X
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

باربری و اتوبار سوهانک

09193176479 تلفن همراه

بهترین شرکت اتوبار در سوهانک تهران

اتوبار سوهانک رادین لاجستیک یکی از شرکت های باربری بین المللی است که برای ارائه خدمات تخصصی درون تهران و یا خارج از کشور مانند ارسال بار به ترکیه ، ارسال بار به آلمان و ارسال بار به انگلستان باید نیروهای ورزیده و دوره دیده و با تجربه در تمام امور باشد ال به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

این شرکت دارای بیش از 10 سال تجربه و سابقه و رزومه درخشان در زمینه ی ارسال بار از ترکیه به ایران میباشد در این سالها به خاطر خدمات با کیفیت و قیمت های مناسب به خوبی شناخته شده است و توانسته مشتریان زیادی جذب کند و خداروشکر رضایت تمام آنها را جلب کند.

ما برای ارائه خدمات متفاوت، دارای انواع وسایل نقلیه مانند کامیون، تریلی، خاور، وانت و نیسان میباشد که تمام آنها دارای معاینه فنی معتبر میباشند و کاملا موکت کاری شده و مجهز و مسقف میباشد.

اگر به خدمات ویژه ما نیاز دارید با ما تماس بگیرید.

بهترین شرکت اتوبار در سوهانک تهران

حمل و جابجایی وسایل منزل و ادارات در منطقه سوهانک

باربری سوهانک یکی از شعبات تحت پوشش رادین لاجستیک برای ارائه خدمات حمل و جابجایی وسایل منزل در سوهانک میباشد که آماده ارائه خدمات 24 ساعته و شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل سال میباشد.

برای دریافت خدماتی مانند اسباب کشی در سوهانک، باربری باغ فردوس یا باربری اقدسیه شما همشهریان عزیز میتوانید خدمات مورد نیاز، تعداد کارگران، تعداد و نوع وسایل نقلیه، تاریخ و ساعت اسباب کشی و بسته بندی و چیدمان را نسبت به شرایط و نیاز انتخاب کنید.

همچنین اگر قصد حمل وسایل سنگین در سوهانک، حمل یخچال ساید در سوهانک، حمل گاوصندوق در سوهانک، حمل پیانو در سوهانک، حمل بار از سوهانک به شهرستان و همچنین حمل جهیزیه عروس در سوهانک دارید هم میتوانید روی ما حساب کنید.

شرکت ما دارای مدیریتی مسئولین پذیر، منصف، خوش اخلاق و متعهد است و کاکنانی مجرب و صبور و حرفه ای هم استخدام کرده است تا با ارائه خدمات تخصصی و VIP رضایت کامل شما را جلب کنند.

حمل و جابجایی وسایل منزل و ادارات در منطقه سوهانک

اسباب کشی و حمل اسباب و اثاثیه در محله سوهانک

اگر به دنبال یک شرکت باربری سریع و ارزان برای اسباب کشی و حمل اسباب و اثاثیه در سوهانک هستید با ما تماس بگیرید.

ما یکی از شناخته ترین، مطمئن ترین و بهترین شرکت های باربری در سوهانک هستیم میتوانید انجام حمل انواع بارهای منزل، بارهای اداری و تجاری را با خیال راحت به ما بسپارید.

برای راحتی خیال شما و تضمین خدمات، ما تمام خدمات داخل یا خارج از تهران را همراه با بارنامه، بیمه نامه و ضمانت نامه کتبی و رسمی تحت نظارت شما انجام میدهیم تا دیگر نگرانی بابت سلامت بارهایتان نباشید.

تمام وسایل شما به صورت صحیح و سلامت به مقصد ارسال میشوند اما اگر خدایی نکرده هرگونه رخدادی مانند آتش سوزی و بارندگی و ... اتفاق بیافتد و خساراتی به وسایل شما وارد شود، بیمه جبران خسارات میکند.

از خدمات باربری در سوهانک تهران میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 • حمل ونقل کالا و وسایل جهیزیه عروس خانم های محترم با تخفیف 40%
 • فرستادن کارگر خانم به همراه تیم مجرب و ورزیده و خوش اخلاق
 • حمل یخچال ساید بای ساید به صورت کاملا پتو پیچ شده
 • جا به جایی پیانو، تردمیل و سایر وسایل سنگین که حمل و جا به جایی انها مشکل است
 • ارائه ی ضمانت نامه کتبی
اسباب کشی و حمل اسباب و اثاثیه در محله سوهانک

بسته بندی وسایل

اگر خودتان امکان بسته بندی وسایل را ندارید با ما تماس بگیرید، اگا اگر امکان انجام این امر ضروری را دارید به نکات زیر توجه کنید :

 1. انتخاب مکان مناسب و دور از رفت آمد برای بسته بندی
 2. دور نگه داشتن وسایل از گرد غبار
 3. تهیه تعدادی کارتن در اندازه متوسط و کوچک
 4. محکم کردن گوشه‌های کارتن
 5. قرار دادن نایلون‌های حباب دار و یا روزنامه، ما بین ظروف
 6. توجه به جنس و اندازه مبلمان

شرکت ما دارای کادری متشکل از خانم ها و آقایان آموزش دیده و مجرب و متخصص میباشد که بسته بندی وسایل در سوهانک و سایر نقاط را به صورت حرفه ای همراه با روش های نوین اروپایی، تجهیزاتی پیشرفته و وسایلی مانند کارتن های ضخیم، نایلون های حبابدار و چسب های ضخیم و استرچ رپ و ... انجام میدهند.

با سپردن این خدمات به ما هیچ صدمه ای به وسایلتان وارد نخواهد شد حتی در مسافت های طولانی.

بسته بندی وسایل

قیمت باربری در سوهانک

هزینه باربری سوهانک در تمام شرکت های باربری زیر نظر اتحادیه باربری های تهران تعیین و مشخض میشود اما هزینه کلی نسبت به موارد زیر مشخص میشود :

✓ فاصله مبدا تا مقصد

✓ حجم و نوع وسایل

✓ بسته بندی وسایل

✓ تعداد کارگران

✓ تعداد و نوع وسایل نقلیه

✓ و ...

برای دریافت اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت ها و درخواست خدمات با شماره های درج شده در سایت ما تماس بگیرید.

قیمت باربری در سوهانک
تماس بگیرید