X
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

ارسال بار به عراق - حمل بار به عراق

09193176479 تلفن همراه
ارسال بار به عراق
ارسال بار به عراق به روش های مختلفی انجام میشود که شما با توجه به بودجه خود میتوانید یکی از این روش ها را انتخاب کنید. ارسال بار به عراق به صوت دریای، ارسال بار به عراق به صورت زمینی و.. از جمله روش های حمل بار به عراق است.
رادین لاجستیک
رادین لاجستیک

ارسال بار به عراق

عراق  یکی از کشورهای همسایه  ایران و بزرگترین وارد کننده محصولات ایران است. در طول روز انواع محصولات غذایی، صنعتی، پتروشیمی و.. وارد کشور عراق می‌شود. همچنین عراق یکی از  بزرگترین مرزهای خاکی را با ایران دارد. ارسال بار به عراق به روش های مختلفی انجام میشود اما یکی از روش های محبوب آن، ارسال بار به عراق به صورت زمینی است. ایستگاه های مرزی ایران و عراق شامل پایانه مهران، تمرچین، باشماق و چزابه است. البته پایانه های دیگری هم وجود دارد. کشورعراق از دو بخش کردنشین و عرب نشین تشکیل می‌شود. مردم کرد  عراق در شمال این کشور قرار دارند. شهرهای سلیمانیه، اربیل، دهوک، موصل، کرکوک از جمله شهر های کرد نشین عراق هستند. شما میتوانید برای ارسال بار به عراق با شرکت رادین لاجستیک تماس بگیرید. مشاوران ما آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما هستند.

هزینه ارسال بار به عراق

همان طور که در ابتدای مقاله به آن اشاره کردیم حمل بار به عراق به روش های مختلفی انجام میشود که هزینه هرکدام از آن ها با هم متفاوت است از طرفی هم هزینه ارسال بار به عراق ارتباط مستقیمی با حجم وسایل شما دارد.  به همین خاطر نمیتوان هزینه مشخصی برای ارسال بار به عراق تعیین کرد اما شما میتوانید با شرکت رادین لاجستیک برای تعیین قیمت تماس بگیرید.

هزینه ارسال بار به عراق

روش های ارسال بار به عراق

کشور عراق یکی از کشور هایی است که افراد زیادی کالاهای تجاری، دفاتر، اثاثیه منزل خود را به این کشور منتقل میکنند. شما قبل از ارسال بار به عراق باید روش های حمل بار به آن کشور را بدانید. این روش ها شامل:

 1. ارسال بار به عراق به صورت زمینی
 2. ارسال بار به عراق به صورت هوایی

شا میتوانید برای ارسال بار به عراق با شرکت باربری ما تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

ارسال بار به عراق به صورت زمینی

ارسال بار به عراق به صورت زمینی نسبت به روش هوایی ارزان تر است اما یکی از عیب های آن میتوان به زمان طولانی بودن آن اشاره کرد اما در حالت کلی بسیاری از افراد این روش را انجام میدهند. بعد از بسته بندی وسایل به صورت اصولی، در ترانزیت های مخصوص شرکت رادین لاجستیک جابهجا میشوند و بعد از کارهای گمرکی  بار های شما به کشور عراق منتقل داده میشود. شما میتوانید برای ارسال بار به عراق به صورت زمینی با شرکت ما تماس بگیرید.

ارسال بار به عراق به صورت زمینی

ارسال بار به عراق به صورت  هوایی

اگر بخواهیم به طور کلی بگوییم دوفاکتور مهم برای ارسال بار به عراق، زمان و هزینه آن است. ارسال بار به عراق به صورت هوایی هزینه زیادی دارد اما زمان آن  بسیار کم تر از روش زمینی است از این روش معمولا زمانی استفاده میشود که افراد عجله دارند و میخواهند به سرعت بارشان به کشور عراق منتقل شوند.

قوانین ارسال بار به عراق

ارسال کالا به عراق در آمد زیادی دارد. هر کشوری برای ارسال بار قوانینی دارد که کشور های دیگر باید آن را رعایت کنند. کشور عراق هم برای ارسال بار قوانینی دارد که شامل:

 • کالاهای خطرناک
 • خز
 • محصولات فلزی
 • چاقو
 • مواد مخدر
 • و...

 

بسته بندی وسایل برای ارسال بار به عراق

یکی از مهم ترین نکاتی که شما باید رعایت کنید  بسته بندی وسایل به صورت اصولی است زیرا اگر بسته بندی وسایل شما به درستی انجام نشود ممکن است در هنگام جابه جایی آسیب هایی به کلاها یا بار های شما وارد شود البته شرکت رادین لاجستیک تمامی کالاهای شما را بعد از قرار داد بیمه خواهد کرد.

 

مراحل ارسال بار به عراق

ارسال بار به عراق مراحلی دارد که شامل:

 • تماس با شرکت رادین لاجستیک
 • بازدید کارشناسان مابا تعیین وقت قبلی
 • بسته بندی وسایل شما
 • جابه جای آن ها به ترانزیت ها
 • انجام دادن مراحل گمرکی
 • تحویل بار در عراق

شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با شرکت ما تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید