X
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

صادرات فرش به آلمان

09193176479 تلفن همراه
صادرات فرش به آلمان
یکی از کشورهایی که فرش ایرانی در آن طرفداران زیادی دارد و بخش عمده‌ای از صادرات فرش ایران را شامل می‌شود، کشور آلمان است. صادرات فرش به آلمان یکی از بزرگ‌ترین صادرات‌های فرش ایرانی به شمار می‌رود. 
رادین لاجستیک
رادین لاجستیک

بسیاری از مردم در کشورهای خارجی، ایران را با فرش دستبافت می‌شناسند و اعتقاد دارند بهترین فرش‌های جهان متعلق به کشور ایران است. این محبوبیت باعث شده فرش‌های دستبافت ایرانی به دیگر کشورهای جهان صادر شود و به یکی از منابع پردرآمد ایرانیان تبدیل شود، به همین دلیل می‌توان گفت یکی از بهترین کالاهای صادراتی ایران فرش است. یکی از کشورهایی که بیشترین صادرات فرش ایرانی به آن جا صورت می‌گیرد، کشور آلمان است. از این رو در این مقاله به طور کامل شرایط صادرات فرش به آلمان را بررسی کردیم تا راهنمای جامعی برای شما عزیزان باشد. 

صادرات فرش به چه کشورهایی انجام می‌شود؟

علاوه بر فرش‌های دستباف، فرش‌های ماشینی، قالیچه‌ها و موکت را هم می‌توان به کشورهای دیگر صادر نمود. کشورهای زیادی واردکننده فرش ایرانی هستند، اما خریداران عمده آن‌ها 29 کشور هستند. این کشورهای بیشتر آسیایی و اروپایی هستند و تعداد کمی از کشورهای آمریکایی و آفریقایی نیز از خریداران فرش ایرانی هستند. یکی از کشورهایی که فرش ایرانی در آن طرفداران زیادی دارد و بخش عمده‌ای از صادرات فرش ایران را شامل می‌شود، کشور آلمان است. صادرات فرش به آلمان یکی از بزرگ‌ترین صادرات‌های فرش ایرانی به شمار می‌رود. 

صادرات فرش به آلمان

صادرات فرش به آلمان

کشور آلمان یکی از شرکای عمده تجاری ایران است و اقلام متفاوتی به آن صادر می‌شود. یکی از کالاهایی که سود کلانی در صادرات آن به آلمان وجود دارد، فرش ایرانی است. صادرات فرش ایرانی به آلمان از چند جهت حائز اهمیت است. از یک طرف با ارسال فرش به آلمان تاریخ و فرهنگ و هنر ایرانی را به چشم این کشور می‌آوریم و از طرفی دیگر با این کار برای تعداد زیادی از افراد ایجاد اشتغال می‌کنیم. 

روش‌های ارسال فرش به آلمان

ارسال فرش به کشور آلمان به دو طریق دریایی و هوایی می‌تواند انجام بگیرد. روش دریایی هزینه مناسب‌تری نسبت به روش هوایی دارد ولی به همان میزان سرعت کمتری دارد و ممکن است روزها زمان ببرد. ارسال بار به روش هوایی یکی از بهترین روش‌هاست و سرعت و امنیت بالایی دارد، به همین دلیل با این که هزینه زیادی دارد، بیشتر افراد کالاها و فرش‌های خود را از طریق هواپیما ارسال می‌کنند. 

چرا فرش‌های ایرانی محبوبیت زیادی برای صادرات دارند؟

دلیل محبوبیت زیاد فرش‌های ایرانی در جهان، تنوع آن‌ها در بین فرش‌های تولید شده سایر کشورهاست. فرش‌های ایرانی از نظر طرح، رنگ و کیفیت دارای تنوع بسیار زیادی هستند و هر کدام ظرافت و زیبایی خاص و چشم نوازی دارند. 

صادرات فرش

برای صادرات و ارسال فرش نیاز به شرکت باربری معتبری دارید که بتوانید کارهای مربوط به ارسال بار را با خیال راحت به آن بسپارید. یکی از شرکت‌های معتبر و باسابقه‌ای که ما به شما معرفی می‌کنیم شرکت باربری بین‌المللی رادین لاجستیک است. شرکت رادین لاجستیک با نیروهای با تجربه و مورد اعتماد خود امکان ارسال فرش‌های شما به کشور آلمان را میسر می‌کند.

صادرات فرش

صادرات فرش ایرانی چه قوانینی دارد؟

  1. یکی از قوانین مهم برای صادرات فرش ایرانی به دیگر کشورها، داشتن کارت بازرگانی است. برای این کار باید درخواست صدور کارت بازرگانی کنید. 
  2. قانون دیگر این است که صادرات فرش‌هایی با الیاف مصنوعی به دیگر کشورها ممنوع است. 
  3. از دیگر قوانین صادرات فرش این است که افرادی که قصد این کار را دارند، شماره تعرفه فرش را داشته باشند. 

فرش ایرانی نماد چیست؟

فرش ایرانی نماد تاریخ و فرهنگ و تمدن ایران و اقوام ایرانی است، به خصوص فرش‌های دستبافت یا قدیمی که تاریخچه‌ای کهن و علاقه‌مندان زیادی در سراسر جهان دارند. اما ناگفته نماند که فرش‌های ماشینی ایرانی هم بازار رقابتی خوبی دارند و می‌توان برای ارسال به کشور آلمان روی فرش‌های ماشینی هم حساب زیادی باز کرد. 

سخن پایانی

صادرات فرش و ارسال بار به آلمان را به شرکت رادین لاجستیک بسپارید. شرکت باربری بین‌المللی رادین لاجستیک از مطمئن‌ترین باربری‌های ایران می‌باشد که تمام خدمات فریت بار به آلمان را توسط نیروهایی متخصص، کار بلد و با تجربه همراه با بهترین تجهیزات و روش‌های ایمن ارائه می‌دهد. امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید