X
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

باربری و حمل بار به منچستر

09193176479 تلفن همراه

ارسال بار به منچستر

شهر منچستر بعد از لندن، صنعتی ترین شهر انگلستان میباشد و از نظر سایر شرایط مثل رفاه و نرخ بیکاری کم و شرایط مالی و اجتماعی مناسب در رتبه بالایی میباشد.

این شهر از نظر صنعت و شغل، پیشرفت، امکانات، رفاه، تفریح و فراغت نیز شرایط ایده آلی برای افراد انگلستانی و حتی مهاجرین دارد و به همین دلیل سالانه افراد زیادی از کشورهای مختلف مخصوصا ایران به این شهر و کشور مهاجرت میکنند.

افراد و خانواده های ایرانی بنابر دلایل مختلفی چون زندگی دائم یا موقت، کار و بیزینس و حتی ادامه تحصیل به این شهر مهاجرت میکنند که همه آنها باید از خدمات ارسال بار به منچستر استفاده کنند.

اگر شما نیز رویا یا قصد مهاجرت به این شهر بزرگ و زیبا را دارید، میتوانید از خدمات شرکت باربری بین المللی رادین لاجستیک استفاده کنید.

شرکت ما یکی از قدیمی ترین و مطمئن ترین شرکت های باربری هوایی و زمینی میباشد که دارای بیش از 10 سال تجربه و سابقه درخشان میباشد.

ما با ارائه خدماتی با کیفیت، در این سالها مشتریان زیادی جذب کرده ایم و خداروشکر توانسته ایم رضایت آنها را به صورت کامل جلب کنیم.

ارسال بار به منچستر

باربری و حمل بار به شهر منچستر

مهاجرت به هر شهر و کشوری در کنار استرس هایی که دارد، دغدغه حمل بار اضافی را نیز دارد زیرا برای مهاجرت و باربری و حمل بار به منچستر با محدودیت های وزن و حجم بار مواجه میشوید.

وقتی که با این محدودیت ها برخورد میکنید، به طور کلی 2 راه حل دارید :

 1. درخواست خدمات از شرکت های هواپیمایی برای حمل اضافه بار : شرکت های هواپیمایی به صورت معمولی حجم بیشتر از 30 کیلو را جابجا نمیکنند اما برای این کار میتوانید جریمه های سنگینی پرداخت کنید و از آن خدمات استفاده کنید.نکته ای که وجود دارد این است که جریمه ها بسیار سنگین هستند و ممکن است حتی بیشتر از ارزش مالی تمام وسایل شما شوند که این اصلا به صرفه نیست.
 2. درخواست خدمات از شرکت های باربری بین المللی : شرکت های باربری بین المللی متعددی وجود دارند که آماده ارائه خدمات همچون ارسال بار به انگلستان، ارسال بار به لندن و همچنین ارسال بار به منچستر هستند و این خدمات به بهترین شکل و با قیمت مناسب ارائه میدهند.

ما دارای کادری متخصص در تمام مراحل هستیم که صفر تا صد خدمات را بدون حضور دائم شما به بهترین شکل و بدون نیاز به پرداخت هزینه های اضافی انجام میدهند و شما بار و وسایلتان را در مقصد، صحیح و سالم تحویل میگیرید.

باربری و حمل بار به شهر منچستر

ارسال وسایل و لوازم منزل به منچستر انگلیس

ارسال وسایل و لوازم منزل به منچستر و یا ارسال بار به بیرمنگام به صورت تخصصی با ارزانترین نرخ کرایه را به ما بسپارید.

ارسال انواع بارهای تجاری، اداری، صنعتی و شخصی توسط کادری حرفه ای با روش های مطمئن همراه با بارنامه، بیمه نامه و ضمانت نامه کتبی و رسمی توسط باربری رادین لاجستیک.

اگر حجم بار شما کم باشد، میتوانید از خدمات ارسال خرده بار به منچستر استفاده کنید اما اگر حجم بار شما زیاد باشد، میتوانید از خدمات باربری زمینی با انواع تریلی و یا باربری هوایی استفاده کنید.

کرشناسان ما با مشاوره ای تخصصی و دقیق فرآیندی را به شما پیشنهاد خواهند داد که کمترین هزینه برای ارسال بار به انگلستان را مشتری متقبل شود.

مراحل حمل وسایل منزل به منچستر به شرح زیر میباشد :

 • بازدید رایگان کارشناسان مجرب از بار و محموله شما
 • تعیین بهترین مسیر برای ارسال بار به منچستر (دریایی یا هوایی) و تعیین هزینه ارسال بار از ایران به منچستر
 • بسته بندی کاملا استاندارد و ایمن توسط شرکت جهان کالا کارگو
 • حمل بار از درب منزل تا فرودگاه بین المللی
 • انجام تشریفات قانونی و اخذ مجوزهای لازم و ضروری برای
 • امکان پیگیری محمولات ارسال شده به منچستر
ارسال وسایل و لوازم منزل به منچستر انگلیس

فریت بار به منچستر

فریت بار به منچستر و کارگو بار به منچستر را به رادین لاجستیک بسپارید.

شرکت ما با داشتن مجوز رسمی از سازمان هوایی کشوری که اساس این مجوز ارائه خدمات حمل هوایی و فریت بار می باشد آماده ارسال انواع وسایل شخصی و غیر شخصی به منچستر انگلیس میباشد.

این خدمات را به این مجموعه بسپارید و مطمئن باشید پرسنل کار آزموده این مجموعه بار شما را در اسرع وقت، با مناسبترین نرخ و سلامت به منچستر ارسال خواهند نمود.

خدمات فریت بار عبارتند از :

 • بسته بندی تخصصی بار جهت فریت بار به منچستر.
 • فریت بار اضافه بار مسافری به منچستر.
 • فریت بار لوازم منزل به منچستر.
 • فریت بار تجاری به منچستر.
فریت بار به منچستر

بسته بندی تمام وسایل

توجه به این نکته حائز اهمیت است که وقتی ما قصد باربری به منچستر را داریم قطعا بسته بندی وسایل ما بسیار تخصصی تر از زمانی خواهد بود که قصد انتقال بار از نقطه ای به نقطه دیگری در شهر تهران را داریم.

وقتی به این نکته دقت نکنیم در صورتی که بار شما بصورت اصولی بسته بندی نشود در قسمت بار فرودگاه امام خمینی مورد پذیرش قرار نمی گیرد.

البته ممکن است با خوش شانسی بار شما پذیرش شود که اگر این اتفاق بیفتد و بار در پروسه حمل متوجه آسیب شود، هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نمی پردازد.

پس عقلانی است که برای سالم رسیدن بار خود یک سرمایه گذاری مفید و منطقی انجام دهید و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به این مجموعه بسپارید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می شود.

بسته بندی تمام وسایل

هزینه ارسال بار به منچستر

پس از اتمام کارهای اولیه جهت فریت بار به منچستر، پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر منچستر با شماره تلفنی که به نام گیرنده کالا در بارنامه مندرج می باشد تماس می گیرند و رسیدن بار شما به شهر منچستر را اعلام می نمایند.

قیمت حمل بار به منچستر هم نسبت به موارد زیر مشخص میشود :

 • مبدا و مقصد
 • وزن و حجم بار
 • خدماتی مثل بسته بندی
 • روش ارسال بار
 • و ...

برای دریافت اطلاعات بیشتر، آگاهی از قیمت ها و یا درخواست خدمات با ما تماس بگیرید.

هزینه ارسال بار به منچستر

روش های ارسال بار به منچستر

باربری هوایی به منچستر

باربری هوایی به منچستر

باربری زمینی به منچستر

باربری زمینی به منچستر

تماس بگیرید