X
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

تفاوت پاسپورت قبرس شمالی و جنوبی

09193176479 تلفن همراه
تفاوت پاسپورت قبرس شمالی و جنوبی
داشتن اطالاعات کافی درباره تفاورت پاسپورت قبرس شمالی و جنوبی به شما کمک میکند تا بتوانید به راحتی یکی از این کشور ها را انتخاب کنید.
رادین لاجستیک
رادین لاجستیک

تفاوت پاسپورت قبرس شمالی و جنوبی

همان طور که میدانید کشور قبرس به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم میشود که هر کدام از این کشورها مزیت هایی دارند که شما میتوانید با دانستن آن ها، یکی از این بخش ها را برای مهاجرت و دریافت پاسپورت انتخاب کنید. افراد زیادی سالیانه به خصوص ایرانیان به دلیل شغل، تحصیل به یکی از بخش های قبرس مهاجرت میکنند اما قبل از مهاجرات برای خیلی از افراد این سوال پیش می آید که تفاوت پاسپورت قبرس شمالی با جنوبی در چیست؟

هرساله لیست پاسپورت های جهان ارائه میشود که افراد زیادی با دیدن این لیست میتوانند پاسپورت خود را انتخاب کنند. با توجه به این لیست مشخص میشود که هر فرد با پاسپورت خود میتواند به کدام کشور های دنیا  بدون نیاز به ویزا سفر کند به عنوان مثال شما با داشتن پاسپورت انگلستان میتوانید به 117 کشور سفر کنید و برای بقیه کشور ها باید ویزا داشته باشید. حالا کشور قبرس در رده ی 15 قرار داد اما این رتبه مخصوص قبرس جنوبی است زیرا قبرس شمالی تنها توسط کشور ترکیه به رسمیت شناخته شده است و جزو اتحادیه اروپا محسوب نمیشود.

یکی از چالش های بزرگ افراد بعد از مهاجرت به قبرس شمالی و جنوبی، ارسال اثاثیه منزل به آن کشور است. شما میتوانید برای ارسال بار به قبرس با شرکت رادین لاجستیک تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

ویژگی های پاسپورت قبرس شمالی

شما میتوانید با انجام کارهایی پاسپورت قبرس شمالی را بگیرید. سرمایه گذاری، تحصیل، شغل و... از جمله کارهایی است که شما بعد از انجام آن پاسپورت قبرس شمالی را دریافت میکنید و میتوانید به عنوان یک شهروند در آنجا زندگی کنید. قبرس شمالی جزو اتحادیه اروپا نیست و به همین خاطر شما با داشتن پاسپورت قبرس شمالی  میتوانید به کشور های زیر سفر کنید.

  • ترکیه
  • انگلستان
  • تانزانیا
  • استرالیا
  • آنگولا
  • پاکستان

تفاوت پاسپورت قبرس شمالی و جنوبی

ویژگی های پاسپورت قبرس جنوبی

همان طور که در ابتدای مقاله گفتیم قبرس جنوبی عضو اتحادیه اروپا است و در رده ی 15 قرار دارد پس شما میتوانید با داشتن پاسپورت قبرس جنوبی به 176 کشور بدون داشتن ویزا سفر کنید. بسیاری از افراد به این دلیل کشور قبرس جنوبی را  برای مهاجرت انتخاب میکنند.

مزایای پاسپورت قبرس شمالی

گرفتن پاسپورت قبرس شمالی هزینه ی کم تری نسبت به قبرس جنوبی دارد زیرا این کشور جزو اتحادیه اروپا نیست و فقط به چند کشور میتواند سفر کند البته قبرس شمالی توانسته است در 15 کشور دنیا سرمایه گذاری کند و از نظر تحصیل هیج فرقی با قبرس جنوبی ندارد و در هر دو کشور مدارس خوبی وجود دارد.

مزایای پاسپورت قبرس جنوبی

مزایای پاسپورت قبرس جنوبی

حالا که تفاوت پاسپورت قبرس شمالی و جنوبی متوجه شده اید. باید به شرایط زندگی در هر دو کشور دقت زیادی کنید. هزینه زندگی در قبرس جنوبی بسیار بالاتر از قبرس شمالی است. اما یکی از مزیت های پاسپورت قبرس جنوبی این است که شما بدون گرفتن ویزا میتوانید به 176 کشور مهاجرت کنید. از نظر تحصیل و کار کشور قبرس شمالی و جنوبی هیچ تفاوتی با هم ندارند و در هر دو کشور شرایط شغلی خوبی وجود دارد.

شرکت رادین لاجستیک یکی از شرکت های باربری معتبر و با سابقه است که یکی از خدمات آن ارسال اثاثیه به قبرس شمالی و جنوبی است شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با شرکت باربری ما تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید