X
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

حمل اثاثیه منزل به ترکیه

09193176479 تلفن همراه
حمل اثاثیه منزل به ترکیه

حمل اثاثیه منزل 2 روش امکان دارد که شما میتوانید با دانستن آن ها هر کدام از این روش ها را انتخاب کنید. تمامی وسایل شما در شرکت رادین لاجستیک بیمه خواهید شد.

رادین لاجستیک
رادین لاجستیک

بدون تردید خرید ملک در ترکیه، شروع یک زندگی تازه است و مهاجرت به این کشور، می‌تواند فرصت‌های بسیاری را در اختیار شما قرار دهد.  به دلیل وضعیت اقتصادی، کار، تحصیل و... سالیانه افراد زیادی به خصوص ایرانیان به این کشور مهاجرت میکنند. اما یکی از مشکلات که صد راه آن ها قرار دارند چگونه میتوانند اثاثیه خود را به ترکیه ارسال کنند؟

بسیاری از افراد تصور میکنند در هنگام مهاجرت به کشور دیگر میتوانند تمام وسایل را در آن کشور با همان هزینه خریداری کنند اما این تصور کاملا اشتباه است زیرا به دلیل یکی نبودن واحد پول ایران و ترکیه نمیتوان هم چین کاری را کرد پس بهترین راه برای حمل اثاثیه منزل به ترکیه این است که به یک شرکت معتبر باربری پیدا کنید که بتواند وسایل شما را به ترکیه و دیگر شهر های آن ارسال کند.

راه های مختلفی برای ارسال اثاثیه منزل به ترکیه وجود دارد. حمل وسایل منزل به ترکیه به صورت زمینی و حمل اثاثیه منزل به ترکیه به صورت هوایی از جمله روش های ارسال اسباب منزل به ترکیه و یا برعکس است که ما هر کدام از این روش ها را به طور کامل برای شما توضیح داده ایم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

حمل اثاثیه منزل به ترکیه توسط شرکت رادین لاجستیک

همان طور که گفتیم یکی از بهترین روش ها برای حمل لوازم خانه به ترکیه استفاده از شرکت های باربری معتبر است. حالا برای خیلی از افراد این سوال پیش می آید که چگونه میتوانیم به شرکت های باربری اعتماد کنیم؟

 یکی از راه هایی که شما میتوانید به راحتی به شرکت های باربری اعتماد کنید شماره ی ثبت شرکت ها است. شرکت رادین لاجستیک با شماره ی ثبت 612060 یکی از شرکت های معتبر در زمینه ی ارسال اثاثیه منزل به ترکیه است. شما میتوانید با تماس با این شرکت از خدمات آن استفاده کنید و میتوانید با مشاوران ما صحبت کنید.  یکی از خدمات شرکت رادین لاجستیک استخدام افراد متخصص برای بسته بندی وسایل است که در هنگام جابجایی آسیبی به وسایل شما وارد نشود.

انواع روش های حمل وسایل منزل به ترکیه

همان طور که گفتیم ارسال اثاث منزل به ترکیه می‌تواند به روش های مختلفی از جمله روش‌های زمینی و هوایی انجام شود. همان طور که میدانید در روش زمینی هزینه ی کم تری نسبت به روش های دیگر است البته زمان بیشتر نسبت به  ارسال اثاثیه به ترکیه به صورت هوایی طول میکشد قطعا ارسال بار به ترکیه به صورت هوایی دارای مزیت هایی هستند که هنوز برخی از افراد این روش‌ها را به ارسال زمینی ترجیح می‌دهند. که در ادامه با آن ها آشنا میشویم.

ارسال وسایل منزل به ترکیه به صورت زمینی

ارسال وسایل منزل به ترکیه به صورت زمینی

یکی از روش های حمل اثاث به ترکیه به صورت زمینی، بیشتر در شرایطی بسیار مناسب است که حجم زیادی از وسایل را میخواهید به ترکیه ببرد. پس یکی از مزیت های ارسال وسایل منزل به ترکیه به صورت زمینی نبودن محدودیت میزان بار است. و از طرفی هم به دلیل هزینه ی کم تری نسبت به ارسال اثاث منزل به ترکیه به صورت هوایی دارد بیشتر افراد از این روش استفاده میکنند. هزینه ی ارسال وسایل منزل  به ترکیه به صورت زمینی به دلیل حجم باری که میخواهید  جابه جا کنید بستگی دارد برای همین نمیتوان قیمت ثابتی برای ارسال لوازم خانه به ترکیه به صورت زمینی تعیین کرد برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شرکت ما تماس بگیرید.

روند کار به این صورت است که بعد از بسته بندی وسایل، اثاثیه را درون کانتینر های لازم جابه جا میکنند و بعد از آن رانندگان حرفه ای رادین لاجستیک به سمت گمرک حرکت میکنند بعد کار های اداری و بازرسی ها کانتینر را به کشور ترکیه میروند و بعد از آن وسایل شما را در هر کدام از  شهر های ترکیه که بخواهید میبرند و وسایل شما به خانه ی جدیدتان جا به جا میکنند.

ارسال وسایل منزل به ترکیه به صورت هوایی

ارسال وسایل منزل به ترکیه به صورت هوایی

در حمل وسایل منزل به ترکیه دو فاکتور زمان و هزینه بسیاری مهم است. ارسال وسایل  به صورت هوایی هزینه ی بیشتری نسبت به ارسال وسایل به ترکیه به صورت زمینی دارد ولی یکی از مزیت های آن زمان کم تری است. طول زمان ارسال اثاث بخ صورت هوایی 3 الی 4 روز است البته این زمان بستگی به شرکت هواپیمایی که انتخاب میکنید دارد. بیشتر افرادی که میخواهند زود تر اثاثیه خود را در ترکیه  تحویل بگیرند از این روش استفاده میکنند. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شرکت رادین لاجستیک تماس بگیرید.

قوانین ارسال اثاثیه به ترکیه

برای ورود و خروج به هر کشوری قوانینی  وجود دارد کشور ترکیه هم  برای ورود یا خروج کالا به کشورش یک سری قوانین دارد  شما باید آن را رعایت کنید این قوانین شامل:

  • ارسال اثاثیه نو و آکبند را به کشور ترکیه ندارید.
  • ارسال مواد غذایی و دارویی به کشور ممنوع است.
  • حجم زیادی از لباس به این کشور ممنوع است.
  • شما باید مالیات وسایل خانگی صوتی و تصویری را پرداخت کنید.
  • ارسال دخانیات به این کشور ممنوع است.

شما میتوانید برای ارسال اثاثیه منزل به ترکیه یا برعکس با شرکت رادین لاجستیک تماس بگیرید تا با مشاوران ما صحبت کنید.

بهترین روش حمل اثاثیه منزل به ترکیه کدام است؟

بهترین روش حمل اثاثیه منزل به ترکیه کدام است؟

همان طور که گفتیم دو فاکتور مهم یعنی زمان و هزینه در حمل اثاثیه به ترکیه وجود دارد. حمل بار به ترکیه به صورت زمینی هزینه ی کم تری دارد ولی زمان بیشتر طول میکشد اما در حمل اثاث به ترکیه به صورت هوایی کاملا برعکس است یعنی هزینه ی بیشتری دارد ولی زمان کمتری طول میکشد تا بدست شما برسد. برای همین نمیتوان گفت کدام راه بهترین است شما با توجه به نیازتان یکی از راه های حمل اثاثیه منزل را انتخاب میکنید ممکن است یک نفر زمان برایش اولویت داشته باشد برای همین حمل اثاثیه به ترکیه به صورت هوایی را انتخاب میکند اما یک نفر دیگر هزینه برایش مهم است که ارسال اثاثیه به ترکیه را به صورت هوایی انتخاب میکند. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

آیا وسایل برای حمل اثاثیه منزل بیمه خواهد شد؟

پاسخ شرکت رادین لاجستیک بله است تمامی وسایل شما  بعد از قرار داد بیمه خواهند شد برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شرکت ما تماس بگیرید

بسته بندی وسایل

بسته بندی وسایل

یکی از کارهایی که باید قبل از حمل بار به ترکیه یا برعکس انجام بدهید بسته بندی وسایل است. بسته بندی وسایل یکی از مهم ترین کار هایی است که اگر درست انجام نشود امکان دارد در هنگام جا به جایی آسیبی به اثاث منزل شما بیاید. برای بسته بندی وسایل منزل حتما نیاز به یک فرد متخصص است تا بتواند به طور اصولی  لوازم خانتان را بسته بندی کند. شرکت رادین لاجستیک افراد متخصص برای بسته بندی وسایل را استخدام کرده است تا در صورت نیاز شما این افراد را با تعیین وقت قبلی به منزل شما بفرستد.

هزینه ی حمل اثاثیه منزل به ترکیه

به دلایل مختلفی از جمله ارسال اثاث منزل به ترکیه به صورت هوایی، حمل اثاثیه ی منزل به ترکیه به صورت زمینی و... نمیتوان قیمت ثاتبی برای آن تعیین کرد. شما میتوانید برای حمل اثاثیه منزل به ترکیه و تعیین قیمت آن با شرکت ما تماس بگیرید.

 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید