X
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

صادرات و واردات انواع کالا به قبرس شمالی

09193176479 تلفن همراه
صادرات به قبرس شمالی
کشور قبرس یکی از کشور های پرجمعیت دریای مدیترانه است. که این کشور به بخش شمالی و جنوبی تقسیم میشود. قبرس شمالی بیشتر مسلمان و ترک زبان هستند اما قبرس جنوبی یونانی هستند در حالت کلی به دلیل وضعیت اقتصادی خود صادرات به این کشور بسیار زیاد است.
رادین لاجستیک
رادین لاجستیک

صادرات به قبرس

قبرس یکی از کشور های اروپایی است که به دلیل وضعیت اقتصادی خوب و درصد بیکاری کم افراد زیادی به خصوص ایرانیان به این کشور مهاجرت میکنند علاوه بر آن افراد دیگری هم هستند که به این کشور محصولاتی از جمله فرش، زعفران و .... صادر میکنند. صادرات به قبرس قوانینی دارد که در ادامه با هر کدام از این قوانین آشنا میشویم. اگر شما محصولی را میخواهید به کشور قبرس صادر کنید میتوانید با شرکت رادین لاجستیک تماس بگیرید.

شما علاوه بر قوانین صادرات به قبرس باید قوانین کشور خودتان یعنی ایران برای صادرات را بدانید تا در هنگام جابه جایی مشکلی برای شما پیش نیاید. در ادامه بیشتر راجب آن ها صحبت کرده ایم با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

صادرات به قبرس شمالی

کشور قبرس در 3 قاره اروپا، آسیا و آفریقا قرار دارد علاوه بر این قبرس  سومین جزیره ی بزرگ در دریای مدیترانه است بخاطر این دلایل باعث شده است این کشور موقعیت تجاری خوبی داشته باشد و کشور های زیادی به این قبرس شمالی محصولات خود را صادر کنند. کشور قبرس به دو بخش جنوبی و شمالی تقسیم بندی میشود. مردمان قبرس شمالی معمولا ترک و مسلمان هستند و از نظر اقتصادی بهتر از قبرس جنوبی است برای همین افراد زیادی به این کشور محصولاتی صادر میکنند. ما به شما توصیه میکنید برای صادرات به قبرس شمالی و جنوبی با یک شرکت معتبر و با سابقه تماس بگیرید تا کارهای صادرات شما به بهترین شکل انجام شود.

صادرات به قبرس شمالی

اقتصاد قبرس چگونه است؟

همان طور که در ابتدای مقاله به آن اشاره کردیم اقتصاد قبرس شمالی و جنوبی بسیار خوب است و یکی از مزیت های این کشور محسوب میشود. شما قبل از ارسال کالا باید وضعیت اقتصاد آن کالا را در قبرس بررسی کنید تا بتوانید بهترین کالا را به این کشور صادر کنید.

مراحل صادرات به قبرس

شما قبل از صادرات به قبرس باید تمامی مراحل آن را بدانید که این مراحل شامل:

پیدا کردن کالا: شما قبل از صادرات باید همان طور که گفته شد بازار و اقتصاد آن محصول را در ترکیه بررسی کنید تا اگر محصول پرفروشی است بتوانید این محصول را صادر کنید.

ثبت شرکت: یکی از قوانین صادرات به قبرس شمالی و جنوبی ثبت یک شرکت است.

تنظیم قرار داد با شرکت های معتبر: بعد از انجام تمامی این مراحل وقت آن رسیده که با یک شرکت باربری قرار داد ببندید. این نکته را در نظر بگیرید که قرار داد شما باید تمام قوانید صادرات به قبرس را پوشش بدهد.

حمل و نقل و بسته بندی محصولات: یکی از مهم ترین نکته هایی که در هنگام صادرات باید به آن توجه شود بسته بندی اصولی وسایل یا کالاهای شما است زیرا اگر بسته بندی شما درست و اصولی نباشد امکان دارد در هنگام جاب جایی به وسایل شما آسیب برسد البته یک شرکت معتبر تمامی وسایل شما را بعد از قرار داد بیمه میکند.

قوانین صادرات به قبرس

آشنایی با قوانین صادرات قبرس بسیار مهم است تا در هنگام جابه جایی به مشکل نخورید. برای صادرات شما باید بهترین روش را انتخاب کنید روشی که شما انتخاب میکنید باید سریع و ارزان باشد. صادرات به قبرس به دو روش هوایی و زمینی امکان پذیر است و شما میتوانید هرکدام از این روش ها را انتخاب نمایید.

محصلولات مجاز برای صادرات به قبرس

محصولاتی که میتوان به قبرس ارسال نمود شامل:

  • مواد شیمیایی
  • وسایل نقلیه
  • آهن
  • زعفران
  • ماشین آلات
  • فولاد
  • و...

کشور قبرس از نظر انرژی ضعف دارد برای همین شرکت هایی که در زمینه ی انرژی فعالیت دارند میتوانند به کشور قبرس شمالی و جنوبی انرژی صادر کنند.

یکی از خدمات دیگر شرکت باربری رادین لاجستیک ارسال بار به قبرس است بسیاری از افراد به این کشور مهاجرت میکنند و برای ارسال اثاثیه خود به مشکل میخورند برای همین شما میتوانید با شرکت ما تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید