X
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

ارسال بار به ترکیه با ارزان ترین قیمت

09193176479 تلفن همراه
ارسال بار به ترکیه

ارسال بار به ترکیه و تمامی شهر های ترکیه به صورت زمینی و هوایی انجام میشود که ما هر کدام از آن ها را برای شما در این سایت توضیح داده ایم.

رادین لاجستیک
رادین لاجستیک

بسیاری از انسان ها به دلایل مختلفی از جمله تحصیل، کار و... به کشور های اروپایی مهاجرت میکنند یکی از کشور هایی که از نظر اقتصادی در جهان رتبه ی خوبی دارد و درصد بیکاری در این کشور کم است کشور ترکیه است که بیشتر افراد به خصوص ایرانیا به این کشور مهاجرت میکنند. اما آیا  تا به حال به کار هایی که قبل از مهاجرت باید انجام بدهید فکر کرده اید؟  وقتی تصمیم به مهاجرت میگیرید بسیاری از مشکلات صد راه شما هستند یکی از این مشکلات چگونگی ارسال بار به ترکیه است. بسیاری از افراد بعد از مهاجرت تصمیم میگیرند وسایل خود را در ایران بفروشند و همان اثاثیه را در ترکیه خریداری کنند ما به شما این پیشنهاد را نمیکنیم زیرا به دلیل تقاوت واحد های پول شما باید پول زیادی برای خرید اثاثیه در کشور ترکیه بگذارید برای همین ارسال بار به ترکیه توسط شرکت های معتبر بهترین گزینه ی است که شما با هزینه ی ارزان اثاثیه خود را به کشور ترکیه ببرید. ما در این سایت انواع روش های ارسال بار به ترکیه وجود دارد که ما در این سایت هرکدام از راه های ارسال بار را برای شما توضیح میدهیم تا انتهای مطلب با ما همراه باشید. شرکت رادین لاجستیک یکی از شرکت های معتبر در زمینه ی ارسال بار به ترکیه از جمله شهر های ارسال بار به استانبول، ارسال بار به آنکارا و... انجام میدهد شما میتوانید برای تعیین قیمت حمل بار به ترکیه با شرکت ما تماس بگیرید. 

انواع روش های ارسال بار به ترکیه

انواع روش های ارسال بار به ترکیه

همان طور که در ابتدای مقاله گفتیم انواع روش های ارسال بار به ترکیه وجود دارد که افرادی که میخواهند مهاجرت کنند یکی از این روش ها را به سلیقه خود انتخاب میکنند ما در این سایت هرکدام از این روش ها را به طور کامل توضیح داده ایم تا با خواندن آن ها یکی از روش ها را انتخاب کنید.

ارسال بار به ترکیه به صورت هوایی

افراد زیادی از جمله ایرانیان به کشور ترکیه مهاجرت میکنند یکی از روش های ارسال بار به ترکیه، ارسال اثاثیه به صورت هوایی است. این روش زمان خیلی کمتری نسبت به ارسال بار به ترکیه به صورت زمینی دارد اما یکی از عیب های آن این است که هزینه ی بسیاری زیادی دارد. اگر زمان برای شما اولویت دارد یا به هر دلیل باید وسایلتان سریع به ترکیه برسد میتوانید از این روش استفاده کنید. زمان ارسال بار به ترکیه به صورت هوایی 2 الی 3 روز است البته این نکته هم در نظر بگیرید زمان حمل بار شما بستگی به شرکت هواپیمایی دارد. 

ارسال بار به ترکیه به صورت هوایی

ارسال بار به ترکیه به صورت زمینی

ارسال بار به ترکیه به صورت زمینی برخلاف روش حمل بار به ترکیه صورت هوایی زمان بیشتر ولی هزینه ی کم تری دارد. بیشتر افرادی که میخواهند اثاثیه خود را به ترکیه ارسال کنند از این روش استفاده میکنند. اگر برای شما زمان اهمیت ندارد و قیمت اولویت است این روش بهترین گزینه ای است که ما میتوانیم به شما پیشنهاد کنید زمان ارسال بار به ترکیه به صورت زمینی 15 الی 20 روز زمان میبرد. در این روش کارشناسان ما برای بسته بندی وسایل شما که بسیار مهم و تخصصی است با تعیین وقت قبلی به منزل شما می آیند و بعد از آن اثاثیه را درون کانتینر ها به صورت مرتب جابه جا میکنند و بعد از آن راننده های حرفه ای  ما به سمت کشور ترکیه حرکت میکنند. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما صحبت کنید. ارسال بار به تمام شهر های ترکیه از جمله ارسال بار به آنتالیا، ارسال بار به آنکارا، ارسال بار به ازمیر و... یکی از خدمات شرکت رادین لاجستیک است که شما میتوانید از دو روش بالا برای حمل بار به ترکیه و تمامی شهر های آن با شرکت ما تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

ارسال بار به ترکیه به صورت زمینی

ارسال بار به استانبول 

یکی از شهرهای مهم کشور ترکیه، شهر استانبول است که افراد زیادی به خصوص ایرانیان به این کشور مهاجرت میکنند. ارسال بار به استانبول یکی از خدمات شرکت رادین لاجستیک است. ارسال بار به استانبول از روش های مختلفی همچون زمینی و هوایی امکان پذیر است اما بهترین روش از نظر ما ارسال بار به استانبول به صورت زمینی است.

حمل بار از ترکیه به ایران

بسیاری از افراد به دلایل زیادی میخواهند وسایل خود را از ترکیه به ایران ببرند یکی از خدمات شرکت رادین لاجستیک حمل بار از ترکیه به ایران است شما میتوانید هر کدام از این روش هایی که در بالا گفته شد را انتخاب کنید  و با شرکت ما برای ارسال بار از ترکیه به ایران تماس بگیرید. هزینه ی حمل بار از ترکیه به ایران بستگی به روش و وزن اثاثیه ی شما بستگی دارد و نمیتوان قیمت ثابتی برای آن تعیین کرد برای اطلاعات بیشتر با مشاوران  شرکت باربری رادین لاجستیک صحبت کنید.

ارسال بار به آنکارا

ارسال بار به آنکارا به روش های زمینی و هوایی امکان پذیر است که افراد با توجه به دو فاکتور مهم زما ن و هزینه یکی از این روش ها را انتخاب میکنند. هزینه ی ارسال بار به آنکارا به عواملی چون نوع ارسال بار، حجم بار و... بستگی دارد برای همین نمیتوان به طور دقیق هزینه ی ارسال بار به آنکارا را تعیین کرد. شما میتوانید برای ارسال بار و اطلاع از قیمت دقیق ارسال بار به آنکارا با شرکت ما تماس بگیرید.

شرکت حمل باربری رادین لاجستیک برای ارسال بار به ترکیه

شرکت های زیادی در زمینه ی ارسال بار به ترکیه وجود دارند که شما میتوانید با هرکدام از آن ها تماس بگیرید اما یک نکته ای در اینجا وجود دارد که آیا شما میتوانید به شرکتی که تازه تاسیس شده است یا سابقه ی زیادی در زمینه ی حمل بار به ترکیه را ندارد اعتماد کنید؟ پاسخ این سوال حتما خیر است اما چطور میتوانید به یک شرکت معتبر در زمینه ی حمل بار به ترکیه را انتخاب کنیم؟ یکی از راهایی که میتوانید بفهمید شرکتی که انتخاب کرده اید معتبر است یا نه شماره ی ثبت شرکت است که شما میتوانید از آن ها سوال کنید. شرکت رادین لاجستیک با شماره ی ثبت 612060 یکی از شرکت های معتبر در زمینه ی ارسال بار به ترکیه است. شرکت ما افراد با تجربه و کار بلد را استخدام میکند تا در هنگام جابجایی مشکلی برای وسایل شما پیش نیاید. میتوانید برای اطلاعات بیشتر با شرکت رادین لاجستیک برای ارسال بار به ترکیه از جمله ارسال بار به آنکارا، ارسال بار به آنتالیا و....  تماس بگیرید.

ارسال بار به آنتالیا

آنتالیا یکی از شهرهای مهم کشور ترکیه است که بسیاری از ایرانیان برای تفریح یا زندگی به این شهر میروند. یکی از مشکلات این افراد بعد از مهاجرت ارسال اثاثیه منزل به آنتالیا است. شرکت باربری رادین لاجستیک یکی از شرکت های معتبر و با سابقه است که یکی از خدمات آن ارسال بار به آنتالیا به صورت هوایی یا زمینی است. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با شرکت ما تماس بگیرید.

بسته بندی وسایل

یکی از مهم ترین کار ها برای حمل بار به ترکیه بسته بندی وسایل است اگه این کار به درستی انجام نشود به دلیل طولانی بودن مسیر ممکن است در هنگام جابجایی وسایل شما آسیب ببیند. پس برای بسته بندی وسایل سعی کنید از افراد متخصص استفاده کنید شرکت ما برای بسته بندی وسایل شما افراد متخصص را استخدام کرده است تا با تعیین وقت قبلی به منزل شما بیایند تا وسایلتان را بسته بندی کنند. 

ارسال بار به آلانیا

هزینه ی ارسال اثاثیه به آلانیا به عواملی همچون نوع ارسال بار، حجم بار مسافت و.... بستگی دارد. بسته بندی وسایل یکی از مهم ترین کارهایی است که شما باید حتما قبل از ارسال بار به آلانیا تمامی وسایل خود را به صورت اصولی بسته بندی کنید. شما میتوانید برای بسته بندی وسایل  و ارسال اثاث به آلانیا با شرکت رادین لاجستیک تماس بگیرید.

بسته بندی وسایل به ترکیه

هزینه ی ارسال بار به ترکیه 

به دلایل مختلفی افراد زیادی سالیانه به کشور ترکیه مهاجرت میکنند و برای ارسال بارشان به ترکیه از شرکت های بابری استفاده میکنند. هزینه ی ارسال بار به ترکیه از جمله سوال هایی است تا قبل از تماس با شرکت های باربری برایشان پیش می آید. به دلایل مختلفی  از جمله نوع روشی که شما انتخاب میکنید، حجم وسایل شما و.. نمیتوان قیمت ثابتی برای ارسال بار به ترکیه تعیین کرد اما شما میتوانید برای تعیین دقیق هزینه با شرکت رادین لاجستیک تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید. 

ارسال بار به ازمیر

ازمیر یکی از شهر های ترکیه است که وضعیت اقتصادی خوبی دارد از طرفی هم ایرانیان زیادی به این کشور مهاجرت میکنند و اثاثیه خود را به این کشور میبرند یکی از راه های کم هزینه، استفاده از شرکت های باربری است. یکی از راه های ارسال بار به ازمیر ، ارسال اثاثیه به روش زمینی است که کارشناسان ما بعد از بسته بندی محصولات آن ها را درون کانتینر ها جابه جا میکنند. ارسال بار به ازمیر مراحلی دارد که شامل:

 • بسته بندی وسایل
 • لیست وسایل شما
 • جابه جایی آن ها درون کانتینر ها
 • انجام دادن کارهای گمرکی با حضور خودتان یا توسط شرکت
 • ارسال بار به ازمیر

هزینه ی ارسال بار به ترکیه 

قوانین ارسال بار به ترکیه

هرکشوری برای حمل بار قوانینی دارد که باید در هنگام ارسال بار آن ها را رعایت کنیم کشور ترکیه هم برای ارسال بار قوانینی دارد که شامل:

 • ممنوعیت مواد مخدر
 • ممنوعیت دارو
 • محدودیت وزن
 • ممنوعیت عطر و ادکلن 
   


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید