X
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

هر آنچه باید درباره ارسال بار به ترکیه با اتوبوس بدانید

09193176479 تلفن همراه
ارسال بار به ترکیه با اتوبوس
ارسال بار به ترکیه روش‌های گوناگونی دارد. روش‌هایی از قبیل زمینی، دریایی و هوایی. روش زمینی می‌تواند شامل ارسال بار با کامیون، تریلی و اتوبوس باشد. برخی از خرده لوازم را می‌توان با اتوبوس به ترکیه انتقال داد. این روش هزینه و دردسرهای کمتری دارد و برای بارهای کم و کوچک بسیار مناسب می‌باشد.
رادین لاجستیک
رادین لاجستیک

ارسال بار به ترکیه روش‌های گوناگونی دارد. روش‌هایی از قبیل زمینی، دریایی و هوایی. روش زمینی می‌تواند شامل ارسال بار با کامیون، تریلی و اتوبوس باشد. برخی از خرده لوازم را می‌توان با اتوبوس به ترکیه انتقال داد. این روش هزینه و دردسرهای کمتری دارد و برای بارهای کم و کوچک بسیار مناسب می‌باشد. اما ارسال بار به ترکیه با اتوبوس شرایطی دارد که در این مطلب قرار است به طور کامل به بررسی آن‌ها بپردازیم. با ما همراه باشید. 

شرایط لازم برای ارسال بار به ترکیه با اتوبوس

بیمه بین‌المللی

یکی از مدارکی که باید در اختیار رانندگان باربری بین‌المللی باشد، بیمه حمل و نقل بین‌المللی است. 

تجهیزات لازم

وسایل نقلیه باربری باید از مجهز به وسایل ایمنی باشند. برای حمل بار به ترکیه با اتوبوس هم لازم است اتوبوس‌ها به تجهیزات لازم دسترسی داشته باشند. منظور از تجهیزات ایمنی وسایلی مانند کپسول آتش نشانی، زنجیر چرخ و ... می‌باشد. 

شرایط لازم برای ارسال بار به ترکیه با اتوبوس

اسناد حمل و نقل

از مهمترین شرایط ارسال بار به ترکیه با اتوبوس همراه داشتن اسناد حمل و نقل و اطلاعات مربوط به بارها و صاحبان بارهاست.

مدارک ایمنی وسایل نقلیه

رانندگان موظف‌اند همه مدارک ایمنی اتوبوس اعم از کارت معاینه فنی را در اختیار داشته باشند. در صورتی که وسیله نقلیه از ایمنی استاندارد برخوردار نباشد، اجازه تردد و جابه‌جایی وسایل را نخواهد داشت. 

ارسال بار به استانبول با اتوبوس

بسیاری از مواقع حجم و وزن باری که قصد ارسال آن به استانبول را دارید نه به اندازه‌ای است که بتوان با پست آن را فرستاد و نه آنقدری است که استفاده از روش‌های هوایی یا دریایی یا استفاده از ترانزیت برای شما به صرفه باشد. از طرفی ارسال بار آن قدر برایتان اهمیت دارد که نمی‌توانید بی‌خیال آن شوید. در این صورت باید چه کار کنید؟ بدون شک باید روشی را انتخاب کنید که هم به صرفه باشد و هم در زمان کوتاهی بار شما ارسال شود. ارسال بار به استانبول با اتوبوس می‌تواند راه حل شما باشد. ارسال بار با اتوبوس هزینه کم و زمان محدودی نیاز دارد و شما با بهره مندی از این روش به راحتی خرده بار خود را به کشور ترکیه و شهر استانبول ارسال می‌کنید. 

ارسال بار به استانبول با اتوبوس

هزینه ارسال بار به ترکیه با اتوبوس چقدر است؟

قیمت ارسال بار به ترکیه با اتوبوس به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل عبارت‌اند از هزینه بیمه بار، وزن بار و نوع سرویسی که انتخاب می‌کنید. برای اطلاع از هزینه ارسال خرده بار به ترکیه با اتوبوس و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت رادین لاجستیک تماس بگیرید. امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید