X
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

صادرات به ترکیه + قوانین و شرایط آن

09193176479 تلفن همراه
صادرات به ترکیه
بسیاری از محصولات ایرانیان از جمله زعفران، خشکبار، پسته و... به کشور ترکیه صادر میشوند و به دلیل درآمد بسیار بالای آن افراد زیادی به دنبال صادرات به کشور ترکیه هستند.
رادین لاجستیک
رادین لاجستیک

ترکیه یکی از همسایگان  کشور ایران است و در سال های اخیر  به دلیل رشد اقتصادی بسیار خوب توانسته است در صنعت گردشگری بسیار توانمند شود و سالانه افراد زیادی به خصوص ایرانیان به  کشور ترکیه سفر می کنند، به همین خاطر ترکیه به مواد غذایی بسیار با کیفیتی احتیاج دارد، در نتیجه صادرات انواع  خوراکی به ترکیه بسیار خوب و کاربردی است.

ترکیه یکی از کشور هایی است که سالانه مقادیر قابل توجهی از محصولات ایرانیان همانند زعفران، خشکبار، پسته و... به این کشور صادر میشود البته خود کشور ترکیه  هم محصولاتی مانند کشمش، پسته، و... را به کشور های دیگر صادر میکند.

یکی از نکاتی که شما باید قبل از صادرات به ترکیه به آن دقت کنید، اعتماد به  یک شرکت باربری معتبر و باسابقه است. شما میتوانید برای صادرات به ترکیه و همچنین ارسال بار به ترکیه با شرکت باربری رادین لاجستیک تماس بگیرید.

صادرات ایران به ترکیه

همان طور که در ابتدای مقاله به آن اشاره کردیم کشور ترکیه یک کشور هدف صادراتی برای ایران محسوب میشود. در حالت کلی میتوان گفت بازرگانان ایرانی توانسته اند در برخی از محصولات همچون صادرات صیفی جات، صادرات خشکبار و.. موقعیت خوب تجاری برای خود و ایران کسب کنند.

ایران در کل ده گروه کالا جهت صادرات به کشور ترکیه ظرفیت دارد که البته فرآورده های نفتی جزو این محصولات صادراتی محسوب میشوند. شما میتوانید محصولاتی مانند صادرات زعفران ، صادرات پسته ، صادرات خشکبار و.. به کشور ترکیه صادر کنید.

صادرات زعفران به ترکیه

یکی از ادویه های محبوب جهان زعفران یا طلای سرخ است و کشور ایران به عنوان یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان زعفران در جهان شناخته میشود برای همین سالانه مقادیر زیادی زعفران به کشورهای دیگر از جمله ترکیه، قبرس و... صادر میشود اگر بخواهیم به طور کلی بگوییم صادرات زعفران یکی از تجارت های مهم  و خوب در ایران می باشد که درآمد بسیار بالایی هم دارد. در سال های اخیر صادرات زعفران به ترکیه رونق بسیار خوبی پیدا کرده است. البته این کشورهای دیگری هم در سال های اخیر مانند افغانستان، اسپانیا و...  شروع به تولید زعفران کرده اند. اما با وجود این رقبا هنوز کیفیت زعفران ایرانی باعث شده است که صادرات زعفران رونق  بسیار زیادی داشته باشد.

صادرات زعفران به ترکیه

فروش زعفران به ترکیه

به دلیل کیفیت بالا زعفران ایرانی و درآمد بسیار بالای آن، باعث شده است افراد زیادی به فکر فروش آن به کشورترکیه باشند. اگر شما هم به فکر فروش زعفران به ترکیه هستید باید تمامی مراحل قانونی آن را طی کنید ما در ادامه مراحل صادرات به ترکیه را برای شما گفته ایم با ما همراه باشید.

تجارت چمدانی زعفران به ترکیه

بسیار از افراد به دلیل گران بودن زعفران، نمیتوانند به صورت کیلویی آن را صادر کنند پس یکی از بهترین گزینه ها تجارت چمدانی زعفران به ترکیه است. تجارت چمدانی زعفران به ترکیه یعنی به عنوان مسافر زعفران به ترکیه ببرید، اما باید بدانید که هر فرد میتواند 100گرم زعفران به کشور ترکیه ببرد.

صادرات پسته به ترکیه

پسته هم مانند زعفران یکی از محصولات صادراتی محبوب در جهان است و افراد زیادی سالیانه به کشورهای جهان از جمله ترکیه، اسپانیا و... صادر میکنند. کشورهای دیگری هم وجود دارند که پسته کشت میکنند اما کیفیت پسته ایرانی در جهان معروف است و سالیانه افراد زیادی به کشور ترکیه پسته صادر میکنند. صادرات پسته به ترکیه دارای درآمد ارزی بسیار بالایی است و به همین خاطر در چند سال اخیر افراد زیادی به کشور ترکیه پسته صادر میکنند.

صادرات خشکبار به ترکیه

کشور ایران یکی از تولید کننده های خشکبار مانند پسته، انجیر خشک، خرما، بادوم و.. در جهان است و سالیانه این محصولات را به کشور ترکیه صادر میکنند. خشکبار مدت  زمان  طولانیی قابل نگهداری است به همین خاطر افراد زیادی انواع خشکبار را به کشور ترکیه و جهان صادر میکنند. درآمد این صادرات بسیار بالا است و بازار خوبی مخصوصا در کشور ترکیه دارد. البته شما باید این نکته را توجه کنید که برای فروش انوع خشکبار شما نیاز به یک بسته بندی جذاب و استاندارد دارید.

صادرات خشکبار به ترکیه

روش صادرات به ترکیه

در حالت کلی صادرات به 3 روش انجام میشود که شامل:

  1. صادرات به صورت زمینی
  2. صادرات به صورت هوایی
  3. صادرات به صورت دریایی

البته به دلیل اینکه کشور تریکه با ایران مرز دریایی ندارد صادرات به این کشور به دو روز انجام میشود. یکی از روش های به صرفه که هزینه نسبت کمی  نسبت به بقیه روش های صادرات دارد صادرات به صورت زمینی است. البته روش هوایی هم وجود دارد اما به دلیل هزینه ی بالای آن کم تر کسی این روش را انجام میدهد.

مراحل ارسال کالا به ترکیه

همان طور که میدانید ارسال بار به ترکیه مراحلی دارد که شامل:

مراحل ارسال کالا به ترکیه

  • تاسیس شرکت
  • ایجاد حساب بانکی
  • بسته بندی محصولات
  • امور گمرکی
  • مجوز های لازم
  • ارائه کالا به گمرگ

شما برای صادرات به ترکیه و ارسال کالا به ترکیه به یک شرکت باربری معتبر و با سابقه نیاز دارید. شرکت رادین لاجستیک یکی از شرکت های معتبر در زمینه ارسال کالا به ترکیه است برای اطلاعات بیشتر میتوانید تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید