X
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

فریت بار به آلمان | حمل بار هوایی به آلمان

09193176479 تلفن همراه
فریت بار به آلمان
روش فریت بار معمولا برای افرادی که قصد مهاجرت به یک کشور خارجی دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد، تا به راحتی در کشور مورد نظرشان به بارها و وسایل خود دسترسی داشته باشند. در واقع در فریت بار، بارها ماهیت تجاری ندارند و شخصی هستند.
رادین لاجستیک
رادین لاجستیک

ارسال بار به آلمان روش‌های گوناگونی می‌تواند داشته باشد. روش دریایی و روش هوایی. روش دریایی می‌تواند به صورت اجاره کانتینر شخصی یا اجاره کانتینر مشترک باشد. اجاره کانتینر شخصی زمانی صرفه اقتصادی دارد که بارهای شما زیاد و حجیم باشد. در غیر این صورت یک کانتینر مشترک می‌تواند جوابگوی نیاز شما باشد. روش هوایی ارسال بار نیز به دو نوع فریت بار و ارسال بار تجاری تقسیم می‌شود. موضوع این محتوای ما فریت بار به آلمان است و قصد داریم تا شما را به طور کامل با فریت بار و قوانین و شرایط آن آشنا کنیم.

فریت بار چیست؟

به حمل کالا با کامیون، قطار، کشتی و هواپیما، فریت بار گفته می‌شود. این روش معمولا برای افرادی که قصد مهاجرت به یک کشور خارجی دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد، تا به راحتی در کشور مورد نظرشان به بارها و وسایل خود دسترسی داشته باشند. در واقع در فریت بار، بارها ماهیت تجاری ندارند. 

انواع فریت بار

فریت بار هوایی

فریت بار هوایی بهترین روش ارسال بار به آلمان است. این روش محدودیت‌های کمتری دارد. همچنین بارهای شما در این روش امنیت بیشتری خواهند داشت و احتمال آسیب به آن‌ها بسیار کم است. 

فریت بار دریایی

روش دریایی محدودیت زیادی ندارد. اما همانطور که در ابتدای این محتوا اشاره کردیم، اگر بارهای شما به اندازه‌ای باشد که چاره‌ای جز اجاره کانتینر شخصی نداشته باشید، این روش اصلا به صرفه نیست و فریت بار هوایی می‌تواند جایگزین مناسبی برای آن باشد. 

فریت بار ریلی

فریت بار ریلی نیز یکی از روش‌های ارسال بار به کشورهای اروپایی است که به دلیل تحریم‌هایی که علیه ایران شده، در حال حاضر امکان استفاده از آن وجود ندارد. 

فریت بار زمینی

فریت بار زمینی طرفدار زیادی ندارد و بیشتر شرکت‌هایی که در زمینه باربری بین‌المللی کار می‌کنند، اقدام به حمل بار به روش زمینی به کشورهای اروپایی مثل آلمان نمی‌کنند، زیرا این روش ریسک و هزینه‌های زیادی دارد و از نظر زمانی هم به صرفه نیست. 

مراحل فریت بار به آلمان

 1. اولین مرحله ارسال بار به روش فریت بار به آلمان بسته بندی مناسب وسایل است. در صورتی که لوازم شما بسته بندی مناسبی نداشته باشند، ریسک آسیب به آن‌ها زیاد می‌شود و ممکن است خسارات مالی برای شما به وجود بیاورند. 
 2. به بخش فریت فرودگاه مراجعه کنید و جواز فریت را دریافت کنید. 
 3. مراحل اولیه گمرکی را انجام دهید. 
 4. پس از دریافت پته سبز از گمرک، آن را به یک شرکت حمل و نقل بین‌المللی ببرید.
 5. پس از اتمام این کارها به دایره فوریت مراجعه می‌کنید تا روی کالاها تگ قرار بگیرد. با این کار بارهای شما گم یا جابه‌جا نمی‌شود. 

ارسال بار به روش فریت بار

فریت بار به آلمان چه مزایایی دارد؟

 • ارسال بار به روش فریت بار به آلمان سرعت بالایی دارد.
 • بارهای شما به دلیل خوردن تگ ایمن هستند و گم یا جابه‌جا نمی‌شوند.
 • در فریت بار، احتمال آسیب به وسایل و خسارت‌های مالی بسیار کم است. 

فریت بار به آلمان چه معایبی دارد؟

مهمترین عیب این روش هزینه بالای آن است که البته در مقایسه با راحتی و امنیت و سرعتی که در ارسال بار دارد، به صرفه می‌باشد و برای افرادی که مشکل مالی نداشته باشند، ارزش دارد. 

ممنوعیات فریت بار

 • مواد آرایشی بهداشتی مانند عطر، ادکلن، نرم کننده و اتانول
 • انواع سلاح مانند اسلحه، کلت و تجهیزات نظامی دیگر
 • اقلام با ارزش و گرانبها مانند طلا، سکه آثار هنری و عتیقه
 • انواع فیلم و سی دی بدون مجوز

تفاوت کارگو با فریت بار در چیست؟

به انتقال بارهای تجاری (محموله) به روش هوایی کارگو می‌گویند که معمولا با هواپیماهای غول پیکر انجام می‌شود، اما فریت بار ارسال بارهای غیر تجاری و مسافری است که با هواپیماهای کوچک مسافربری صورت می‌گیرد. فریت بار را معمولا افرادی که قصد اقامت طولانی مدت در یک کشور یا مهاجرت داشته باشند، استفاده می‌کنند. 

فریت بار به آلمان

خدمات فریت بار به آلمان رادین لاجستیک

گفتیم که فریت بار به آلمان مزایای زیادی دارد و علاوه بر امنیت بارها، احتمال صدمه دیدن وسایل هم بسیار کم است. از آن گذشته سرعت زیادی دارد و در مدت کوتاهی بارهای شما به مقصد مورد نظرتان می‌رسند. حال اگر قصد ارسال بار به روش فریت بار به آلمان را دارید، می‌توانید این کار را با خیال راحت به شرکت رادین لاجستیک بسپارید. شرکت باربری بین‌المللی رادین لاجستیک برای ارسال بار به تمام کشورهای اروپایی در خدمت شما عزیزان می‌باشد. 

هزینه فریت بار به آلمان چقدر است؟

بسته به خدماتی که شرکت باربری به شما ارائه می‌دهد، هزینه فریت بار به آلمان متفاوت است. این خدمات می‌توان شامل بسته بندی وسایل، پالیت بندی حمل و نقل بارها باشد. برای اطلاع از قیمت فریت بار به آلمان می‌توانید با کارشناسان شرکت رادین لاجستیک تماس بگیرید. 

 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید