X
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

بهترین بارری در زعفرانیه تهران

09193176479 تلفن همراه

بهترین اتوبار در زعفرانیه تهران

رادین لاجستیک مفتخر است به عنوان بهترین اتوبار در زعفرانیه خدمت رسانی کند.

خدمات ما در سریعترین زمان ممکن و بدون اتلاف وقت، با دقت و ظرافت بالا و بدون هیچ آسیب دیدگی و صدمه ای توسط کادری حرفه ای و مجرب و همراه با تجهیزات ارائه میشود.

شرکت ما دارای بیش از 10 سال تجربه، سابقه و رزومه درخشان در تمام نقاط تهران میباشد که با داشتن مجوز رسمی آماده ارائه خدماتی از جمله باربری سوهانک و باربری باغ فردوس و ... میباشد.

وقتی شما با شماره های ما تماس میگیرید، ابتدا کارشناسان ما شما را راهنمایی میکنند و پاسخگوی شما هستند، بعد از آن با درخواست شما در محل حضور پیدا میکنند تا قیمت ها را محاسبه کنند و شرایط را اعلام کنند، سپس در صورت تمایل شما در تاریخ و روز و ساعت مشخص همراه با کارگران در محل حاضر میشوند تا خدمت رسانی کنند.

همچنین این شرکت دارای مدیریتی متعهد، مسئولیت پذیر و خوش قول میباشد و به همین علت روی کیفیت خدمات خود بسیار حساس است و به دنبال رضایت مشتریان میباشد.

با باربری زعفرانیه بهترین اسباب کشی عمرتان را تجربه کنید.

 

بهترین اتوبار در زعفرانیه تهران

جابجایی وسایل منزل و لوازم اداری در منطقه زعفرانیه

جابجایی وسایل منزل و لوازم شرکت در زعفرانیه را به ما بسپارید.

شرکت ما با داشتن امکانات ویژه آماده ارائه خدماتی از جمله حمل وسایل منزل، حمل لوازم ادارات، حمل بار به شهرستان، حمل جهیزیه عروس و همچنین باربری به خارج از کشور مثل ارسال بار به ترکیه و ارسال بار به پاریس و سایر شهر و کشور ها میباشد.

شرکت ما دارای کادری آموزش دیده، متخصص و کاربلد، با تجربه، خوش اخلاق و صبور میباشد که همه روزه حتی در ایام تعطیل به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز میباشند که با دقت و حوصله بالا خدمت رسانی میکنند.

چگونگی بسته بندی وسایل، چگونه حمل و چیدمان آنها در وسیله نقلیه، انتقال آنها به مقصد و همچنین تخلیه و چیدمان لوازم در محل جدید از مهم ترین نکات هستند که کارکنان ما با دقت رعایت میکنند.

لازم به ذکر است که ما دارای انواع وسایل نقلیه اعم از تریلی، کامیون، خاور و وانت و نیسان های مجهز و موکت کاری شده و دارای معاینه فنی هستیم که طبق درخواست شما انتخاب میشوند.

برای درخواست خدمات حمل وسایل منزل در زعفرانیه با ما تماس بگیرید.

جابجایی وسایل منزل و لوازم اداری در منطقه زعفرانیه

حمل و نقل و اسباب کشی در محله زعفرانیه

رادین لاجستیک یکی از معتبر ترین و شناخته ترین شرکت های باربری در زعفرانیه و سایر نقاط تهران میباشد که مشغول به ارائه خدمات زیر میباشد :

 • اثاث کشی منازل، ادارات، کارخانه ها
 • بسته بندی وسایل به سبک کشورهای اروپایی
 • چیدمان و اسمبل کردن وسایل در محل جدید
 • مشاوره رایگان حضوری و انلاین
 • بیمه کردن وسایل
 • حمل انواع وسایل سنگین
 • داشتن بارنامه
 • رانندگان باتجربه و آشنا به تمامی مسیرهای تهران
 • استفاده از ماشین های لوکس و تمیز
 • هزینه متعارف باربری

همچنین ما برای برطرف کردن نگرانی شما برای سلامت بارتان، تمام وسایل را به صورت رایگان بارنامه میکنیم و همچنین بیمه و ضمانت میکنیم.

همچنین اگر به کارگر خالی برای جابجایی وسایل سنگین، یخچال ساید، پیانو و یا گاوصندوق نیاز دارید هم میتوانید از ما درخواست کنید.

برای انجام اسباب کشی و حمل و نقل در زعفرانیه با ما تماس بگیرید.

حمل و نقل و اسباب کشی در محله زعفرانیه

بسته بندی وسایل

همه میدانند که اسباب و اثاثیه هر خانواده ای سرمایه آنهاست و هنگام جابجای هم تضمین سلامت آنها بسیار مهم است پس اگر قصد جابجایی اسباب و اثاثیه در زعفرانیه را دارید باید آنها را با دقت و ظرافت بالا بسته بندی کنید.

بسته بندی وسایل و لوازم هم بهتر است طبق اصول و استاندارد خاصی، توسط افراد متخصص و آموزش دیده، همراه با تجهیزات و ابزار هایی مانند نایلون های حبابدار و کارتن های ضخیم و چسب های قوی و ... و با روش های اروپایی و مدرن انجام شود.

اگر خودتان توانایی انجام این امر به بهترین شکل را دارید که هیچ، اما اگر به خاطر نداشتن وقت کافی یا تخصص مورد نیاز این شرایط را ندارید، برای اعزام کادر بسته بندی به محل با ما تماس بگیرید.

بسته بندی وسایل

هزینه و قیمت باربری زعفرانیه

رادین لاجستیک تمام تلاشش را میکند تا همه افراد و خانواده بتوانند با قیمت های مناسب از خدمات استفاده کنند.

هزینه این خدمات کاملا منطبق با مبالغ مصوب تعاونی حمل بار میباشد اما قیمت دقیق آن نسبت به موارد زیر مشخص میشود :

 1. وسیله ی نقلیه استفاده شده.
 2. مقدار مسیر طی شده تا مقصد.
 3. تعداد طبقات ساختمان ها.
 4. شرایط راه پله ها و تعداد پله ها.
 5. و ...

شما همشهریان عزیز میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت ها و درخواست خدمات با ما تماس بگیرید.

هزینه و قیمت باربری زعفرانیه
تماس بگیرید