکت های باربری بین المللی: دومین راه برای این امر درخواست خدمات از شرکت های معتبر بین المللی باربری است که این خدمات را به صورت تخصصی و مطمئن توسط افراد با تجربه و وسایل نقلیه مجهز با قیمت های مناسب ارائه میدهند.

از جمله موارد رایج و پردرخواست میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 • ارسال و صادرات وسائل منزل به کلن
 • ارسال و صادرات مبلمان به کلن
 • ارسال و صادرات تابلو فرش به کلن
 • ارسال و صادرات فرش به کلن
 • ارسال و صادرات صنایع دستی‌ به کلن
 • ارسال و صادرات میوه به کلن
 • ارسال و صادرات چینی آلات به کلن
ارسال وسایل منزل از ایران به کلن

فریت بار به کلن

از جمله موارد مهم در شرکت ما میتوان به ارائه خدمات تخصصی فریت بار به کلن آلمان همراه با بارنامه، بیمه نامه و ضمانت نامه کتبی و رسمی اشاره کرد که باعث اعتبار و مورد اعتماد قرار گرفتن شرکت ما شده است.

شرکت فریت بار و حمل بار رادین لاجستیک کلیه ی کارهای گمرکی، پذیرش، بارنامه، بسته بندی و… را در کمترین زمان برای شما مسافران که قصد اقامت طولانی مدت (جهت ارسال خرده بار مانند اسباب و اثاثیه و…) در کلن المان را دارید و همچنین تاجرانی که قصد واردات و صادرات به کلن را دارید انجام خواهد داد.

هر مسافر باید در هر مرحله از سفر بلیط و پاسپورت خود را همراه داشته باشد، ما به تاجرانی که کارت بازرگانی ارسال بار به کلن را ندارند نیز کمک خواهیم کرد تا به صورت قانونی بارشان را ارسال کنند.

فریت بار هوایی و زمینی به کلن شامل خدمات زیر است :

 • فریت بار به کلن توسط شرکت ctm با برگه ی ضمانت و تاییدیه های رسمی وقانونی با بیشترین سرعت و کیفیت انجام می گردد!!
 • فریت بار به کلن توسط CTM به صورت ارسال منزل به منزل (Door To Door) قابل انجام میباشد.
 • فریت بار به کلن توسط کارکنان CTM با بیش از چهل سال سابقه کار
 • فریت بار به کلن با کشتی توسط CTM به صورت خدمات منزل به منزل
فریت بار به کلن

بسته بندی وسایل برای ارسال به کلن

اهمیت بسته بندی برای اسباب کشی مخصوصا برای ارسال به خارج از کشور بر کسی پوشیده نیست و سلامت بار و اسباب و اثاثیه برای تمام افراد مهم است.

ما وسایل بسته بندی شده را برای ارسال به کلن یا هر مقصد دیگری قبول نمیکنیم و این خدمات باید حتما توسط کادر ما اول چک شوند و بارنامه شوند و بعد بسته بندی انجام شود.

این خدمات توسط افرادی آموزش دیده و مجرب، همراه با تجهیزات و وسایلی مجهز و به روز و به روش های اروپایی و مدرن انجام میشود و سلامت بار شما را تضمین میکند.

کارکنان ما تمام وسایل بزرگ و کوچک، حساس و با ارزش و گران قیمت و ... را با پالت های چوبی، چندوق های چوبی، نایلون های حبابدار و ... بسته بندی میکنند و اگر هم خسارتی از طرف ما هنگام جابجایی وارد شود، این خسارات توسط بیمه پرداخت خواهد شد.

اگر به خدمات بسته بندی وسایل نیاز دارید، با ما تماس بگیرید.

بسته بندی وسایل برای ارسال به کلن

هزینه ارسال بار به شهر کلن آلمان

اسباب کشی درون شهری یا برون شهری و خدمات ارسال بار به کلن و ... دارای تعرفه قیمت خاصی نمیباشد و قیمت اصلی خدمات بستگی به موارد متعددی دارد که برخی از این موارد موثر عبارتند از :

 1. فاصله مبدا تا مقصد
 2. وزن و حجم بار
 3. نوع بار
 4. روش ارسال
 5. خدماتی مثل بسته بندی
 6. و ...

تمام هزینه ها قبل از انجام امور به متقاضیان عزیز گفته میشود و در صورت تمایل، خدمت رسانی آغاز میشود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر، آگاهی از قیمت ها و یا درخواست خدمات با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

هزینه ارسال بار به شهر کلن آلمان

روش های باربری به کلن

حمل بار به شهر کلن به دو روش هوایی و زمینی انجام میشود.

باربری هوایی به کلن

باربری هوایی به کلن

ارسال بار هوایی به کلن دارای سرعت بالایی است و بار شما در کمترین زمان به مقصد میرسد اما هزینه آن بیشتر است.

باربری زمینی به کلن

باربری زمینی به کلن

ارسال بار زمینی به کلن نسبت به روش هوایی زمان بیشتری نیاز دارد اما هزینه آن به صرفه تر و کمتر است.

سوالات متداول

 • 1. مدارک لازم برای ارسال بار مسافری به كلن چیست؟

  شما با در دست داشتن بلیط و پاسپورت خود در زمان حضورتان در فرودگاه می توانید اقدام به فرستادن بار به كلن نمایید. در صورت نداشتن مدارک لازم با انجام هماهنگی با دفتر ما میتوانید وسائل مورد نظرتان را به كلن ارسال نمایید.

 • 2. مدارک لازم برای ارسال بارهای تجاری به كلن چیست؟

  برای ارسال بارهای تجاری به اين شهر علاوه بر مدارک شناسایی می‌بایست کارت بازرگانی نیز در دسترس داشته باشید. در صورت نداشتن کارت بازرگانی میتوانید از کارت بازرگانی نمایندگان ما با رعایت ضوابط خاص استفاده نمایید.

 • 3. من مسافر نیستم. آیا میتوانم برای خویشاوندانم در كلن بار ارسال کنم؟

  بله، شما میتوانید با هماهنگی‌ قبلی‌ با شركت ما اقدام به ارسال بارها‌یی همچون خوراکی، مواد غذایی، لباس و … به اين شهر نمایید.

 • 4. چقدر طول میکشه بارم به مقصد برسه؟

  زمان رسیدن بار به آلمان به عوامل مختلف از جمله طول مسافت و نوع خط هوایی‌ از دو تا شش روز متغیر است. لازم به ذکر است که در بیشتر موارد بار مورد نظر بعد از گذشت چهار روز در شهر مورد نظر شما در آلمان قابل دریافت میباشد.

تماس بگیرید