ارسال بار به قبرس شمالی با هزینه ی مناسب

09193176479 تلفن همراه
ارسال بار به قبرس شمالی
قبرس کشوری در اروپا با شرایط اقتصادی، آب و هوایی و احتماعی خوبی است و هر ساله افراد زیادی از کشورهای مختلف از جمله ایران به این کشور مهاجرت می‌کنند.
رادین لاجستیک
رادین لاجستیک

ارسال بار به قبرس به روش های زمینی و  هوایی انجام میشد که هر کدام از آن ها مزیت هایی برای خود دارند که در ادامه بیشتر با آن ها اشنا میشویم. قبرس به بخش شمالی و جنوبی تقسیم میشود اما امروزه بسیاری از افراد به قبرس شمالی مهاجرت میکنند یکی از مشکلاتی که افراد مهاجر با آن برخورد میکنند ارسال بار از ایران به قبرس است. بسیاری از مردم تصور میکنند که اگر وسایل خود را بفروشند میتوانند در آنجا همان وسایل را با همان قیمت خریداری کنند اما به دلیل تفاوت واحد پول ایران و قبرس نمیتوان با همان پول اثاثیه منزل را خریداری کرد برای همین شما میتوانید وسایل خود را به قبرس شمالی و جنوبی توسط یک شرکت باربری منتقل کنید. شرکت رادین لاجستیک یکی از شرکت های معتبر و با سابقه است که میتوانید برای ارسال بار به قبرس با شرکت باربری ما تماس بگیرید.

قبرس کشوری در اروپا با شرایط اقتصادی، آب و هوایی و احتماعی خوبی است و هر ساله افراد زیادی از کشورهای مختلف از جمله ایران به این کشور مهاجرت می‌کنند. در بخش شمالی این کشور اغلب افراد ترک زبان هستند و شباهت فرهنگی زیادی با ایران و کشورهای ترک زبان دارند، به همین دلیل قبرس شمالی مکان مورد علاقه بسیاری از ایرانیان می‌باشد. با این تفاسیر ممکن است افراد زیادی نیاز به خدمات ارسال بار به قبرس شمالی داشته باشند. اگر شما هم این دغدغه را دارید، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. 

ارسال بار به قبرس شمالی

ارسال بار به قبرس شمالی

همان طور که گفتیم کشور قبرس به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم میشود. شما میوانید با خرید ملک،  تحصیل، ازدواج و.. به قبرس شمالی مهاجرت کنید همان طور که گفته شد برای مهاجرت میتوانید اثاثیه خود را از ایران به وسیله ی شرکت های باربری انتقال دهید.

شرکت باربری و حمل و نقل بین المللی رادین لاجستیک یکی از شرکت ها معتبر و با 15 سال سابقه در زمینه ی ارسال بار به قبرس شمالی است شما میتوانید با قیمت مناسب تمامی وسایل خود را به قبرس شمالی ببرید برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما صحبت کنید.

ارسال بار به قبرس جنوبی

ارسال بار به قبرس جنوبی یکی از خدمات شرکت رادین لاجستیک است کشور قبرس به دلیل درصد بیکاری پایین و وضعیت خوب اقتصادی جزو کشور های است که افراد زیادی برای کار به این کشور مهاجرت میکنند. شما میتوانید برای ارسال بار به قبرس جنوبی با شرکت ما تماس بگیرید و با مشاوران ما سخن بگویید. 

روش‌های ارسال بار به قبرس

ارسال بار به قبرس به دو روش امکان پذیر است که شامل:

 • ارسال بار به قبرس به صورت هوایی
 • ارسال بار به قبرس به صورت زمینی 
 • ارسال بار به قبرس به صورت دریایی

توصیه ما به شما این است که در ارسال بار به قبرس از روش هوایی و زمینی استفاده کنید زیرا  در این دو روش آسیبی به وسایل شما وارد نمیشود. 

ارسال بار به قبرس به صورت هوایی

ارسال بار به قبرس به صورت هوایی

 یکی از مزیت های ارسال بار به قبرس به صورت هوایی  این است که شما در زمان بسیار کوتاه اثاثیتان به دستتان میرسد الته این نکته رو هم در نظر داشته باشید که قیمت این روش بسیار گران تر از روش ارسال بار به قبرس به صورت زمینی است. اگر شما هزینه برایتان مهم نیست و میخواهید زود تر این اثاثیه به دستتان برسد میتوانید از این روش استفاده کید. از این روش میتوانید برای خرده بار هم استفاده کنید که به صرفه تر است.

شما میتوانید برای ارسال بار به قبرس شمالی و جنوبی از این روش استفاده کنید و  در این روش به دو صورت فریت بار و کارگو قابل انجام است. فریت بار برای ارسال بار مسافری و کارگو برای ارسال بار تجاری به کار می‌رود. 

درخواست از شرکت‌های هواپیمایی

در این روش محدودیت حجم بار وجود دارد و هر فرد بیشتر از 30 کیلو بار را نمی‌تواند جابه‌جا کند. به همین دلیل ممکن است مجبور شوید هزینه هنگفتی را برای دریافت مجوز بپردازید و این روش برای شما به صرفه نباشد. 

ارسال بار به قبرس به صورت زمینی

ارسال بار به قبرس به صورت زمینی

یکی از فاکتور های مهم در بحث ارسال بار به قبرس هزینه است بسیاری از افراد هزینه برایشان اولویت دارد و میخواهند با کم ترین هزینه اثاثیه خود را به کشور قبرس شمالی و جنوبی ببرند. اگر شما جزو این دسته از افراد هستید پیشنهاد ما به شما ارسال بار به قبرس شمالی و جنوبی به صورت زمینی است. اما این نکته رو هم در نظر بگیرید که زمان ارسال اثاثیه خیلی بیشتر از روش هوایی است. بسیاری از اثاثیه های منزل حجم زیادی هستند برای همین باید یک ترانزیت کامل در اختیار آن ها قرار بگیرد اما در بعضی از مواقغ حجم بار کم است برای همین وسایل شما با وسایل دیگر به کشور قبرس منتقل میشود. یکی از مهم ترین کار هایی که شما باید قبل از ارسال بار به قبرس شمالی و جنوبی انجام بدهید بسته بندی وسایل شما است که در زمان جابه جایی کم ترین آسیب به اثاثیه شما وارد شود.

روش دریایی ارسال بار به قبرس شمالی

روش دریایی نسبت به روش هوایی، هزینه کمتر و مدت زمان بیشتری لازم دارد و به دو صورت اجاره کانتینر شخصی و اجاره کانتینر مشترک قابل انجام است. اجاره کانتینر مشترک برای خرده بار و بارهای سبک و کم حجم کاربرد دارد. 

کارگو بار و فریت بار قبرس

فریت بار به قبرس نیز شامل بسته بندی و ارسال کالاهای تجاری است بسیاری از کالا ها برای ارسال بارشان به کشور قبرس شمالی یا جنوبی از این فریت بار یا کارگو استفاده میکنند. شما میتوانید برای فریت بار به قبرس با شرکت ما تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

 ارسال بار به قبرس توسط شرکت رادین لاجستیک 

با درخواست ارسال بار به قبرس شمالی به شرکت‌های باربری بین‌المللی می‌توانید در زمانی محدود و با قیمت‌های مناسب بارهای خود را به این کشور ارسال کنید. برای این کار می‌توانید بارهای خود را به شرکت باربری بین‌المللی رادین لاجستیک اعتماد کنید. شرکت رادین لاجستیک بارهای شما را با ارزان‌ترین و مناسب‌ترین قیمت به قبرس شمالی ارسال می‌کند. این شرکت در زمینه ارسال بار به تمام شهرهای ایران و کشورهای اروپایی اعم از ارسال بار به آلمان و ارسال بار به ترکیه و دیگر شهرهای اروپایی فعالیت دارد. با درخواست از شرکت‌های باربری می‌توانید به هر روشی که تمایل دارید بار خود را به قبرس شمالی ارسال کنید.

جابه جایی بار به قبرس شمالی

ارسال وسایل منزل به قبرس شمالی

برای ارسال لوازم منزل به قبرس شمالی هم می‌توانید از هر دو روشی که بررسی شد کمک بگیرید. البته روش درخواست از شرکت‌های باربری برای ارسال لوازم منزل اصلا به صرفه نیست و بهتر است این کار را به شرکت‌های باربری بسپارید. مگر این که خرده باری داشته باشید که وزن و حجم کمی داشته باشند و برای حمل آن نیز مشکلی نداشته باشید. 

بسته بندی وسایل

همان طور که میدانید یکی از نکات که شما حتما باید قبل از ارسال بار به قبرس شمالی یا جنوبی رعایت کنید بسته بندی اثاثیه شما است زیرا اگر به درستی این کار انجام نشود در هنگام جابه جایی وسایل شما آسیب میبینند برای همین بهتر است از افراد متخصص برای بسته بندی وسایل استفاده کنیم تا در هنگام جابه جایی هیچ آسیبی به اثاث شما وارد نشود. یکی از خدمات مهم شرکت رادین لاجستیک بیمه کردن وسایل شما بعد از قرار داد است  شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با شرکت ما تماس بگیرید.

ارسال بار به قبرس

هزینه ارسال بار به قبرس شمالی وجنوبی چقدر است؟

قیمت ارسال بار به قبرس شمالی به عوامل مختلفی بستگی دارد که عبارت‌اند از:

 • حجم و وزن بار 
 • شهر مقصد
 • هزینه بیمه
 • هزینه بسته بندی
 • هزینه گمرک
 • خدمات جانب
 • روش های مختلف ارسال بار به قبرس
 • قبرس شمالی یا جنوبی

به دلایلی که در بالا ذکر شد نمیتوان قیمت مشخصی برای آن تعیین کرد برای همین شما میتوانید با شرکت ما برای اطلاع از قیمت دقیق تماس بگیرید.

ارسال بار به قبرس شمالی و جنوبی شامل چه مراحلی می‌شود؟

 1. انتخاب بهترین شرکت باربری بین‌المللی
 2. دریافت مشاوره
 3. انتخاب بهترین روش حمل بار 
 4. امور بسته بندی وسایل
 5. گرفتن مجوزهای لازم
 6. صدور بارنامه
 7. ارسال بار به قبرس شمالی

چه مدارکی برای حمل بار به قبرس شمالی لازم است؟

 • پاسپورت گیرنده
 • پاسپورت فرستنده
 • کارت ملی گیرنده
 • کارت ملی فرستنده
 • آدرس فرستنده و گیرنده

 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید