X
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

ارسال و حمل بار از تبریز به تمام شهر های ترکیه

09193176479 تلفن همراه

باربری و حمل اسباب و اثاثیه منزل از تبریز به شهر های ترکیه

حمل و نقل و باربری بار و اسباب و اثاثیه از قسمت های مختلف تبریز به تمام شهر های ترکیه به صورت تخصصی با استفاده از کادری مجرب ، روش های مختلف ، همراه با بارنامه و بیمه نامه رسمی و کتبی با روش های مختلف از خدمات ویژه ارسال بار به ترکیه باربری ما میباشد که همراه با پشتیبانی مطمئن و کاربلد انجام میشود.

یکی از روش های حمل اسباب و اثاثیه از تبریز به ترکیه ، روش ویژه حمل از درب منزل به درب منزل است که علاوه بر راحتی این روش ، مزیت دیگر آن این است که هزینه ها و کرایه های اضافی حذف میشود و سلامت بار ها بیشتر تضمین میشود.

کارشناسان حرفه ای و زبده رادین لاجستیک با ارائه دقیق ترین خدمات مشاوره ای سعی در جلب رضایت صاحبین گرامی بار جهت بهبود خدمات باربری و همچنین کاهش هزینه های حمل بار می باشند.

باربری و حمل اسباب و اثاثیه منزل از تبریز به شهر های ترکیه

بسته بندی وسایل منزل برای حمل بار از تبریز به ترکیه

ما برای انجام امور و ارائه خدمات برای مشتریان عزیز از مجهز ترین و بهترین وسایل نقلیه استفاده میکنیم که میتوانمد سلامت بار شما را تضمین کند اما از دیگر مواردی که در اسباب کشی و حمل بار از جایی به جای دیگر مخصوصا برای مسافت های طولانی مهم است ، بسته بندی وسایل میباشد.

ما بری این کار از افراد آموزش دیده ، ابزار و تجهیزات مدرن و روش های نوین اروپایی استفاده میکنیم تا بهترین شرایط را برای تضمین سلامت بار شما در مسیر فراهم کنیم.

بسته بندی وسایل منزل برای حمل بار از تبریز به ترکیه

ارسال وسایل از ترکیه به تبریز

همانطور که گفته شد امروزه افراد زیادی به ترکیه مهاجرت میکنند اما نکته ای که وجود دارد این است که برخی افراد به به دلیل کم شدن ارزش لیر ترکیه تصمیم به بازگشت به ایران را دارند و نیازمند خدمات ارسال بار از ترکیه به تبریز یا هر نقطه دیگری دارند.

مشتریان عزیز  و دوستانی که قصد ارسال بار از ترکیه به ایران مثل ارسال بار از ترکیه به تبریز، ارسال بار به استانبول و...   باید مدت کارت اقامیت (کیملیک) یک سال حداقل گذشته باشد و اینکه به کنسولگری ایران در آستانبول یا آنکارا مراجعه میکنند و نامه ترک خاک را بگیرند.

شرکت ما با توجه به اون نامه تمام خدمات گمرکی در ترکیه و ایران را میتواند بدونه هیچ گونه مالیات و عوارض گمرکی یعنی به عنوان لوازم شخصی مستعمل یا دست دو به ایران را برای شما انجام دهند.

این خدمات در کمترین زمان و توسط کارشناسان ما به صورت تضمینی و راحت انجام میشود و وسایل در ایران تحویل صاحب بار داده میشود.

ارسال وسایل از ترکیه به تبریز

هزینه و قیمت ارسال بار و لوازم تبریز به ترکیه

ارسال و حمل وسایل منزل و لوازم و بار های تجاری از تبریز به ترکیه جزو خدماتی است که همراه با پلمپ بار ، بارنامه کامل و تحت نظر صاحب بار ، بیمه نامه و ضمانت نامه رسمی و کتبی انجام میشود.

همچنین از نکات مهم شرکت ما این است که بعد از اینکه شما مجوز و مدارک ها را حاضر میکنید ، سایر خدمات گمرکی و ... توط کارشناسان ما انجام میشود و نیازی به حضور دائم شما نیست.

هزینه باربری تبریز به ترکیه و یا باربری ترکیه به تبریز نسبت به مواردزیر مشخص میشود :

  • شهر مبدا و مقصد باربری 
  • نوع بارتان و مقدار آن ، و شرایط حمل آن 
  • در صورت نیاز به خدمات بسته بندی هزینه آن جداگانه محاسبه می شود
  • مقدار بیمه مورد نیاز 
  • انجام امور ترخیص و هزینه های گمرکی
  • و . . . 

برای آگاهی از قیمت ها ، دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با شماره های ما تماس بگیرید.

هزینه و قیمت ارسال بار و لوازم تبریز به ترکیه
تماس بگیرید