ارسال بار به قبرس شمالی

09193176479 تلفن همراه
ارسال بار به قبرس شمالی
قبرس کشوری در اروپا با شرایط اقتصادی، آب و هوایی و احتماعی خوبی است و هر ساله افراد زیادی از کشورهای مختلف از جمله ایران به این کشور مهاجرت می‌کنند.
رادین لاجستیک
رادین لاجستیک

قبرس کشوری در اروپا با شرایط اقتصادی، آب و هوایی و احتماعی خوبی است و هر ساله افراد زیادی از کشورهای مختلف از جمله ایران به این کشور مهاجرت می‌کنند. در بخش شمالی این کشور اغلب افراد ترک زبان هستند و شباهت فرهنگی زیادی با ایران و کشورهای ترک زبان دارند، به همین دلیل قبرس شمالی مکان مورد علاقه بسیاری از ایرانیان می‌باشد. با این تفاسیر ممکن است افراد زیادی نیاز به خدمات ارسال بار به قبرس شمالی داشته باشند. اگر شما هم این دغدغه را دارید، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. 

روش‌های ارسال بار به قبرس شمالی

درخواست از شرکت‌های هواپیمایی

در این روش محدودیت حجم بار وجود دارد و هر فرد بیشتر از 30 کیلو بار را نمی‌تواند جابه‌جا کند. به همین دلیل ممکن است مجبور شوید هزینه هنگفتی را برای دریافت مجوز بپردازید و این روش برای شما به صرفه نباشد. 

درخواست از شرکت‌های باربری بین‌المللی

این روش به صرفه‌تر از روش قبلی است. با درخواست ارسال بار به قبرس شمالی به شرکت‌های باربری بین‌المللی می‌توانید در زمانی محدود و با قیمت‌های مناسب بارهای خود را به این کشور ارسال کنید. برای این کار می‌توانید بارهای خود را به شرکت باربری بین‌المللی رادین لاجستیک اعتماد کنید. شرکت رادین لاجستیک بارهای شما را با ارزان‌ترین و مناسب‌ترین قیمت به قبرس شمالی ارسال می‌کند. این شرکت در زمینه ارسال بار به تمام شهرهای ایران و کشورهای اروپایی اعم از ارسال بار به آلمان و ارسال بار به ترکیه و دیگر شهرهای اروپایی فعالیت دارد. 

با درخواست از شرکت‌های باربری می‌توانید به هر روشی که تمایل دارید بار خود را به قبرس شمالی ارسال کنید.

جابه جایی بار به قبرس شمالی

ارسال وسایل منزل به قبرس شمالی

برای ارسال لوازم منزل به قبرس شمالی هم می‌توانید از هر دو روشی که بررسی شد کمک بگیرید. البته روش درخواست از شرکت‌های باربری برای ارسال لوازم منزل اصلا به صرفه نیست و بهتر است این کار را به شرکت‌های باربری بسپارید. مگر این که خرده باری داشته باشید که وزن و حجم کمی داشته باشند و برای حمل آن نیز مشکلی نداشته باشید. 

شرکت‌های باربری بین‌المللی

شرکت‌های باربری علاوه بر ارسال بار به مقصد دلخواه شما دارای کارگرهایی است که در بسته بندی و جابه‌جایی کم خطر و بی خطر وسایلتان کمک زیادی می‌کنند. 

روش هوایی ارسال بار به قبرس شمالی

ارسال بار به روش هوایی سرعت بیشتری دارد، اما به همان نسبت هزینه بالاتری هم دارد. این روش به دو صورت فریت بار و کارگو قابل انجام است. فریت بار برای ارسال بار مسافری و کارگو برای ارسال بار تجاری به کار می‌رود. 

روش دریایی ارسال بار به قبرس شمالی

روش دریایی نسبت به روش هوایی، هزینه کمتر و مدت زمان بیشتری لازم دارد و به دو صورت اجاره کانتینر شخصی و اجاره کانتینر مشترک قابل انجام است. اجاره کانتینر مشترک برای خرده بار و بارهای سبک و کم حجم کاربرد دارد. 

روش زمینی ارسال بار به قبرس شمالی

روش زمینی از دیگر روش‌های ارسال بار به قبرس شمالی است که هزینه کمتر ولی مدت زمانی بیشتری نیاز دارد. در این روش از تریلی یا ترانزیت جهت حمل بار استفاده می‌شود. کارگران شرکت باربری تمامی وسایل را با احتیاط و بدون کوچکترین آسیب‌دیدگی جابه‌‌جا می‌کنند. 

ارسال بار به قبرس

هزینه ارسال بار به قبرس شمالی چقدر است؟

قیمت ارسال بار به قبرس شمالی به عوامل مختلفی بستگی دارد که عبارت‌اند از:

 • حجم و وزن بار 
 • شهر مقصد
 • هزینه بیمه
 • هزینه بسته بندی
 • هزینه گمرک
 • خدمات جانبی

ارسال بار به قبرس شمالی شامل چه مراحلی می‌شود؟

 1. انتخاب بهترین شرکت باربری بین‌المللی
 2. دریافت مشاوره
 3. انتخاب بهترین روش حمل بار 
 4. امور بسته بندی وسایل
 5. گرفتن مجوزهای لازم
 6. صدور بارنامه
 7. ارسال بار به قبرس شمالی

چه مدارکی برای حمل بار به قبرس شمالی لازم است؟

 • پاسپورت گیرنده
 • پاسپورت فرستنده
 • کارت ملی گیرنده
 • کارت ملی فرستنده
 • آدرس فرستنده و گیرنده

 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید