X
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

شرکت حمل و نقل بین المللی آلمان

09193176479 تلفن همراه
شرکت حمل و نقل بین المللی آلمان
کشور آلمان بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین کشور اروپایی است که قطب تجاری اروپا نیز به شمار می‌رود. در واقع اقتصاد آلمان بهترین اقتصاد اروپاست. از طرفی این کشور پس از آمریکا مهاجرپذیرترین کشور شناخته شده و حدود 5 میلیون مسلمان در آن زندگی می‌کنند و کشور خوبی برای مهاجرت ایرانیان به حساب می‌آید.
رادین لاجستیک
رادین لاجستیک

کشور آلمان بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین کشور اروپایی است که قطب تجاری اروپا نیز به شمار می‌رود. در واقع اقتصاد آلمان بهترین اقتصاد اروپاست. از طرفی این کشور پس از آمریکا مهاجرپذیرترین کشور شناخته شده و حدود 5 میلیون مسلمان در آن زندگی می‌کنند و کشور خوبی برای مهاجرت ایرانیان به حساب می‌آید. بنابراین ارسال بار به آلمان و حمل کالا و لوازم یکی از مهمترین دغدغه‌های افرادی است که قصد مهاجرت به آلمان یا تجارت با آلمان را دارند. در این مقاله قصد داریم تا وظایف شرکت حمل و نقل بین‌المللی آلمان را برای شما شرح دهیم و بهترین شرکت باربری بین‌المللی را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید. 

شرکت حمل و نقل بین المللی آلمان

شرکت رادین لاجستیک در ارسال کالاهای تجاری و غیر تجاری، بارهای صنعتی، غذایی، دارویی و غیره با کادری با تجربه و حرفه‌ای در خدمت شما عزیزان می‌‌باشد. برای مشاوره یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های درج شده در سایت رادین لاجستیک تماس بگیرید. 

حمل بار به آلمان

حمل بار هوایی به آلمان

ارسال بارها به روش هوایی به دلیل ارسال سریع و به موقع از جایگاه ویژه‌ای نزد افرادی که قصد جابه‌جایی کالا دارند، برخوردار است. شرکت رادین لاجستیک با توجه به سابقه و تعامل درستی که با شرکت‌های هواپیمایی دارد، می‌تواند در این مسیر به مهاجران، بازرگانان و تجار کمک کند. 

حمل و نقل بین المللی آلمان به روش هوایی

حمل بار با هواپیما به آلمان

ارسال بار با هواپیما به خارج از کشور از جمله کشور آلمان با محدودیت‌هایی همراه است. به خصوص اگر بار مسافری باشد. هر مسافر مقدار محدودی بار به آلمان می‌تواند ببرد و اگر بارهای او از مقدار معین شده بیشتر باشد، باید هزینه‌ای را بابت بار اضافی بپرازد. در صورتی که قصد ارسال بار به آلمان دارید و بارهای شما بیشتر از مقدار استاندارد است می‌توانید از خدمات فریت بار به آلمان استفاده کنید. روش فریت بار به آلمان برای ارسال خرده بار و لوازم اشخاصی که می‌خواهند به آلمان مهاجرت کنند، بهترین گزینه است.

حمل بار به روش هوایی چه مزیت‌هایی دارد؟

 • کاهش زمان ارسال بار
 • امنیت بارها 
 • مناسب برای تمام افراد

حمل بار دریایی به آلمان

ارسال بار دریایی به آلمان که از طریق کشتی و اجاره کانتینر انجام می‌شود، هزینه مناسبی دارد اما به همان نسبت نیز مدت زمان طولانی نیاز دارد و ممکن است ارسال بار به روش دریایی حدود یک ماه زمان ببرد.

حمل و نقل بین المللی به آلمان به روش دریایی

حمل بار زمینی به آلمان

یکی از مقرون به صرفه‌ترین روش‌ها برای ارسال بار به آلمان روش زمینی و استفاده از ترانزیت است. این روش ممکن است سه هفته زمان ببرد و برای افرادی مناسب است که عجله‌ای برای رسیدن کالاهای خود ندارند. هر چند که روش زمینی امنیت روش‌های دیگر را ندارد ولی از نظر هزینه بسیار ارزان‌تر و به صرفه است. 

برای انتخاب بهترین گزینه ارسال کالا به آلمان، ابتدا باید با شرکت حمل و نقل بین‌المللی آلمان مشورت کنید، تا با توجه به نوع کالا و بودجه و زمانی که در اختیار دارید، بهترین روش را انتخاب کنید.

حمل بار به کشور آلمان چه مراحلی دارد؟

 1. مشاوره با شرکت حمل و نقل بین‌المللی آلمان
 2. انتخاب بهترین روش ارسال بار با توجه به مقدار بار، بودجه و زمان 
 3. بسته بندی مناسب لوازم
 4. تهیه لیست کالاها
 5. سمپاشی بارها
 6. صدور گواهینامه معتبر بین‌المللی
 7. بازرسی بارها در گمرک
 8. صدور بیمه نامه معتبر
 9. پیگیری بار

سخن پایانی

شرکت رادین لاجستیک یکی از شرکت‌های معتبر حمل و نقل بین‌المللی آلمان است و با کادر مجرب و حرفه‌ای، علاوه بر فرستادن بار به آلمان، به ارسال بار به کشورهای اروپایی و آمریکایی از جمله ترکیه، کانادا، فرانسه و ... نیز می‌پردازد. برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید. 



امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید