X
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

ارسال بار به دبی + هوایی و دریایی

09193176479 تلفن همراه
ارسال بار به دبی
ما در این مطلب تمامی روش های ارسال بار به دبی را برای شما توضیح داده ایم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.
رادین لاجستیک
رادین لاجستیک

ارسال بار به دبی

دبی یکی از محبوب ترین  و پردرآمد ترین مقاصد برای ارسال بسته و بار  به این کشوراست. منظور از بار همان وسایل شخصی شما و اسباب منزلتان است که شما میخواهید  به روش های مختلفی آن ها را به دبی ببریدعلاوه بر این افراد، بعضی از بازرگانان و تجار هم هستند که میخواهند محصولات خود را به دبی منتقل کنند.

ارسال بار به دبی به دو صورت هوایی و دریایی وجود دارد. که در ادامه بیشتر با این روش ها آشنا میشویم. شما میتوانید برای ارسال بار به دبی با شرکت رادین لاجستیک تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

روش های ارسال بار به دبی

در حالت کلی ارسال بار به 3 روش زمینی، دریایی و هوایی امکان پذیر است اما ارسال بار به دبی به دو روش دریایی و هوایی است که شما با توجه به  دو فاکتور مهم یعنی زمان و هزینه میتوانید یکی از روش های بالا را انتخاب کنید.

روش های ارسال بار به دبی

ارسال بار به دبی به صورت دریایی

حدود 90 درصد بار ها به دبی از روش دریایی انجام میشود زیرا هزینه پایین تری نسبت به روش هوایی دارد اما زمان آن بسیار طولانی تر از روش هوایی است. این نکته را در نظر بگیرید که بار شما برای ارسال آن به دبی به صورت هوایی باید بالای 2 تن باشد اگر بار شما کم تر از آن باشد ما به شما  پیشنهاد میکنیم که از روش هوایی استفاده کنید. ارسال بار به دبی توسط خط جمهوری اسلامی انجام میشود. مهم ترین بندر امارات جبل علی است که بسیاری از بار ها در این بندر میرود. شما میتوانید برای ارسال بار به دبی صورت دریایی با شرکت ما تماس بگیرید.

حمل بار به دبی به صورت هوایی

همان طور که در بالا گفتیم برای ارسال بار دو فاکتور مهم یعنی زمان و هزینه  وجود دارد. حمل بار به دبی به صورت هوایی هزینه نسبتا بالایی نسبت به روش دریایی دارد اما زمان انتقال بار به دبی بسیار کم تر از آن است به همین دلیل بسیاری از افراد از این روش زمان استفاده میکنند که میخواهند هرچه زود تر بارشان به دستشان برسد. 4 خط هوایی در ایران وجود دارند قشم ایر، ایران ایر، ماهان، خط امارات از جمله خط هوایی هستند که میتوانند به صورت مستقیم بار شما را به دبی جابه جا کنند.

حمل بار به دبی به صورت هوایی

راهنمای ارسال بار به دبی

 اگر  مسافرهستید و میخواهید لوازم منزلتان را به دبی ببرید و  اگرچه بازرگان هستید و قصد ارسال کالا یا محصول به امارات را دارید باید قبل از ارسال بار کارهایی را انجام دهید که شامل:

 تماس با شرکت های باربری

اولین اقدامی که باید انجام دهید تماس با یک شرکت معتبر و با تجربه است. یک شرکت باربری با تجربه باید شماره ثبت داشته باشد. شرکت رادین لاجستیک با شماره ثبت 612060 یکی از شرکت های معتبر است که شما میتوانید برای حمل بار به دبی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

وزن بار

یکی از عوامل تاثیر گذار بر روی هزینه ارسال بار به دبی، وزن بار شما است به همین خاطر بهتر است قبل از انتخاب روش برای حمل بار به دبی وزن بار خود را تخمین بزنید تا بتوانید بهترین روش را انتخاب کنید.

بسته بندی بار

بسته بندی اصولی بار ها بسیار مهم است زیرا اگر بسته بندی درست نباشد یا اثاثیه شما بسته بندی نشده باشد امکان دارد در طول مسیر آسیب هایی به آن وارد شود پس ما به شما پیشنهاد میکنیم که از افراد متخصص برای بسته بندی بارهایتان کمک بگیرید تا  اثاثیتان آسیب نبیند.

انجام دادن مراحل گمرکی

  1. پر کردن فرم ارسال بار
  2. پر کردن لیست محتویات بار که شما باید در این لیست تمامی کالا و بسته های را مشخص بکنید.
  3. پس از آنکه کارشناس لیست بار شما،آنها را مهر و تایید می کند.
  4. بعد از مهر بار شما وزن میشود و یک لیست به شما داده میشود.
  5. پرداخت هزینه باسکول
  6. کلیه مدارک را به قسمت پذیرش ببرید تا برگه جواز صادر شود.
  7. مراجعه کردن به به ارزیاب و مهرکه هر دو برگه جوازالزامی است.
  8. شما باید یک نسخه از برگه جواز را به بخش فریت تحویل دهید.
  9. جواز امضا شده را به سمت درب خروج ببرید.

این نکته را در نظر بگیرید  که این مراحل باید تا قبل از ساعت 2 ظهر انجام شود.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید